589 Shares 4267 views

Jak zrobić rzemiosła dla matek z rękami?

Być może matka – matka i ulubioną osobą na świecie. Powiedz jej o swoich uczuciach może być nie tylko zakup darem, ale także Bagatelle ręcznie. Ale jak zrobić rzemiosła dla mamy, które okazało się piękne i niedrogie? Jest to często o pieniądze. Szczególnie dotyczy to dzieci, które jeszcze nie mają ich dochodów.

W artykule podano przykłady jaki prezent dla mamy może z faktu, że nie jest sam dom. Jestem pewien, że wiele materiałów, które już masz i nie trzeba wydawać pieniędzy na nich. W każdym razie te rzemiosło są niedrogie, mają nawet tyle kieszonkowego dziecko. Jeśli spróbujesz, to będzie całkiem przyzwoicie.

Określić, które rzemiosła zrobić mamie

Przede wszystkim, trzeba zdecydować się na pomysł na prezent. Nie ma potrzeby spieszyć się i zrozumieć najpierw dostał klasę mistrzowską. Zastanów się, czy masz wystarczająco dużo umiejętności i czasu dla podejmowania rzemiosła. Nie mniej ważne są materiały. Super, jeśli mają już w domu, w obecności lub przynajmniej będą mogli je kupić.

Jeśli twoja mama kocha kwiaty, logiczne byłoby, aby nadać jej oryginalny bukiet miękkich, które nigdy nie więdną. Nie wiem, jak uszyć? Zrobić piękny wazon z rękami. Sweet Tooth Ręcznie organizator z cukierków i innych smakołyków. Jeśli matka pracuje w gorącym biurze, prawdopodobnie docenią to wam wentylator. Każdy może zostać uzupełniona o obecnym domowej pocztówce z ciepłymi słowami.

hiacynty

Zastanów się, jak zrobić rzemiosła papieru dla mamy. Jest to bardzo łatwe i przyjemne. Poza ręcznie kart czytać z wielką przyjemnością, niż zakupiony.

Wybierz kawałek kartonu. Powinno być jasne, a najlepiej – dwukierunkowa. Jeśli jedna strona jest biała, a następnie pomalować ją lub kleju kolorowego papieru. Tektura złożyć na pół i złożyć go ostrożnie prasować. Wzdłuż obwodu przykleić piękne wstążki lub koronki. W środku leżał kompozycję kwiatów. Bardzo uroczysty hiacynty wygląd. Dodać do nich proste.

Kolorze papieru pocięto na paski o szerokości od pięciu do sześciu centymetrów. Przybierać różne kolory: niebieski, czerwony, pomarańczowy, żółty. Paski wzdłuż wcięcia, jak i otoczkę ta końce nożyczkami. Zielonego papieru skręcie łodygach. Teraz, zaczynając od góry, zawinąć je kolorowe paski. Zbierać i wklejać skład na pocztówce.

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić rzemiosła dla mamy, ona utrzymać przez długi czas. Tylko nie zapomnij napisać na karcie, jak ją kochasz i innych ciepłych słów.

Szyć miękkich tulipany

Aby zrobić piękne tkanki Bud, może to być nawet w kropki lub kwiatami. Dla łodygi i liście najlepiej nadaje monochromatycznym materiału zielonego. Należy również przewód do sztywności, poliestrowe przekładki (piany lub wełna), nożyczki, nici w celu dopasowania tkaniny i igły.

Dla wygody, najpierw zrób wzór bud, liści i łodygi. Przenieść je do tkaniny i cięcia. Zauważ, że na jednym kwiatem trzeba się z dwóch części. Zrób łodygi. Aby to zrobić, należy dołączyć kawałki tkaniny razem i szyć twarz. Teraz należy je włożyć drut i ubić wypełniacz. Podobnie szyć bud i liści. nie jest potrzebne tylko drut. Szyć wszystkie dane razem. Bukiet tie wstążki, zapakowany w papier lub umieścić go w koszu.

Ten mały master class zdecyduje się pytanie, jak zrobić mamie rzemiosło urodzinowy, który jest długi czas, aby cieszyć oko. Jeśli nie wiesz, jak szyć, robić miskę z rękami. Mama prawdopodobnie zaprezentuje świeże kwiaty, a dar mieć pod ręką.

Dodać do miski z rękami

Jako podstawa, wziąć słoik szkła, szkła lub piękne butelki z szeroką szyjką. Dobrym rozwiązaniem byłoby zdobienia wklejanie wycinków z czasopism lub kolorowe segmenty tkanki nesypuchey. również przygotować klej oraz ozdoby do dekoracji (przyciski, nici, kryształy, itp).

Naczynie powierzchnia idealnie trzeba odtłuścić alkoholem lub zmywacz do paznokci. Okleivat kawałki zaczynają się góry. Należy pamiętać, że papier może być stosowany zakładek, a tkanina – wspólna do stawu. Wypełnij więc całą powierzchnię. Ale to dobry pomysł, aby spojrzeć miskę, udekorować miejsca.

Jak zadowolić matkę rano?

Nie wiesz jak zrobić rzemiosła w mama? Gotować jej pyszne, przydatnych i niezwykłe śniadanie – jabłko kanapkę! Ten słodki prezent można nazwać dietę, więc nie krępuj się go gotować, nawet dla kobiety na diecie.

Będziesz potrzebował odpowiedniego jabłko samodzielne (duży), nóż, małe foremki (serce, kwiat, i tak dalej. D.) i suszone owoce. Opcjonalnie można dodać masło orzechowe lub dżem owocowy, startą czekoladę, migdały.

Jabłko pokroić w plastry. Wycisnąć środku w formie dla cookies. Nasmarować plaster jabłkowego jam, posypać suszonych owoców i innych dodatków. Więc, czy wszystkie kawałki. Jedno jabłko położyć koło drugiej – kanapka jest gotowa! Zaserviruyte tray ładnie, umieścić go użytecznym kanapki, umieść szklankę soku lub herbaty i zabrać matkę bezpośrednio do łóżka.

Jak zrobić rzemiosła dla matek-łakomczuchów?

Czasami kilka cukierków i torebki herbaty może rozweselić kobietę. Zwłaszcza, jeśli są one przedstawiane w ładnym opakowaniu jednostkowym. Tak zrobić słodki organizator własnymi rękami. Aby to zrobić trzeba torebki herbaty, małe czekoladki, cukierki, kolorowy karton, papier, nożyczki, klej i piękne wstążki.

Złożyć na pół kartonu. Kolorowych kopert papierowych zrobić herbatę i słodycze. Trzymać je w organizatora. Po bokach szyć lub zawiązać tasiemki, aby móc bezpiecznie zamknąć słodkie pocztówki. Udekoruj przodu i wewnątrz. Kiedy klej wyschnie, włóż ją do kieszeni torebki herbaty i czekolady, zawiązać wstążki na wstążce. Teraz, gdy wiesz, jak zrobić rzemiosła dla matek z ich własnymi rękami, a zadowolić ją na każdą okazję. Nawiasem mówiąc, to organizator może szyć, wtedy to będzie trwało o wiele dłużej.

Fan plastikowe widelce

Co dziwne, ale można zrobić elegancki i wyrafinowany wentylator takiego konwencjonalnego materiału. Może być używany do innych celów lub powiesić na ścianie jako szczegół wnętrza. Do wytwarzania takich dziedzinach przygotować tektury, jednorazowe widelce, kleje, koronka, satyna taśmy oraz elementy ozdobne (kwiaty, kulki, kryształy, itp.);

Z tektury wyciąć dwa półkola. Jeden widelce uchwyt kija. Teraz pokrycie innych półkole. Przepuścić przez koronki zębów i na tekturze. Porady przyklejony. W środku półkola jest lepiej umieścić dekorację głośności: Wielki łuk lub kwiat. Dalsze wentylator dekoracji jest całkowicie zależne od wyobraźni. Nawiasem mówiąc, wtyczka może być wklejony na papierowym talerzu lub niechcianych dysków komputerowych. W rezultacie, można uzyskać bardzo ładny i oryginalny prezent, który nie wstydzi się dać.

Przed dokonaniem rzemiosła dla mamy, pamiętaj, że może to być przydatne lub odwołać. Jedynym sposobem można zagwarantować, aby zadowolić kogoś bliskiego.