313 Shares 6134 views

Aplikacja „smok” wszędzie w Pocztówki, szkła i poduszki

Każdego roku spotykamy się na każdym znaku zodiaku. I przez cały rok w naszych ubraniach, w naszym wnętrzu i prezenty zawsze przedstawić charakter tego stworzenia. Kto wie, jak to jest prawda, ale nadal chce mi się wierzyć, że to pomoże nam stać się trochę szczęśliwsi i bardziej skuteczne!


A w tym roku – rok Smoka – będziemy ozdobić swój dom z tym symbolem. Można na przykład zrobić oryginalną poduszkę. I uzupełniać swoją aplikację! Smok, którego obraz może być przyszyte lub przyklejone do poduszki polietylenowego może być dobry i słodki, ale może – silny ogromne. Jak chcesz mistrza, który tworzy produkt.

Jeśli Spodnie dziecięce zużyte na kolanach lub tylko moja matka nagle pojawia się pragnienie, będzie wyglądać świetnie aplikacji „smoka” na odzieży dziecięcej. Oczywiście, w tym przypadku, mityczny stwór powinien być dobroduszny i uśmiechnięty. Chociaż słodkie dinozaur doskonale nadaje się do tych celów.

Specjalna opcja – urodzinowy prezent na urodziny, urodzony w roku smoka. Tutaj to nie jest oryginalna „Dragon” dar nie może zrobić! I pierwszą rzeczą zainteresowanych – jest produkowany w technice scrapbooking. Na przedniej stronie karty, oczywiście, trzeba pokazać aplikacje – Dragon … Z obliczu urodziny! I wiesz, jak to najlepiej zrobić?

Na zdjęciu musi „fit” z programem „Wydawca” lub „Photoshop” w rozmiarze do przygotowań do naklejek dziecko smoka. Najlepiej jest, aby nie zepsuć obraz poprzez wycinanie i po prostu trzymać się wewnątrz stronie pocztówek. Ale aplikacja „Smok w złości” lub „dobry tłuszcz – drakosha wąchanie kwiatów” (karty auto selektor scen zależy od charakteru i poczucia humoru urodzin obu uczestników akcji) znajduje się na pierwszej stronie.

Powinien on być przez papier węgiel przenieść do pozycji karty twarzy na zdjęciu na pustym arkuszu, podając ten sam, a wielkość strony. Wycinanie twarzy na wynikającym z szablonu, stosuje się go na stronę zastosowanie papieru, na którym – smok. Po sprawdzeniu prawidłowego mistrza lokalizacji otworu powinna starannie wyciąć. Teraz składany wszystko widział ten humorystyczny obraz – cartoon: smok z twarzy chłopca urodziny!

Aby stać się jeszcze bardziej oryginalną kartę można do niej dodać objętości. Efekt ten jest dość łatwe: po prostu trzeba trzymać się ciała smoka „płatków”. Mogą być one wykonane z najbardziej różnorodnych materiałów, takich jak papier i tkaniny lub skóry syntetycznej. Każdy „płatków” o kształcie trójkąta lub pół-owalu, przy czym podstawa jest przyklejona do korpusu smoka.

Konieczne jest, aby ściśle przestrzegać prostej, gdzie chcesz, aby wyrównać „łuski”. Klejenia konieczne jest, aby rozpocząć od dołu smoka z ogonem. Trójkąty lub poluovaly każda kolejna seria powinna obejmować bazę poprzedniego rzędu, podobnie jak łuski ryb.

Przed obchodami samym pokoju urodziny, które będą gromadzone zaproszony, a także ozdobić. Można powiesić na ścianach odpowiednich plakatów z gratulacjami. Nawet niektóre bardzo utalentowany wyrozumieć blisko tego dnia humorystyczny gazety ścianie lub kolaż z osobistymi zdjęciami.

Również wygląda świetnie aplikację na szkle. Dla konieczne jest na przezroczystej folii winylu barwionego szkła farby do przedstawiania poczętego rysunek, kontur cięcia wokół farby. Teraz można śmiało przykleić wynikowy aplikacji na dowolnej szybie tam drzwiach, w oknie lub na balkonie.

Film jest przyklejony wodą. Po dokładnym prasować w celu usunięcia powietrza pomiędzy szkłem i folią, przylega aplikacji w miejscu. Ale gdy urlop się skończył, można go łatwo usunąć. Ponadto szkło pozostaje prawie całkowicie czyste! Ta opcja jest dekoracji szkła jest znacznie łatwiejsze i bardziej praktyczne niż stary sposób malowania akwarelą lub gwaszem. Zmyć farbę z szyby – to, niestety, jest to uciążliwe, czasochłonne i niewdzięczna.