605 Shares 9801 views

Piękne rzemiosło wykonane z papier-mache

Aby przygotować piękne i niezwykłe lalki na początku 16 wieku formą sztuki zwany papier-mache, co oznacza, podarty ani żuć papier. Z biegiem lat, technika ta zaczęła być używana do produkcji listew ozdobnych, luster ramki, świeczniki, zabawki, tace i tabaki. Wyroby z papier-mache – bardzo piękne rzeczy, które mogą służyć jako doskonały dekoracji wnętrza, lub dodać do Twojego stylu. Istnieją dwa sposoby przygotowania produktów z papier-mache. Po pierwsze – jest rozdarty klejenia warstw papieru. Drugi – formowanie mieszanki klejowej z poszarpane na mokro papieru.

Papier-mache można zrobić wspaniałe rękodzieło dla dzieci własnymi rękami. Przez małe rzeczy ucieszy dzieci i jednocześnie służyć jako dumy dla wykonanej pracy. Rozważmy technik gotowania produktów z papier-mache.

Pierwsza metoda

Kawałki papieru są wklejane w przygotowanej patelni. Można użyć dowolnego papieru, najważniejsze, że to był miękki. Mieszane opakowanie jest idealne do tego sposobu wytwarzania wyrobów wykonanych z papier-mache. Warstw papieru powinna wynosić co najmniej osiem lat, na przemian z kolorem białym papierze, jest to konieczne w celu uniknięcia nieporozumień, ile warstw została ona zastosowana. Kij musi być czyste, lekko zachodzą na kawałki papieru na szczycie siebie. Upewnij się, że nie są pomarszczone, co dwie warstwy powinny być dobrze wysuszone przed przystąpieniem.

Drugi sposób

Aby przygotować pulpy rozpuszcza gazetowego, cięcie lub rozerwaniu na kawałki i wypełnione wodą. Idealnie, dobre wykorzystanie miksera, ale można to zrobić na własną rękę. Trzeba papieru wlać gorącą wodę i pozostawiając wygrzewania przez około trzy godziny, a następnie wyrobić ciasto do uzyskania jednorodnej masy, zlać nadmiar wody i dodanie mieszaniny z pasty klejącej. I ugniatać aż mieszanina nie będzie trzymać się rękami lekko. Ten „test” może być przechowywany w chłodnym miejscu kilka dni.

Wyroby z papier-mache – to oryginalność, elegancję, piękno i wspaniałość. Tworzenie ciekawych rzemiosła dla dzieci, możemy zrozumieć, jak ekscytujące jest to sztuka, która przynosi radość nie tylko dla dzieci, ale również dorośli.

Wielkanoc nadchodzi, można stworzyć piękne rzemiosła, takie jak pisanki. To, czego potrzebujemy do tego? Materiały do dekoracji: Perełki, koronek, kulki, cyrkonie, wstążki, akryl, kleju PVA, papieru (serwetek, papieru kolorowego papieru), a balon nitki. Nadmuchać balon do wymaganej wielkości do nas, wkleić lub kawałki podartych kawałków papieru w kilku warstwach, dać suche. Następnie ostrożnie, aby nacięcie i ekstrahować żarówkę. Kończymy naszą artystyczne, malowanie i dekorowanie jej kolory do własnych potrzeb z koralików, wstążek i innych materiałów.

Wszystkie dzieci kochają zabawki, a im więcej ich, tym lepiej. Można zrobić ciekawy dinozaura dla ukochanego dziecka. Aby to zrobić trzeba taśmy, farby, karton, folia do przygotowywania głowę i nogi, miska kleju, kleju, grubym pędzlem, balon i gazety.

Trzeba napompować piłkę, umieszczonym na statywie, a następnie nałożyć klej z pędzlem w kilku warstwach położyć podarty papier. Aby utworzyć głowy i nóg są skręcone folię do cylindra oraz zamocowany do korpusu za pomocą taśmy klejącej, kleju na górnej taśmy papieru. Kolców aby trójkąty z kartonu szerokość dwóch i czterech centymetrów poskładane u podstawy pod kątem 90 stopni. Klej i poczekać aż wszystkie dinozaurów wyschnięcia, a następnie pomalować, a po wyschnięciu włamać gotowy.

Artykuły wykonane z papier-mache – jest to świetna decyzja, aby stworzyć nie tylko oryginalne i piękne zabawki, lalki, maski, rzeźby, skarbonki i pudełka, ale także niezwykłą dekorację wnętrza.