726 Shares 9374 views

Wielofunkcyjne HP DeskJet Ink Advantage 3635: opinie, dane techniczne oraz zalecenia dotyczące stosowania

W tym krótkim materiale głównej będzie HP DeskJet Ink Advantage 3635. szczegółowo przez MFP Recenzje właścicielom tej kopiowania, skanowania i urządzenia drukującego, jego specyfikacjach technicznych i cech wymienionych poniżej, będą lepsze określenie potencjalnych nabywców.


MFP nisza

Dla małych biur skierowany MFP HP Deskjet Ink Advantage 3635. Recenzje wskazują również, że urządzenie może działać z powodzeniem w domu. To właśnie na tych dwóch segmentach rynku i mnożenie kopiarki i skupia przedmiotem niniejszego przeglądu. W przypadku średnich i dużych biur prędkości wyjściowej łamach tego urządzenia nie będzie już wystarczać. Chociaż niektóre małe części z nich z powodzeniem można używać tego produktu w firmie HP.

technologia druku, kolory

Ink Jet technologia druku jest podstawą Ink Advantage 3635. Kartridż modelu HP Deskjet NR652 stosowanych w tej drukarce. A jeden z jego modyfikacji, F6V25AE, wypełnione czarnym atramentem, a F6V24AE – trzy rodzaje farb koloru żółtego, czerwonego i niebieskiego. To właśnie dzięki połączeniu tych kolorów i 4 tworzących wyświetlane dane obrazu z urządzenia wielofunkcyjnego. Kasety można zatankować odpowiednich farb. Może być również instalowane CISS to urządzenie, w razie potrzeby, a to przyczyni się do dalszego obniżenia kosztów dokumentu pochodzącego od niego. Ale musisz zrozumieć, że dwa ostatnie manipulacja nie jest całkowicie uzasadnione, a właściciel tej drukarki skanera czyni je na własne ryzyko. Ponownie, stwierdzono ciągły Czarny Cartridge – 360 arkuszy, a kolor jest jeszcze mniej – 200 arkuszy. I to jest bardzo skromna wartość. Po wyczerpaniu swych zasobów należy albo kupić nowe komponenty tuszu lub wypełnić stary, albo wyposażyć Printing System CISS. Jak pokazuje praktyka, jest to ostatnia opcja z ekonomicznego punktu widzenia, najbardziej uzasadniony, ale jego realizacja wymaga pewnej przejęć (CISS) oraz niewielkie zmiany w strukturze urządzenia drukującego.

Obsługiwane interfejsy

Atramentowa HP Deskjet Ink Advantage 3635 MFP może pochwalić raz 2 interfejsy. Jeden z nich – przewodowa USB. W tym przypadku urządzenie jest podłączone bezpośrednio do jednostki systemowej komputera osobistego, który działa jako serwer wydruku. Zaletami tej metody jest łatwość przełączania połączenia i prędkość maksymalną dokumencie wyjściowym. Ale wada w tym przypadku jednej, i to jest bardzo istotne – konieczność dostarczania przewody od komputera: Drukarka musi być w bezpośrednim sąsiedztwie jednostki systemowej.

Drugi interfejs bezprzewodowy, i jest on oparty na technologii Wi-Fi. W tym przypadku, urządzenie wielofunkcyjne może być umieszczone w dowolnym dogodnym położeniem w obszarze zasięgu Wi-Fi, i nie ma potrzeby, żeby ciągnąć przewody. Sam proces taka sama konfiguracja jest trochę skomplikowane, za pomocą tego interfejsu, ale nie tak dużo za dużo z tym, każdy użytkownik może obsługiwać.

Rozdzielczość dokumentu

Charakterystyka dokumentów w formie elektronicznej lub papierowej różni się zasadniczo w takich trybach wykorzystujących MFP, drukarkę, skaner lub kopiarkę. W pierwszym przypadku maksymalna rozdzielczość dla trybu kolorowego jest równa 4800 x 1200 dpi, a to ze te cechy są optymalizowane w celu wydrukowania zdjęć na HP 3635. tryb czarno-biały, rozdzielczość wyświetlanego dokumentu jest ograniczona do 1200 x 1200 dpi. Jeśli korzystanie w trybie skanera jest uważany w materialnym jednostki, wtedy otrzymujemy 1200 dpi. Ale w trybie kopiarki, przedmiotem niniejszego przeglądu jest dać 600 x 300 dpi.

Format, liczba stron na wyjściu minut

To rozwiązanie może pracować jako drukarka, skaner i kopiarka. Maksymalny rozmiar arkusza w tym przypadku ograniczone do formatu A4 o wymiarach 210 mm szerokości i 297 mm długości. Jak wcześniej zauważono, dokument może być wyprowadzane jako czarny design i kolory. Czas wyświetlania pierwszej stronie za pomocą czarnego tuszu wynosi 14 sekund. W zależności od trybu liczba wydrukowanych arkuszy na minutę w czerni i bieli może być 8,5 (obraz ISO) lub 20 (tryb roboczy). Strona pierwszy kolor za pomocą tego rozwiązania można uzyskać na 17 sekund. Liczba stron w tym trybie może być 6 (format ISO) lub 16 (tryb roboczy).

opinie

Niski koszt i wspierać bezprzewodowej technologii Wi-Fi – to główne zalety urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage 3635. Recenzje podkreślają uwagę na obecność nadajnika. W tej cenie wskazać artykuł bohater obecnie na jego zasług i nie ma konkurencji. Ale są też wady w tym MFP. Kluczowym z nich – jest to mała wydajność kasety. Aby rozwiązać ten problem, można użyć systemu CISS, ale będzie musiał osobno nabyć i połączyć. Ale po tym, HP 3635 będzie stać nawet poradzić sobie z potrzebami małym biurze, że nie do użytku domowego.

koszt

Do tej pory w 4990 rubli szacuje Drukarka HP Deskjet Ink Advantage 3635. Jest to całkiem odpowiednia wartość dla wejścia poziomu urządzenia wielofunkcyjnego. Dodajmy do tego obecność modułu Wi-Fi oraz możliwość instalacji tego rozwiązania w dowolnym miejscu, bez konieczności uruchamiania przewody do niego, staje się oczywiste, to istotna zaleta w porównaniu do swoich najbliższych konkurentów dla tego modelu.

streszczenie

Wygodne i praktyczne rozwiązanie do organizowania dokumentu dla małego biura lub domu jest urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage 3635. Recenzje wskazać dwie główne zalety tego modelu i jedną poważną wadę, która jest stosunkowo łatwy do wyeliminowania dodatkowego nabycia CISS i na własną rękę.