530 Shares 1238 views

Jak zrobić Topiary Organza

Topiary – nowy wystrój. Jest to małe drzewo ozdobne tworzone z różnorodnych materiałów. Topiary może doskonale ozdobić każde pomieszczenie lub ogród. To stworzenie jest nazywany „Drzewo szczęścia”. Godne uwagi jest to , że ten element wnętrza, można to zrobić samemu.


Aby dokonać topiary z organzy, specjalista master-class opcjonalnie wizyta można zbadać cały proces w tym artykule. Do pracy potrzebne są:

1. Garnek, który będzie pasował koronę przyszłych drzew: to nie powinno być dużo bardziej od niej lub zbyt małe, jak produkt będzie nieprzyjemnego. Pojemność można kupić w każdej kwiaciarni lub zrobić to samemu. Czasami zamiast kubek garnek wybrać, wynik nie będzie gorszy.

2. Piłka jest podstawą korony, która będzie zdobienia. Może być wykonany z kartonu, plastiku lub pianki, jak również papier gazetowy przez papier-mache. Jest ona odpowiednia dla dzieci zwykłej gumowej piłki.

4. stick – pnia drzewa przyszłość. To może być najbardziej powszechne gałęzi drzewa lub metalu patyk. Wskazówka: wybierz rozmiar Długość: część przedmiotu pójdzie pod piłkę, część zostanie całkowicie zanurzony w garnku. Jeśli lufa jest zbyt krótkie, wizualne piękno produktu będzie zagrożona.

5. gips lub cement do mocowania drzewka w stałym i stabilnym położeniu. Jeśli wazon jest ciężka, można użyć pianki montażowej.

6. Elementy dekoracyjne, nożyczki, cięcia drutu. Aby dokonać organza topiary potrzebują odpowiedniej ściereczki lub ozdoby z niego.

Topiarchika Produkcja odbywa się w kilku etapach.

Krok 1: Tworzenie bagażnik. Aby to zrobić, wziąć kij i owinąć je taśmą lub dekoracyjną farbą w kolorze brązowym, zielonym lub jakiegoś innego koloru dla przyszłego projektowania biżuterii.

Krok 2. Dokonywanie koronę. Na tym etapie trzeba dokładnie gwint lufy do piłki, która została zastosowana dekoracje użyciu kleju pistolet. Jeśli chcesz dokonać topiary kawy, należy każde ziarno kawy wklej do bazy.

Aby Organza topiary (stały przezroczyste cienkie tkaniny) może być, na przykład, aby kwiaty tego materiału. W tym celu cięcia kilku koła o średnicy malejącej, ognia przypalić (zapalniczki można) z ich krawędzi nie kruszy się i połączone ze sobą. Lub mogą być cięte na małe kwadraty organzy, które następnie skręcić w kulechki, które wiążą się ze sobą, tworząc kulę. Topiary organza zawsze wyglądają bardzo imponująca i niezwykła.

Etap 3. sadzenia drzew powstałych w doniczce. W tym ostatnim etapie, konieczne jest wypełnienie gipsu w wazonie i ustawić je w drzewie, które powinny zostać utrzymane aż ciecz zaczyna gęstnieć. Można postępować w inny sposób: do ustalenia gotówki na lufie i zalać pianki gipsu (gips, cement).

Dodatkowe dekoracje są dodawane w razie potrzeby: kwiaty, motyle, ptaki, i wszystko, co pozwoli fantazji. Zgodnie z tymi zaleceniami, można uzyskać bardzo piękny organzy lub topiary z ziaren kawy.