823 Shares 4317 views

Dlaczego „skype” Brak dźwięku: przyczyny i możliwe rozwiązania

„Skype” programiści dostarczyły użytkownikom doskonałą okazję aby wykonywać połączenia do krewnych i znajomych za darmo. Oni ratować ludzi od konieczności obliczyć ilość pieniędzy za każdym razem chcesz porozmawiać z kimś. Jak w przypadku każdego programu, aplikacja ta może być również błędy i porażki. Często zdarzają się przypadki, kiedy ludzie starają się znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego „Skype” nie ma dźwięku. Usłyszeć druga strona jest bardzo ważne dla ludzi. Więc ten artykuł będzie dotyczyć wszystkich zagadnień związanych z transmisją dźwięku.


Rozmówca niczego nie słyszy

W tym przypadku, mogą istnieć dwa rozwiązania tego problemu. Jeśli użytkownik wywołuje inny rozmówca, i on też go nie słyszeć, że jest problem z mikrofonem. Dlaczego „Skype” nie dźwięk, który jest zwykle przekazywane podczas drugiej rozmowy? Oznacza to, że problem jest związany z pierwszych prelegentów uczestniczących. Sprawdź, kto ma problem z dźwiękiem, to jest możliwe, aw inny sposób. W tym celu otwórz kolejno w „Narzędzia” pozycji menu „Ustawienia” zrobić. Nie można regulować głośności i głos. Aby to zrobić, wybierz „Ustawienia dźwięku”. Jeśli mikrofon reaguje na głos, błąd związany z głośników komputera. mogą być usunięte po odkryciu jej problemów, stosując się do zaleceń sekcji „Problemy z głośnika / mikrofonu”.

awarie mikrofon

Jeżeli dźwięk zniknął w „Skype”, a urządzeniem zewnętrznym podczas rozmowy, upewnij się, że jest on podłączony do odpowiedniego złącza. Następnie należy sprawdzić, czy zasilanie sygnał nie zostanie wyłączony przez nikogo. W niektórych mikrofonów posiada dedykowane przyciski. Z ich pomocą można wyciszyć urządzenie. Odnosi się to również do zestawu słuchawkowego. Należy sprawdzić kabel i słuchawki na istnienie takich przycisków. Następnie należy zapewnić odpowiednie ustawienia mikrofonu konfiguracja w systemie operacyjnym. Konieczne jest, aby dokładnie sprawdzić, czy urządzenie jest włączone. Następnie należy sprawdzić, czy wymagana aplikacja za pomocą mikrofonu. W oknie trzeba kolejno otworzyć element menu „Narzędzia”, „Ustawienia”. Nie trzeba wybrać ustawienia audio. Jeśli mikrofon działa prawidłowo, będzie reagować na głos. Można spróbować usunąć kleszcza przed pozycji „Zezwalaj na automatyczną konfigurację” i wyregulować głośność ręcznie.

Awarie głośniki

Z tego powodu może być dźwięk problemem w „Skype”. Aby spróbować otworzyć komputer dla gracza dowolny plik muzyczny. Jeśli nic nie słyszą, upewnij się, że głośniki są włączone i podłączone do odpowiedniego złącza. Następnie należy sprawdzić pokrętło głośności na urządzeniu i standardowych ustawień dźwięku w systemie operacyjnym. Jeśli nadal nie słychać nic, należy odwołać się do instrukcji dołączonej do karty dźwiękowej. Ponadto, można spróbować usunąć zaznaczenie przed pozycji „Konfiguracja głośników” automatyka i niższej wartości. Jeśli nie można rozwiązać problemu, należy zadzwonić w diagnostyce audio usług łączności (echo123). Dzięki temu użytkownik będzie zrozumieć, dlaczego „Skype” żadnego dźwięku, i być w stanie skorygować ustawienia.

Echo podczas rozmowy

Program posiada wbudowany korektor. Wykrywa i zmniejsza echo podczas rozmowy. Jeśli usłyszysz swój głos, masz problem ze źródłem komputerowej, i vice versa. Echo można wyeliminować przy pomocy kilku działań. Aby rozpocząć, aby zmniejszyć głośność głośników. Głośny dźwięk może być przyczyną echa. Następnie należy umieścić głośniki od mikrofonu. Odległość powinna wynosić co najmniej 20 cm. Następnie pobierz najnowszą wersję programu i poprosić rozmówcę, aby zrobić to samo. Jeśli to nie pomoże, trzeba wymienić dynamikę słuchawki lub zestaw słuchawkowy. Skuteczność kompensatora zależy od stopnia szumu tła. Najlepszy ze wszystkich, opcja ta działa w ciszy.

Szum tła podczas rozmowy

Program posiada funkcję tłumienia obce dźwięki. Jak sprawić, by dźwięk w „Skype” jaśniej? Hałas był minimalny, należy wykonać kilka czynności. Najpierw trzeba udać się do cichym miejscu. Obce dźwięki są przyczyną hałasu w programie. Następnie przesuń mikrofon z dala od wentylatora i innych podobnych urządzeń. Trzeba korzystać z urządzenia, certyfikat Skype. Wbudowany sprzęt podnosi bardziej niepotrzebnego hałasu. Można spróbować usunąć zaznaczenie z przodu elementu automatycznie wyregulować mikrofon i dolną wartość. Istnieją przypadki, w których hałas nie ustaje, ale z ustawieniami porządku. Użytkownik może puzzle nad dlaczego „Skype” nie ma dźwięku lub słychać inne dźwięki. A może to oznaczać, że nie było problemów ze sprzętem. Następnie trzeba podłączyć nowy mikrofon. Jeżeli problemy zostaną usunięte, a następnie z uszkodzonego urządzenia, aby pozbyć.

Utrata liter i opóźnienie dźwięku

Aby rozpocząć, należy sprawdzić połączenie z Internetem. Następnie trzeba wyłączyć innych wymagających zastosowań.