390 Shares 4908 views

Lek „Tribestan”: przegląd pacjentów

O „Tribestan” preparatu są najczęściej różne punkty widzenia. Co to jest lek i dlaczego jest tak niejednoznaczny stosunek do niej?

„Tribestan” produkuje bułgarska firma farmaceutyczna „Sopharma”. Lek jest produkowany z ziołami ekstrakt Tribulus terrestris (popularna nazwa – Tribulus terrestris). Zakład znajduje się w południowej Europie, w Azji, Afryce i Australii. Tribulus jest tradycyjnie używany w Indiach i Chinach jako środek wzmacniający, a zwłaszcza w zakresie promowania zdrowia seksualnego.

Dziś lek „Tribestan” najlepsze oceny otrzymywane przez mężczyzn i kobiet, a mianowicie w leczeniu zaburzeń seksualnych. Naukowcy odkryli, że aktywny składnik protodioscynę które zostały przydzielone w wyniku badań, mogą być przyłączone do receptora androgenowego. W wyniku tego, zwiększa libido i aktywność seksualną. Okazało się, że przyjmowanie leku zwiększa liczbę plemników i wpływać na ich mobilność.

Zmniejszenie libido i płodności – jest jedną z najczęstszych patologii w świecie. Alkoholizm, palenie tytoniu, brak ruchu, środowiska, nieodpowiednia dieta, stres – to wszystko prowadzi do naruszenia. Głównymi ośrodkami regulacji seksualnej jest w ludzkim mózgu. Ponieważ tylko pewne obszary mózgu są stopniu (na przykład, w wyniku depresji), zmniejszając ilość hormonu płciowego lub przestaje być w ogóle wytwarzane. To zmniejsza produkcję testosteronu, a ludzie stracili libido. Niepłodność i mianować "Tribestan". Pozytywne opinie w lewo i tych po leczeniu tego środka był w stanie zapłodnić.

Leki wpływają na poziom hormonów u kobiet, normalizowanie równowagi w organizmie. W okresie zwiększonej pobudliwości, letarg, w okresie menopauzy, po histerektomii Lek zaleca się wziąć. Po potraktowaniu „Tribestan” pozytywny feedback pozostawić wiele kobiet.

Zatem wskazania do stosowania leku jest wystarczająca. Oto one:

  • niepłodność;
  • Zespół premenopauza;
  • oziębłość;
  • zespół przedmiesiączkowy;
  • menopauza.

Studiowanie z instrukcjami w leku „Tribestan„opinie na ten temat, można zauważyć, że skutki uboczne nie są określone. Przeciwwskazania są dostępne tylko w okresie ciąży i karmienia piersią. Należy zauważyć, że niska toksyczność zaobserwowano w badaniu leku u zwierząt.

Niektórzy ludzie uważają, że leki ziołowe mogą być stosowane samodzielnie, bez konsultacji z lekarzem. Jak wziąć „Tribestan” z zaburzeń seksualnych, to najlepiej, aby powiedzieć lekarzowi. Lek jak otrzymano i zapobieganiu miażdżycy tętnic. Kurs jest około trzech miesięcy, a zatem konieczne, aby skonsultować się z lekarzem.

Podczas użytkowania tego produktu jako „Tribestan”, cena w aptece nie ma tej drugiej wartości. To zależy od składu leku. Przed zakupem należy dokładnie zapoznać się z instrukcjami, zobacz, z czego wykonana kaptur. Jeśli podasz tylko liście i łodygi Tribulus jest stosunkowo tani lek, praktycznie nieskuteczna. Nasiona traw sprzedawane narkotyki średniej kategorii cenowej. Najdroższe i skuteczny lek jest dokonywane na podstawie wyciągów z pyłków.