540 Shares 7366 views

Uilyams Robin: Filmografia i życie osobiste

Uilyams Robin – znany amerykański aktor, który właśnie uderzył wszystkie fanów jego twórczości nagłym odejściu z dala. Skąd Robin kariera i dlaczego sukces we wszystkich aspektach, osoba zdecydowała się popełnić samobójstwo?


wczesne lata

Uilyams Robin urodził się w 1951 roku w słynnym mieście Chicago. Jego ojciec pracował w sektorze przedsiębiorstw, w szczególności za jednego z oddziałów Ford Motor Company. Matka przyszłego aktora była modelką.

Już w szkole, Robin różniły się nadzwyczajne poczucie humoru i umiejętność być śmieszne. Chłopiec szybko przyniosły mu popularność: był przewodniczącym klasy, był w zespole szkolnym na wolnym stylu wrestlingu i piłki nożnej.

Jednak Williams nie od razu zdać sobie sprawę, że chce być aktorem. Po ukończeniu szkoły średniej wyjechał do męskiej uczelni studiować politologię. Nieco później przyszedł do szkoły improwizacji i zrozumiał, że uda się to zrobić. Następnie, Williams stał się regularnie w Kolegium Sztuki Teatralnej.

Jego profesor – Pan Dzhim Dann – powiedział chłopak niezwykły talent i zaprosił go do kilku spektakli, które włożył razem ze swymi uczniami. Wreszcie, w 1973 roku, Williams wyjechał do Nowego Jorku, aby dać szczególną uwagę na dramatyczne sztuki.

Początki kariery

We wczesnych latach 70-tych Uilyams Robin rozpoczął karierę aktorską występując w gatunku stand-up. Głównie Williams znalazł swoją publiczność w małych klubach. A w 1977 roku, Robin mówi producent telewizyjny, który zaprasza go w telewizji, w jego transmisji.

W 1978 roku doszło do fatalnego zdarzenia: Penny Marshall reżyser ten komik prezentacji w nocnym klubie i zaprosił go do swojego serialu. Więc Williams zadebiutował w filmie Serial „Happy Days”. Gra Robin wygrał widza. Dlatego producenci później stworzył dla aktora osobnej wystawie – „Mork i Mindy”. Ponieważ historia rozpoczęła spektakularny sukces komik stand-up.

W 1979 roku aktor ma dostanie się na okładce magazynu Time oraz zdjecie Rolling Stone. Do 80 Williams nakręcony głównie w serii, a „duży” film dostał tylko sporadyczne. Pierwsza poważna praca w polnometrazhki Robin była rola marynarza w filmie „Popeye”. Z budżetem w wysokości 20 mln $ i prostej historii film zarobił tylko 60 mln $, dzięki talent komika. Następny był „Świat według Garpa”, „Drillbit Taylor” i „Moskwa nad rzeką Hudson”. Ale ważne role były po prostu przed siebie.

twórczy przełom

Filmy o Robina Uilyamsa zwrócił widza. Pod koniec lat 80. aktor stał się „ciepłe bułeczki”.

W 1987 roku zagrała w filmie "Good Morning, Vietnam". Do roli pacyfistyczny DJ Williams po raz pierwszy nominowany do Oscara „”. W 1989 roku Robin znowu wpada na liście nominowanych do Oscara „teraz” za udział w filmie „Stowarzyszenie Umarłych Poetów”.

W 1990 roku aktor miał swoją osobistą gwiazdę na Hollywood Walk of Fame. Po tym, Williams zagrała w wielu filmach dla dzieci: "Pani Doubtfire", "Captain Hook", "Artificial Intelligence", "Toys", "Jumanji" i

W 1997 roku Robin Williams dostanie upragnioną statuetkę „Oskara” za rolę w filmie „Buntownik z wyboru”. Jednak aktor ma znaczącą rolę, jako wtórnego – pewnego profesora Maguire. Will Hunting Met Deymon odtwarzane.

Potem były filmy „What Dreams May Come”, „Patch Adams”, „Jakub kłamca” (ostatni obraz, nawiasem mówiąc, nie powiodło się w kasie). Aktor nieustannie eksperymentuje i próbuje odgrywać różne role, często udało.

Robin Williams: dzieci i żona

Podobnie jak jego ojciec, Robin Williams ożenił model. Jego wybrany w 1976 roku stał się Valerie Velardi. Razem żyli przez 10 lat. Velardi urodziła syna aktora. Ale w połowie lat 80. Uilyams Robin został skazany w związku z kelnerką, a małżeństwo rozpadło się.

W 1989 roku Robin ożeni się ponownie, ale teraz na pielęgniarkę swoje pierwsze dziecko – Marsha Garces. Kolejny aktor żona urodziła dwoje dzieci – córkę i syna, ale małżeństwo rozpadło się ponownie w 2008 roku

Ostatni małżonka Williams – projektant Syuzan Shnayder – nie Robin nie dał dziecko, ale ona była z nim resztę swoich dni. Razem żyli w jednej z rezydencji w San Francisco.

Niestety, po śmierci aktora zaczął prawdziwą kłótnię o ogromnej dziedziczenia lewej Williams. Nie bez swoich badaniach, podczas których okazało się, że głównym akcji, wolą było, aby wszystkie dzieci Robin, ale imponująca część została przekazana na cele charytatywne. Decyzja ta nie pasował wdowę aktora, pani Schneider, więc spory między spadkobiercami są nadal w toku.

Najnowszy film Robina Uilyamsa

W swojej karierze Williams wystąpił w ponad stu obrazów. Współpracował z Christopherem Nolanem, Stivenom Spilbergom i wiele innych tytanów Hollywood.

Jeszcze w latach 80-tych. Aktor miał problemy z narkotykami i alkoholem. Ale dla dobra rodziny i zawodu był w stanie przez jakiś czas do zaangażowania się z uzależnień. Jednak taka zależność nie przechodzi niezauważona, aw 2006 Robin znowu przyszedł do kliniki w celu poddania się leczeniu alkoholizmu.

Przez ostatnie 10 lat swego życia Ulyams nadal aktywnie usunięte. Widzowie pamiętają także komedię z jego udziałem, „Noc w muzeum”, dramat „The Night Listener” i „Shrink” filmową rodzinę „Greatest Dad świecie.”

Krótko przed śmiercią, Williams zagrała w serialu „crazy” w filmie „Big Wedding” i „lokaja”. Punktem w jego karierze była rola urzędnika bankowego w „Boulevard”.

11 sierpnia 2014 aktor znalazł powieszony w swoim domu na własnym pasem. W wyniku dochodzenia stwierdzono, że Williams popełnił samobójstwo. Według jednej z wersji, że zrobił to z powodu postępującej depresji: aktor cierpiał na chorobę Parkinsona i bał się, że nie będzie mógł zagrać w filmie.