889 Shares 2123 views

Peeling uszy – Cztery powody

Wielu ludzi od czasu do czasu pojawia się problem jak obieranie w uszach lub łuszczenie się skóry na muszli ucha. W niektórych, zdarza się, z różnych powodów, między innymi – na bardzo różne, ale wszystkie przyczyny peelingu skóry , istnieją cztery uszy. Weźmy bliżej przyjrzeć się każdej z nich, jak również niektóre zabiegi złuszczania skóry za uszami.


Pierwszym powodem

Najbardziej banalne i częstą przyczyną złuszczania skóry za uszami jest stosowanie dużych ilości słodyczy lub, jeśli powiesz termin skaza medycznej. W tym przypadku, złuszczanie w uszach jest wspólna reakcja alergiczna na nadmiar cukru we krwi i w tkankach w ogóle. Peeling może towarzyszyć zaczerwienienie i swędzenie. Jeżeli w ciągu dwudziestu czterech godzin od alergii nie przejdzie, można pić lek „Fenistil” lub „Suprastin”. Ponadto można pić „Tavegil”, jest on również antyalergiczne.

Drugim powodem

Reakcja alergiczna na słońce – najrzadszych wszystkich powyższych przyczyną złuszczania skóry ucha. W tym przypadku, z peelingiem trudno jest pozbyć się całkowicie, może towarzyszyć ciężkim świąd, dreszcze, a nawet temperatura. Traktować uczulony na promieniowanie ultrafioletowe ze Słońca jest konieczne w następujący sposób: codziennie rozmaz antyalergiczny maść wpływ obszar (i rozmaz konieczne jest rano i wieczorem), nie pić „Fenistil” jedna tabletka dwa lub trzy razy dziennie, i starają się być zamknięte przed słońcem jak możliwe. Dziewczyny zaleca się nosić kapelusz z szerokim rondem do tej objętej nie tylko twarz, ale również na ramionach, ponieważ skóra kobiet jest znacznie więcej ofert i mężczyzn bardziej wrażliwe na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

powodem Trzy

Jeśli zacząłeś łuszczenie skóry za uchem, a ostatnio pan farbowane włosy, prowadzone chemicznej ondulacji włosów lub skrót włosach, może to być wynikiem eksperymentów na włosach. Na miejscu peelingu będą widoczne palić, że boli i swędzi wystarczająco mocno. W tym przypadku trzeba będzie udać się do lekarza, ponieważ tylko ekspert będzie mógł wybrać odpowiedni leczenie oparzeń chemicznych z farbowanie włosów. Najprawdopodobniej będziesz pisać dwutygodniową kurację, w którym przynajmniej weźmie udział jeden lub dwa maści, od jednego do trzech rodzajów pastylki i krople antyalergiczne. Jeśli odbiór jest regularny i zgodnie z recepturą, peeling w uszach, a za nimi odbędzie się w trzech lub czterech dni, a nie tygodni później ślad na lewo od niego.

powodem Four

Jeśli odkleić od uszu, swędzenie lub zaczerwienienie skóry po umyciu głowy, to należy spróbować zmienić szampon jak podrażnienie skóry może spowodować którykolwiek ze składników stosowanych w produktach kosmetycznych. Jeśli po zmianie szampon, peeling w uszach i za uszami przestał kłopoty, wtedy właśnie miał alergię na szampon. Jeśli żadne zmiany, to natychmiast należy zasięgnąć porady dermatologa lub alergologa, można zrobić kilka testów i wyznaczy leczenia. Przebieg leczenia zależy od przyczyny peelingu i może trwać od pięciu dni do sześciu miesięcy.

Jeśli masz obierania w uszach lub za nimi, ale żadna z powyższych przyczyn nie znaczy, twoje, to neoyuhodimo jak najszybciej, do lekarza i uzyskać jego rady. Czy bierzesz testy alergiczne krwi (krwi pobranej z żyły i zrobić testy z różnymi alergenami, które mogą spowodować pojawienie peelingu skóry). Ponadto, można dać dobrą radę: Umyj skórę często za uszami i uszu dziecka mydłem, ale dziewczęta i kobiety muszą okresowo ciągnąć kolczyki i przemyć alkoholem otworów.