813 Shares 1026 views

„Mamo, nie martw się-2”. Aktorzy filmu "Mama, Do not Cry 2"

W 2005 roku spośród ekrany komedia Maksima Pezhemskogo „Mamo, nie martw się-2”. Aktorzy rozgrywanych w niej są takie same jak w pierwszej części, który miał swoją premierę pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Film jest lubiany przez publiczność. Po ponad dziesięciu lat po premierze nadal szeroko popularna komedia „Mamo, nie martw się-2”. Aktorzy, role i fabuła filmu Maksima Pezhemskogo przedstawione w artykule.


historia

Co komedia „Mamo, nie martw-2”? Aktorzy Postacie grał historie, które mogłyby spotka tylko w Rosji. Imprezy odbywające się w małej nadmorskiej miejscowości. Trwają przygotowania do wyborów. Zaangażowany w nią i mediów oraz przedstawicieli show biznesu, a nawet członków dużego gangu. Głównymi kandydatami na burmistrza – prokurator i biznesmen turystyczny. Ale trzecia siła ingeruje w przebieg wydarzeń. na scenie pojawia się marynarz, znany już widzom filmu Pezhemskii opublikowanej siedem lat przed powstaniem filmu komedii „Mamo, nie martw się-2”. Aktor, który zagrał postać opisana będzie niższa.

Morjachok, wracając do domu, widzi z żoną Miasto prokuratora. Nie podoba mi się to. Zaczyna się walka, w wyniku którego kandydata na burmistrza nie może spotkać się z potencjalnymi wyborcami. Pojawienie się jego poważnie nadszarpnięta.

Zubek – kolejna postać w filmie „Mama, nie martw się-2”. Aktor, który go grał, publiczność jest bardziej znany z pozytywnego kinoobraz. Tutaj grał rolę ex-con. Kto wystąpił w komedii „Mamo, nie martw się-2”?

Aktorzy i role

Zdjęcia filmowe postacie są przedstawione w artykule. Jeden z bohaterów grał Gosha Kutsenko. Rola prokuratora Siergiej Koltakov wykonywane. W filmie, grana przez Michaiła Efremov, Nikolay Chindyaykin, Fiodor Bondarczuk, Ivan Bortnik, Nina Ruslanova, Elena Szewczenko. Obsada Panin E. Sidikhin. Pierwszy grał Sailor. Sidikhin – bandyta, niedawno zwolniony z więzienia.

Andriej Panin

Jeden z najbardziej utalentowanych aktorów 2000 roku w filmie filmowego rozpoczął dość późno. Panin był znany do teatru widzów na początku lat dziewięćdziesiątych. Popularność wśród widzów zyskał znacznie później – po filmie „Mama Do not Cry”. Prawdziwie wsławiłem negatywną rolę w kultowej serii „Brigada”.

Andriej Panin do połowy 2000 roku, stała się jednym z najbardziej popularnych i rozchwytywanych aktorów rosyjskich. Jego filmografia ponad 70 prac. Ale wśród ról grał w filmach i serialach, bardzo niewiele pozytywnego. Aktor zmarł w 2013 roku. Ostatni film z jego udziałem – „Sherlock Holmes”.

Jewgienij Sidihin

Ten aktor zaczął grać w filmach w późnych latach osiemdziesiątych. Po ukończeniu szkoły średniej wstąpił do Sidikhin teatralny instytucji. W swoim drugim roku został wcielony do wojska, gdzie był w Afganistanie. W połowie lat osiemdziesiątych Jewgienij Sidihin pozostawione w rezerwie i odzyskane w instytucie. Wkrótce, były wojskowy grał debiutancką rolę w filmie.

W latach dziewięćdziesiątych Sidikhin grał głównie w filmach akcji, które zyskały dużą popularność w tym czasie. Na ekranie on zrealizowany, co do zasady, odważnych obrazów, uczciwych ludzi. Wśród tych znaków, jednak nie ma zastosowania Sidikhin postać w komedii, która jest omówione w tym artykule.

Aktor zagrał w „tranzycie rosyjskiego”, „Retro razem”, „Antikiller”. W 2008 Sidikhin zagrała w niemieckim filmie filmu „Kobieta w Berlinie”.