661 Shares 1667 views

Alla Dovlatov przed i po plastiku. Biografie słynnego prezentera telewizyjnego i radiowego

Wielu Rosjan chcą nauczyć się patrzeć Alla Dovlatov przed i po plastiku. Jesteśmy gotowi, aby zaspokoić ich ciekawość. Artykuł zawiera także informacje na temat kariery i życia osobistego prezentera radiowego i telewizyjnego.

biografia

Alla Dovlatov urodził się 16 sierpnia 1974 roku w Leningradzie (obecnie Sankt Petersburg). Jej horoscopic znak – lew. Nie każdy wie, że Alla Dovlatov – twórczy pseudonim. Marina Evstrahina – tak naprawdę nazwać naszą bohaterkę.

nauka

Aby dowiedzieć się, jak wyglądają Alla Dovlatov przed i po tworzyw sztucznych, będziemy rozmawiać o tym później. W międzyczasie, niech śledzić jej drogę kariery.

Po otrzymaniu maturę, nasza bohaterka doszła do Państwowego Uniwersytetu w Sankt Petersburgu na wydziale dziennikarstwa. Jako student, Alla pracował w stacji radiowej „Nevskaya Fali”. A wszystko dzięki przyjemnym głosem, literat mowy i „Gift of Gab.”

W 1993 Dovlatov uczestniczących w teatralnej instytucji. Wsiadła na ścieżce Igor Vladimirov. Od 1994 roku nasza bohaterka zaczęły pojawiać się na ekranie. Została mianowana prowadzącą program telewizyjny „Full nowoczesny”.

kariera

7 lat Alla Dovlatov przekazywane z jednego projektu do drugiego. I chciała trochę konsystencję. A w 2002 roku, stała się współgospodarzem Andrei Chizhov w słynnym show, z widokiem na „Russian Radio” „Słoneczniki”. Było transmisję rano, którego celem – aby ludzie obudzić i dopingować.

W 2008 roku, Alla „Mayak” poszedł do pracy w radiu. Ale nie ona krótko wstrzymane. Pracowała na kilku stacjach radiowych – „Record”, „romantyczna” i „Chanson”.

Nagrywanie filmów

Alla Dovlatov może być postrzegane w takich serialach jak „National Security Agent”, „Tajemnice» dochodzenia i innych. A ona może grać w teatrze, filmach głos pełnometrażowych i kreskówek.

życie osobiste

Dziś wielu mężczyzn marzy o takiej inteligentnej i pięknej dziewczyny jak Alla Dovlatov. Życie osobiste, z tworzyw sztucznych i odchudzanie tajemnic – jest zainteresowany w żeńskiej części populacji naszego kraju. W wywiadzie dla mediów drukowanych, nasza bohaterka stara się brzmieć minimum informacji o sobie i swojej rodzinie.

Pierwsza żona Alla był biznesmenem z Petersburg Dmitry ostra. Ich znajomość miała miejsce w telewizji. Nasza bohaterka następnie pracował w dziale reklamy. Dmitri wrócił aby umieścić reklamę. Zaczęli wicher romans, który urósł do poważnego związku. Dmitriy i Alla pobrali. Mieli dwoje dzieci – syna i córkę Dasha Pasha. Kiedy Alla otrzymał propozycję pracy w Moskwie, mąż nie chciał przenieść się do stolicy. Na tej podstawie skandale zaczęły powstać. W rezultacie, oficjalnie rozwiedziona para.

Dovlatova obecny mąż jest policjantem Alex Beard. W 2008 roku para miała wspólne dziecko – córkę Sasha.

Alla Dovlatov: przed i po plastiku

Wiele gwiazd nie zaprzeczył, że poprawi swój wygląd poprzez operację. Niedawno pojawiły się plotki, że po Dovlatova tworzyw młodszym o 10 lat. Czy to prawda, czy tylko kolejny machinacje wrogów?

Znany prezenter radiowy i telewizyjny nigdy nie był przeciwnikiem plastiku. Ona jest gotowa iść pod nóż chirurga, ale gdy jest to potrzebne. W międzyczasie, to uciekają się do kosmetologii sprzętu, aby zmniejszyć ilość i głębokość zmarszczek. Bóg zwiększa usta regularnie ze specjalnym żelem.

Konkludując

Pytanie o to, co było Alla Dovlatov przed i po tworzyw sztucznych, spadła o sobie. Ona jest piękna natury. Nasza bohaterka zwykłe funkcje, kręcone włosy i kobieca postać.