593 Shares 1649 views

Jak wyłączyć usługi lokalizacyjne na iPhone: wskazówki, porady, instrukcje

Wyroby z Apple jest duże zapotrzebowanie wśród ludności. Szczególną uwagę przywiązuje się do producenta smartfonów. Są one nazywane iPhone. Ten bogaty telefony, które łączą w sobie różne gadżety. Na przykład za pomocą tego urządzenia można tworzyć kopie zapasowe danych i śledzenia lokalizacji osoby.


Dziś mamy dowiedzieć się, jak wyłączyć usługi lokalizacyjne na iPhone. Co to wszystko za taką usługę? W jakim celu jest stosowany? Jak to jest włączane i wyłączane? Odpowiedzi na te pytania mogą dać nawet początkujący użytkownik „jabłko” telefonu. W rzeczywistości, wszystko jest o wiele łatwiejsze niż się wydaje.

opis

Jak wyłączyć geolokalizacji? Na iPhone wydany szeroką gamę programów i aplikacji. Wszystkie z nich są poprawa urządzenia mobilnego. Pierwszą rzeczą, którą trzeba zrozumieć, jaki rodzaj zastosowania.

Czym jest geolokalizacja? Usługa ta jest wymagana w celu określenia lokalizacji telefonu komórkowego. Rodzaj wbudowanym GPS-Navigator „apple” telefon. Geolokalizacja jest używane w różnych programów, na przykład, w „Google Maps” lub „pogody”. Ponadto, może to pomoże Ci z łatwością korzystać z opcji „Gdzie iPhone?”. To pokazuje lokalizację lokalizacji telefonów komórkowych w tym czasie.

Ale jak wyłączyć usługi lokalizacyjne na iPhone? Sprawiają, że nie jest to trudne. Przekłada pomysłów w rzeczywistość może nawet początkujący użytkownik.

Ważne: geolokalizacja jest włączona i wyłączona na iPhone podobni. Dlatego dane operacyjne będą rozpatrywane razem.

Ze względów bezpieczeństwa zaleca się, aby nie zrezygnować z korzystania z geolokalizacji. Jednakże, jeżeli została podjęta decyzja, jesteś gotowy do podjęcia zdecydowanych działań. Łącznie wymienione opcji użytkownik może w dowolnym momencie.

iPhone 4

Należy zauważyć, że aktywacja / deaktywacja bada możliwość zmiany w zależności od systemu operacyjnego na telefonie komórkowym. Nieznacznie, ale różnica jest nadal.

Aby rozpocząć, spróbuj dowiedzieć się, jak wyłączyć usługi lokalizacyjne na „iPhone 4”. Proces sprowadza się do następujących działań:

 1. Włącz w telefonie komórkowym. Konieczne jest, aby poczekać na pełne obciążenie systemu operacyjnego. Jeśli iPhone jest już włączony, zaleca się wyłączyć wszystkie aktywne aplikacje.
 2. Przejdź do menu głównego smartfona. W niej można znaleźć w sekcji „Ustawienia”.
 3. Na liście, która się pojawi, kliknij na linii oznaczonej „Prywatność”.
 4. Kliknij na "Location Services".
 5. Jak wyłączyć geolokalizacji? Na iPhone wydała ogromną ilość programów. Wiele z nich korzystać. Musisz wybrać aplikację z listy, które się pojawi, a następnie ustawić przełącznik na „Wył. / Wł.”. Aby zakończyć korzystanie z usługi we wszystkich programach, konieczne jest, aby tłumaczyć suwak do odpowiedniego stanu, w linii „Location Services”.

Teraz jest jasne, jak wyłączyć usługi lokalizacyjne na iPhone. Zawierał on to nie jest trudne do odgadnięcia podobny sposób.

iPhone 5

Ale to tylko jeden ze scenariuszy. Niektórzy ludzie są zainteresowani, jak wyłączyć usługi lokalizacyjne na „5S iPhone”. Co należy zrobić, aby przetłumaczyć pomysły w praktyce?

Należy zauważyć, że algorytm działań w tym przypadku nie różni się od tych już proponowanych zaleceń. To wszystko sprowadza się do faktu, że dana osoba musi:

 1. Włącz mobilne i przejść do głównego menu.
 2. Otworzyć „Opcje” – „Prywatność”.
 3. Wybierz sekcję „Location Services” i przesuń suwak do żądanej pozycji. Potwierdź swoje działania.

Wszystkie zabiegi nie wymagają aplikacji innych producentów. Wygodnie, każda osoba jest w stanie używać geolokalizacji jak chce.

iPhone 6

Teraz jest jasne, jak wyłączyć usługi lokalizacyjne. Na „iPhone 6” kroków będzie nieco inna, ale nie znacząco. Algorytmu, który jest odpowiedni w tych okolicznościach?

Włączanie i wyłączanie geolokalizacja występuje w przybliżeniu następująco:

 1. Włącz „jabłko” gadżet. Poczekać, aż system operacyjny jest w pełni załadowany urządzenie.
 2. Otwórz główne menu smartfonu, należy przejść do „Ustawienia”.
 3. Kliknij na linii „Prywatność”. To otwórz „Usługi lokalizacji”.
 4. Przestawić przełącznik.

Od tej chwili, to jest jasne, jak wyłączyć usługi lokalizacyjne. Na iPhone wychodzi dużo aplikacji, które korzystają z tej usługi. W tym menu ustawień, można łatwo dostosować aktywacji usługi takiej czy innej aplikacji.