287 Shares 3455 views

Putin, który jest horoskop? Data urodzin Putina. 07 października – kto podpisać?

Wielu przedstawicieli potężnego świata często prosi o poradę w tej lub tej sytuacji od astrologów, predyktorów i psychików. Obecny prezydent Federacji Rosyjskiej prawie nie wierzy w powieść. We wszystkich sprawach był przyzwyczajony do kierowania się jego rozważaniami w tej kwestii. Ale zwykli ludzie są zainteresowani wszystkim, co w jakiś sposób związane jest z nazwiskiem Putin. Kto jest w horoskopie? Kto jest według roku narodzin, zgodnie z kalendarzem wschodnim? Psychics i predyktory? Spróbujmy odpowiedzieć na wszystkie te pytania.

Horoscope według daty i godziny urodzenia

Wiadomo, że obecny prezydent Rosji urodził się w 1952 r. 7 października. Kto przez horoskop go, to jest łatwe do ustalenia. Jeśli spojrzysz na kalendarz oznak Zodiaku, możesz ustalić, że jego symbolem jest Waga. Dokładny czas jego narodzin jest nieznany. Jednak niektóre źródła informują, że było o 9.30 rano.

Urodziny Putina mogą nas wiele opowiedzieć. Przynajmniej tak mówią astrologowie. Mówią, że osoba urodzona tego dnia iw tym czasie ma wszelkie szanse, aby w pełni ujawnić swój osobisty potencjał. To stwierdzenie uwarunkowane jest tym, że w czasie narodzin Prezydenta Słońce w znaku Libra było otoczone przez szereg planet (Merkury, Saturn, Proserpine i Neptun), które w przyszłości będą miały bezpośredni wpływ na jej los. Rozważmy to bardziej szczegółowo.

Stanowisko Saturna na narodzinach Prezydenta obiecało mu rozwój kariery. Proserpina jest planetą logiki, porządku i dyscypliny. Jak widać z incydentu kilkuletniego panowania Putina, udało mu się ustabilizować napiętą sytuację w kraju, stworzyć mocny pion władzy i przynieść porządek państwu. Rtęć związana jest z myśleniem człowieka i jego umysłu. Ujawnia w nim głębokiego analityka. I mówią, że jest to planeta mądrości. Ludzie urodzeni w tym świetle mają tylko jeden słaby punkt – zdrowie. Być może dlatego Włodzimierz Władimirovicz szanuje sport, dając mnóstwo czasu na zapasy i jazdę na nartach. Przecież te klasy, jak wiesz, doskonale wzmacniają zdrowie. Neptun budzi intuicję i wrażliwość w człowieku.

Co sugeruje numerologia?

Nasi dalecy przodkowie także wiedzieli o wpływie liczb na los człowieka. Spróbujmy i dowiedz się z pomocą numerologii: Putin – kto? Jest Wróżką według horoskopu. Ten znak Zodiaka dał mu pewne cechy i przeznaczenie. Porozmawiamy o nich później. Tymczasem przygotujemy dla niego mapę numeryczną.

Data urodzenia jest następująca: 10/07/1952. Kod numerologiczny będzie następujący: 0 + 7 + 1 + 0 + 1 + 9 + 5 + 2 = 25; 2 + 5 = 7. Więc, określonym numerem w życiu tej osoby jest siedem. Ważne jest dla każdej osoby. Tak więc na przykład wprowadzenie zapłodnionego jaja do łona matki, zwykle występuje w ciągu 7 godzin. Są to ważne okresy rozwoju dla embrionów: 7 dni, 7 tygodni, 7 miesięcy. Życie człowieka dzieli się na siedem etapów: od 1 do 7 lat – niemowlęctwo, od 7 do 15 – nastolatek, od 15 do 23 – młodzież, od 23 do 32 – odwaga, od 32 do 40 – dojrzałość, od 40 do 53 – Perfekcja, od 53 do 74 – lat, od 74 do 95 – osłabienie. Każdego siódmego roku, co do zasady, w życiu każdej osoby jest nieudane.

Zatem można zauważyć, że numer 7 dla każdego ma ogromne znaczenie. A w przypadku Putina można zauważyć, że ma również siedem w swoich urodzinach. Co ten numer obiecuje? Ci ludzie urodzeni pod jego ciałem są bardzo silni z ich intuicją. Mogą zaufać jej w 100% pewności. Ten numerologiczny kod jest często spotykany u osób zajmujących się umysłową, intelektualną pracą. W przypadku Władimira Putina widać, że to stwierdzenie jest prawdziwe.

Nawet astrologowie twierdzą, że siedem wpływa na osobę w taki sposób, że w życiu często staje się samotnikiem. Dla takiego człowieka, jego własny świat jest o wiele ważniejszy z jego doświadczeniami, uczuciami i aspiracjami. On nie chce zrezygnować z niego w celu utrzymania relacji z innymi. Czy dlatego, w życiu Prezydenta, zdarzyło się zdarzenie, które zaszokowało większość naszego społeczeństwa? Chodzi o jego rozwód ze swoją żoną Ludmiłą. Wydaje się, że to z kolei w losie Putina było przesądzone.

Dzień tygodnia ma znaczenie

Okazuje się, że nie tylko czas i data urodzenia może wiele powiedzieć o osobie. Bardzo ważne jest, nawet w ciągu dnia, w którym się urodził. Nie będziemy wchodzić w grunt i rozważać wszystkie szczegóły szczegółowo, będziemy dotykać bezpośrednio przewodniczącego.

Jeśli spojrzysz na kalendarz, możesz dowiedzieć się, że 7 października 1952 roku jest wtorek. Ludzie urodzeni w tym tygodniu tygodnia charakteryzują się następującymi dodatnimi cechami i cechami: elokwencją, inteligencją wykształconą, aktywnością, zaangażowaniem i kreatywnością. Biorąc to pod uwagę, można z całą pewnością stwierdzić, że wszystkie te cechy są naprawdę związane z naszym przewodniczącym. Być może przyczynili się do tego, że w jego czasach Vladimir Putin zajmował wysokie stanowiska. Kim przez horoskop, porozmawiamy później.

Wśród negatywnych aspektów można wyróżnić: nadmierną ciekawość, tajemnicę, importitość, a czasami oszustwo. Astrologowie twierdzą, że takie osoby są doskonale przystosowane do życia w dowolnych warunkach. Do starości, co do zasady, gromadzą się imponujące kapitału. To prawda, inni nie mogą o tym wiedzieć, dzięki ich zdolności do tajemnicy i milczenia.

Co robi się rok obietnicy Smoka?

Co jeszcze można powiedzieć o urodzinach Putina? Tutaj trzeba przypomnieć, jaki był okres tego dla naszego kraju i całego świata. W tym roku? 1952 w sprawie horoskopu Chin – jest to okres piątego znaku kalendarza wschodniego. Mitologicznym zwierzęciem, do którego się zgadza, jest Smok. Ludzie urodzeni w tym roku są jasnymi, niezwykłymi osobowościami. Charakteryzują się takimi cechami, jak egocentryzm, celowość, ścisłość, obsesja na punkcie pragnienia władzy. Takie osoby często stają się ważnymi urzędnikami, wojskowymi, dyrektorami różnych przedsiębiorstw. Przypominamy sobie narody urodzone w roku Smoka: Mikołaj I, Mikołaj II, Arkady Gaidar, Maxim Gorky, Eduard Szewardnadze, Omar Khayyam, Joanna d'Arc, Karol Darwin, Christian Dior, Sigmund Freud, Martin Luther King, Che Guevara, Abraham Lincoln, Friedrich Nietzsche, Pele i wiele innych. Jeśli chodzi o naszego przewodniczącego, to stwierdzenie jest również prawdziwe.

Astrologowie ostrzegają, że osoby urodzone w roku Smoka, często znajdują się w sytuacjach, w których trudno znaleźć wspólny język z innymi. Jest dla nich ważne, aby zadawać wyzwanie losowi, który często im się podoba. Jeśli zastosujemy to do Putina, możemy zauważyć, że dzisiejsze wydarzenia na Krymie i na Ukrainie naprawdę nie pozostawiają wątpliwości. Dziś niełatwo jest naszym przewodniczącemu nawiązać dialog ze Stanami Zjednoczonymi i Europą Zachodnią.

Gwiazdy urodzone w 1952 roku

Aby jasno sobie wyobrazić, jakiego rodzaju osoba ukrywa się za tym lub tą osobą, dobrze jest dowiedzieć się, kto jest teraz popularny lub w przeszłości narodził się naraz. Już ustaliliśmy, który rok 1952 jest horoskopem starożytnych Chin. Okazało się, że jest to okres smoka. Jak wiesz, to oznaczenie często rodzi "potężne tego świata". Są wielkimi politykami, różnymi menedżerami, servicemen, sławnymi kreatywnymi ludźmi i tak dalej. W 1952 r. Urodziły się:

  • Irina Allegrova to słynna piosenkarka popu.
  • Gus Van Sainte Jr. jest amerykańskim scenarzystą i reżyserem filmów.
  • Rimas Tuminas jest znanym reżyserem litewskim.
  • Vladimir Iwanowicz Khotinenko jest rosyjskim reżyserem filmowym.
  • Sergey Vadimovich Stepashin jest wybitnym mężem stanu.
  • Mickey Rourke jest amerykańskim aktorem filmowym.
  • Grigorij Aleksiejewicz Yavlinsky jest politykiem.
  • Emomali Rakhmon jest prezydentem Tadżykistanu, od 1994 zajmuje stanowisko.
  • Władimir Aleksandrovich Gusinsky to duży biznesmen, który wcześniej był magnickim mediom.
  • Alexander Zolotinskovich Ankvab jest prezydentem Abchazji.

Horoskop pod znakiem Zodiaka

Ktoś wierzy astrologom, inni nie. Ale nawet sceptyczni ludzie czasem przeglądają swoje horoskopy, aby uniknąć kłopotów. Zobaczmy, co Vladimir Vladimirovich obiecuje jego znak Zodiaka. Urodziny Prezydenta Putina przypada na okres odpowiadający symbolu Libra. Planety tego znaku to Chiron i Wenus. Elementem tego jest Air. Najbardziej udane dni tygodnia dla osób urodzonych pod znakiem Wagi są w piątek i sobotę.

A co z ich osobistymi właściwościami? Ludzie urodzeni pod tym znakiem charakteryzują się towarzyskością, wesołością, zdolnością myślenia kreatywnie w niektórych sytuacjach. Ale nie są one wcale frywolne. Ich rozsądne argumenty mogą przekonać nawet najbardziej zdecydowanych przeciwników.

Gwiazdy o charakterze osoby

Ile wiemy o osobistych cechach naszego Prezydenta? Jak Władimir Putin poprowadzi się w sytuacjach stresowych? Kto w horoskopie, którego już dowiedzieliśmy. Możliwe, że jest to jego znak Zodiaku, który zostanie nam opowiadany o nim, tak starannie ukrytym za postacią osoby zawsze poważnej i uprzejmej.

Astrologowie twierdzą, że Waga jest podwójną osobowością. Czasem może to być bardzo trudne do zrozumienia. Są mili, rozmowny i sympatyczny, a potem ponury i surowy. Największym plusem jest umiejętność doceniać ludzi, starannie dobierać otoczenie. W większości przypadków starają się uniknąć konfliktów, starając się zrównoważyć wszystkie składniki. Należy również zauważyć, że mężczyźni tego znaku są doskonałymi organizatorami. Jeśli mówimy o naszym przewodniczącym, to wszystkie te cechy zostaną w nim ujawnione w jak największym stopniu.

Ale Waga ma również wady. Ci ludzie mogą być bardzo tajni i zwodniczy. Jednocześnie wyraźnie idą do celu. O takich ludzi w ludziach powiedzieć: "Łagodnie steklet, ale trudno spać". Możliwe, że czasami te cechy pozwalają człowiekowi Wagi na lidera w jego środowisku i utalentowanym organizatorze.

Gwiazdy o życiu prywatnym

A co prezydent Libii obiecuje, że znak Libra na front miłosny? Warto zauważyć, że Władimir Putin wygląda bardzo młody w wieku 62 lat. Data urodzenia jest rokiem Smoka w kalendarzu wschodnim. I, jak wiesz, ludzie, którzy urodzili się pod tym mitologicznym symbolem są bardzo jasnymi osobowościami. Często charyzma, urok i wewnętrzna apelacja takich osób kompensują nie bardzo ekspresyjny wygląd.

Wygląd Vladimira Vladimirovicha jest mało atrakcyjny. Niewielki wzrost, brak niezapomnianych twarzy w twarz … Ale wiele kobiet uważa to za atrakcyjne dla mężczyzn. Jeśli uważasz, że horoskop, to w życiu ta osoba jest bardzo romantyczna. Władimir Putin jest zdolny do długotrwałych relacji. Urodziny, jego horoskop, wykres urodzenia – wszystko mówi o tym. Ale wybiera bardzo starannie swoją kobietę. W takim przypadku mężczyzna będzie miły i uśmiechnięty u wszystkich okolicznych szalonych. Ale nie od razu wybieramy.

W małżeństwie jest delikatny. Ale w ogóle nie toleruje histerii i nadużyć. Wszystkie problemy z nim muszą być rozwiązane bez przejścia na wyższe dźwięki. Życie osobiste takiego wielkiego menedżera, co prezydent, z reguły, jest ukryte przed oczami jego współobywateli. To dla naszego społeczeństwa pozostaje tajemnicą, z jakiej przyczyny był powodem rozwodu Putina i jego żony.

Co obiecuje astrologia w dziedzinie zawodowej?

A teraz spójrzmy, jak prawdziwym jest horoskop Putina Włodzimierza Władimirowicza dotyczące jego pracy. Gwiazdy mówią, że dla Wagi najważniejszą rzeczą dla każdej sfery ich życia jest równowaga. Nieustannie dążą do niego. Ale nie lubią oglądać, uważnie ważąc wszystkie zalety i wady. Zawsze mają własne zdanie i są gotowi przekazać je innym. W każdej takiej osoby można obserwować początki lidera. To wyjaśnia fakt, że wśród ludzi Libra jest tak wiele różnych rodzajów menedżerów, żołnierzy, mężów stanu.

Jaki jest horoskop Putina na rok 2014? Co gwiazdy obiecują mu w dziedzinie zawodowej w najbliższej przyszłości? Według astrologów rok 2014 jest zaznaczony przez kombinację planet zwanych "Wielkim Krzyżem". Są to ciała niebieskie, takie jak Mars, Pluton, Uran i Jowisz. Będzie to mieć wpływ na takie znaki zodiaku jak Baran, Waga, Rak i Koziorożec. Będą w grubości wydarzeń.

W tym roku Putin będzie bardzo trudny. To zajmie dużo samokontroli i spokoju, aby poradzić sobie z pojawiającymi się problemami. Biorąc pod uwagę wszystkie ostatnie wydarzenia związane z przystąpieniem Krymu i napięcia w stosunkach z państwami Unii Europejskiej i USA, możemy stwierdzić, że to stwierdzenie jest sprawiedliwe. Jednak astrologowie pośpieszyli, mówiąc, że wszystko się skończyło. Począwszy od czerwca 2014 r. Wszystkie te niepokoje będą spadać. I do końca okresu nie będzie więcej wstrząsów. To prawda, że gwiazdy doradzają naszym Prezydentowi po zmartwieniu, aby zwrócić uwagę na jego zdrowie. Prawdopodobieństwo ataku serca lub nadciśnienia tętniczego jest wysokie.

Psychics o Putinie

Nie tylko astrolodzy, ale i media, i jasnowidze szybko spieszy się, aby przewidzieć prezydenta Federacji Rosyjskiej. Interesującymi prognozami są nie tylko ci psychicy, którzy ćwiczyli dzisiaj, ale także ci, którzy żyli i pracowali przez kilka wieków przed narodzinami lidera naszego kraju. Data narodzin Putina i lata jego panowania spadają dokładnie w tym okresie, o czym mówił Nostradamus.

"Powstanie wysoko po prawej stronie" – te słowa starożytnego predykatora są związane z poparciem Władimira Władimirowicza Kościoła Prawosławnego. "Pozostaje siedząc na kwadratowym kamieniu" – to stwierdzenie Nostradamusa najprawdopodobniej dotyczy wyborów prezydenta na drugą kadencję w 2004 r. "Plac kamienny" to Rynek Czerwony. "Siedząc przy oknie, patrząc na Południe" – i może to być interpretowane jako trudna polityka prowadzona przez Putina w stosunku do Czeczenii. "Z pracownikiem w ręku, z wyciśniętymi ustami" – najwyraźniej są planowane i trwałe, z którymi rosyjski prezydent zmierza ku zbliżeniu z Europą.

A teraz posłuchamy współczesnych psychików, którzy przewidują kierownictwo Putina. Większość z nich tworzy swoją teorię w oparciu o informacje o dacie urodzenia, biorąc pod uwagę jego liczbę, jaki miesiąc, jaki rok. 1952 – trudny okres. Okazuje się, że rok jest rokiem przestępnym. I jak wiecie, dla ludzi urodzonych w tym czasie, to nie wodzi dobrze. W dawnych czasach uważa się, że dzieci urodzone w roku przestępnym często nie żyją, aby być starymi, i ogólnie nie różnią się w doskonałym zdrowiu.

Oto, co słynny parapsycholog i psychiczna Arina Evdokimova powiedziała o Putinie: "Jest samotnym wilkiem. Złap się i nie dziel się z nikim. Ale to wygląda jak "kochanie". Wybrany przez Boga przywódca. Ale teraz w jego sercu ma dewastację. Siły pójść dalej po prostu nie są obecne. Bardzo silna osoba z natury. Pieniądze dla niego nie są celem samym w sobie. Obsesję mocą. Jeśli spojrzysz na tablicę urodzin Putina, możesz dojść do wniosku, że w Stalinie i Iwanowie Strasznym podobne są portrety ".

Co czeka w przyszłości?

Chodzi o teraźniejszość. A co czeka prezydenta w przyszłości? Który sposób podejmie Putin? Kto w horoskopie, dowiedzieliśmy się. Jego znak Zodiaka sugeruje, że spróbuje wyolbrzymiać wiele wschodzących konfliktów światowych lub – tak mówić – zrównoważy wszystko.

Wiele osób interesuje się pytania, jak długo Władimir Władimirowicz wciąż będzie u władzy, co się stanie z Rosji po zachodzie słońca swej publicznej działalności. Astrolog Michael Levin powiedział, że w ubiegłym roku od obecnego prezydenta – to 2016. Co było powodem jego odejścia? Nie jest to problem zdrowotny. Rosnąca fala protestów, niezadowolenie ludu wynikach jego rządów: są to główne powody, dla których chce opuścić arenę polityczną Putina. Urodziny, horoskop, Natal wykres – to wszystko zwrócił Levin, czyniąc swoje prognozy Zarządu Vladimir Vladimirovich. Co to jest Rosja po? Jest w porządku. Przesunięcie moc ze stanowiska prezydenckich na boku parlamentarzystów. W kraju, aby zmienić konstytucję. Brak kryzysów finansowych w najbliższej przyszłości nie należy się spodziewać.

Próbowaliśmy dowiedzieć się Władimirowi Putinowi za pomocą astrologii i numerologii. Kto według horoskopu, który jest na wschodnim kalendarza, co mówią o nim medium – to wszystko można znaleźć w tym artykule.