248 Shares 1091 views

preparaty do włosów profesjonalne „Inoar”. Keratyna prostowanie włosów: instrukcje, opinie

Jeśli – właściciel kręcone i niesforne włosy, ale marzenie prosta i gładka jak jedwab, produkcja „Inoar keratyny” – dla Ciebie! Działając ostrożnie i delikatnie, to jakościowo i trwale zmienia swoją drogę do najlepszych! Pełne bezpieczeństwo i najwyższą jakość gwarantuje naturalne składniki!


Jak to wszystko powstało?

Młoda dziewczyna z Brazylii – Manoel Inocencio została ulga dla milionów kobiet cierpiących z powodu słabości ich buntu i włosów, a także odwiedził wskazówek. Po raz pierwszy otworzył salon w odległym 1974 roku, szybko zyskał tyle zaufania i reputacji w swoim kraju, przy użyciu tylko wysokiej jakości naturalnych składników. Ale nie tylko.

Już po 17 latach Inocencio linia została uruchomiona profesjonalny makijaż „Inoar keratyny”. Jednocześnie jej produkty zostały rozłożone daleko poza granice Brazylii, nabyte prawdziwie międzynarodową sławę i ogromny sukces z milionami płci pięknej. Co jest powodem takiej reakcji? Jak miliony użytkowników zauważyłem podobną linię w całym kosmetyce stosowane są tylko bezpieczne, ale wysokiej jakości i długoterminowe efekty składników, które przenoszą nie tylko prostować, ale przywrócenie włosów.

Obecnie marka Inoar Profesjonalne osiągnęła wielki sukces: to jest wliczone w 10 największych brazylijskich producentów kosmetyków, jak również są sprzedawane w ponad 20 krajach na całym kontynencie świata.

Główne kierunki spółki „Inoar”

Głównym priorytetem w jej pracach Inoar producentów „rozważyć produkcję kosmetyków, który jest idealnym miejscem na dłuższy czas do prostowane włosy. W tym celu, dla którego stosuje się ciecz keratyny – naturalne białko występujące w włosów każdej osoby.

Ponadto stosuje się również olej naturalny ma korzystny wpływ na integralność struktury włosów i zminimalizowania szkodliwych efektów dodatkowych składników. Stosowanie kosmetyków „Inoar keratyny” jest możliwe zarówno w kategoriach profesjonalnych salonach kosmetycznych jak iw domu – w tym tkwi wyjątkowość tej całej linii kosmetyków.

Dodatkowym PLUS Inoar zauważyć następujące punkty:

 1. Wpływ uniwersalność. Wraz z prostowania, wpływa na odzysk i przekształcenie struktury włosa na całej jego długości.
 2. Naturalność użytych komponentów. Ich magia siła oddziaływania przekształca posechennye i splątane włosy w piękne, lśniące włosy.
 3. Czas trwania działania. W przeciwieństwie do podobnych „Inoar keratyny” oznacza działającą od kilku godzin do 7 dni, te kosmetyki mogą zachować niezbędną wynik na miesiąc.

A wszystko to, producenci osiągnęli dzięki wielu badań i doświadczeń w profesjonalnych laboratoriach „Inoar”.

Zalety korzystania z „Inoar”

W porównaniu z poglądami zwykłych obywateli, stosowania kosmetyków Inoar Profesjonalny, keratyna „Inoar” Liczba mistrzami w salonach kosmetycznych odbiera bardziej kompleksowe i szczegółowe. Tak, są one następujące zalety stosowania linii kosmetycznej:

 1. Całkowicie nieszkodliwy w użyciu. Na przykład, zauważyć kompletne specjalistów bezpieczeństwa w zakresie korzystania z funduszy: oni nie są żrące na skórę rąk i głowy, a także może być wykorzystywane do po trwałej ondulacji lub prostowania włosów farbowanie natychmiast lub przywrócenie.
 2. Profesjonalizm twórców i duża liczba zmian. W całej swojej egzystencji, produkcja kosmetyków nigdy nie zostały dopuszczone do ludzi, którzy są daleko od chemii i biologii. Wszyscy pracownicy mają profesjonalizm, mają wyższe wykształcenie i są pełne wiele pomysłów na rozwój wysokiej jakości produktów do pielęgnacji włosów.
 3. Prostota obsługi. Jak zwykle mieszkańców, pan zauważył, że wykonywanie odbudowa włosów może być w salonach kosmetycznych i fryzjerskich, jak iw domu. To wystarczy, aby zobaczyć oficjalny film lub przeczytać instrukcje na opakowaniu.
 4. Rozsądną cenę. W przeciwieństwie do innych producentów kosmetyków do prostowania włosów i przywrócenie Inoar deweloperów „nie zawyżają cenę. Robią wszystko, aby kupić ich produkty, a przeciętny człowiek z ulicy mógł. Na przykład, stosowanie kosmetyków przez Inoar eliminuje dodatkowych procedur – linia ta z powodzeniem zastępuje pełen zakres usług do pielęgnacji włosów.

Wyjątkowość składu „Inoar”

Po rozpoczął swój rozwój w 1991 roku linia produkcyjna wykonywania keratyny prostowania włosów (Inoar), buduje się ogromną listę narzędzi zostały z powodzeniem zastosowane w środowisku zawodowym i domowym. Jednak to nie koniec, nadal zachwycają fanom nowych rozwiązań o wysokiej jakości, wydajne i nowoczesne wpływy.

Tak więc, jednym z najnowszych osiągnięć profesjonalnego laboratorium może być uznany producent super-struktury keratyny prostowania – moc proszku. Główne pochodne uważa się unikatowy element, w których absolutnie nie jest formaldehyd -substancji o nieprzyjemnym zapachu. Kompozycja ta ma następujące zalety:

 1. Całkowite wykluczenie bezbarwnego gazu.
 2. Brak zapachu i dymu.
 3. Czas trwania pożądanego efektu.
 4. Bez szkody dla korzeni i struktury włosów.

Moc Powder – to prawdziwa rewolucja w produkcji kosmetyków!

Odmiany włosy

Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości z firmy Inoar zestawu testowego, należy wiedzieć, że istnieją następujące typy urządzeń do pielęgnacji włosów i prostowania:

 • G-keratyny włosów. Służy ona jako podstawowy i najbardziej popularnej formie środków kosmetycznych z całej linii „Inoar”. Jest to cały zestaw: maska, szampon i równie skuteczny wpływ na kręcone lub grubej sierści. Zawiera olej argon i Shea.
 • Marokański keratyna do włosów (szampon do czyszczenia i skład roboczy). Kompleks ten zawiera szampon do codziennego użytku i balsam-odżywka. zawiera on elementy takie jak keratyny glinki koloru, łupiny ziarna i argon. Jej zastosowanie daje bonusy, takie jak:
 1. Doskonała kompatybilność z wszystkich rodzajów włosów.
 2. Okres początkowy wynik.
 3. Możliwość podejmowania leczenia kąpieli bezpośrednio po zabiegu.
 4. Szybkość osiągnąć pozytywny efekt.

Marokański mogą ubiegać się o keratyny z różnym stopniem zaniedbania.

 • Jabłko Jelly keratyny. Zestaw ten zawiera ten sam zakres jak w innych gatunkach. Jednak główną różnicą od innych to, że Apple Jelly Keratyna jest wykonany wyłącznie z naturalnych składników – bez obecności jakichkolwiek chemikaliów. „Inoar” włosy z zawartością kwasów owocowych jabłka i jest idealny dla skóry suchej i splątanych włosów młodych dziewcząt i dorosłych kobiet i kobiet w ciąży. On ma następujące zalety:
 1. W pełni kompatybilny z każdym rodzajem interwencji na włosach.
 2. Jest bezpieczny nawet dla dziewcząt w wieku 13 lat.
 3. Może być używany w pozycji i młodych matek.
 4. Posiada przyjemny zapach.

Użyj „Apple Jelly keratyny” jest najlepszym okresie beri-beri lub drobnych problemów z włosami.

 • Afro brazylijski keratyny. Nazwa tego kompleksu jest oczywista: jest ona przeznaczona dla bardzo kręcone włosy, a także ich rehabilitacji i prostowania. Kompleks brazylijski promuje zmiękczające, nawilżające i delikatnie opieki problemu struktury włosa. Przy wytwarzaniu tego kompleksu naturalnych składników użytych, jest umieszczony pomiędzy górną komórek skóry. fundusze Plus:
 1. Jest kompatybilny z włosami afrykańskich i azjatyckich typów.
 2. Zdałem liczne testy laboratoryjne i jest całkowicie bezpieczne w stosowaniu.

SZCZEGÓŁOWY OPIS G keratyny włosów

Jak wspomniano powyżej, G-keratyny włosów – to jest główny kompleks w linii produktów do pielęgnacji włosów. On ma następujące zalety:

 1. Jakościowo prostuje kręcone włosy po pierwszym zastosowaniu.
 2. To pozwala szybko i dokładnie wykonać stylizacji włosów.
 3. Zwiększa połysk.

Jednocześnie, keratyna „Inoar” którego cena od oficjalnego dystrybutora w Rosji waha się od 1000 do 15000 rubli za pomocą różnych środków, ma specyficzne właściwości:

 1. On prostuje wszelkie grzywny włosy – po raz pierwszy i po osiągnięciu 4-5 miesięcy. Dzięki zastosowaniu G-Hair keratyny nie zwijania żadnego deszczu lub po prysznicem. Ponadto, nie pomylić pozostając proste i gładkie na okres 3 miesięcy.
 2. G-Hair Keratyna ma unikalną kompozycję. W ten sposób, zawiera on korzystny wpływ na strukturę włosa argonu z oliwek, masło shea moc uzdrawiania, miękkość i glicerol się keratyny. Składniki te pomagają poprawić gęstość i wzmocnić naturalne połysk włosów.
 3. Wyjątkowość „Inoar” jest to, że jest całkowicie zastępuje wszelkie środki produkty do pielęgnacji włosów.

Warunki korzystania z G-keratyny włosów

Każde opakowanie zawiera keratynowe „Inoar” instrukcje dotyczące stosowania. Jednak warto wiedzieć na temat specyfiki postępowania, w szczególności kolejność ich realizacji:

 • Włosy przemyto ciepłą wodą, przy czym stosuje się oczyszczanie G-szampon do włosów głębokiego oczyszczania szamponu. To odbywa się przez 3 minuty, a następnie całkowicie ją umyć. Suszarka suszone bez użycia dostępnych narzędzi.
 • Dodatkowe składniki – postęp rozwiązanie – miesza się z kompozycji wytworzonej współczynnik G włosów ekstremalne Premium keratyny z urządzenia 1 łyżkę i 10 – kompozycji. Ta czynność jest wykonywana przez 5-8 minut przed następnym etapem.
 • Powstały narzędzie jest stosowane na włosy – od potylicy do samego czubka, bez dotykania głowy. Z małymi zębami grzebienia z nadmiarem usunięte. Kompozycję przechowuje się przez pół godziny, aż do całkowitego wchłonięcia do każdego pasma.
 • Płaszcz jest dokładnie wysuszony suszarka do włosów, ale tylko przy użyciu grzebienia. Fryzura jest podzielona na 4 części, z których każda jest przetwarzany utjuzhkom o 8-9 razy. Prostowanie odbywa się najczęściej na skroniach i hukiem.

Ważne! Dla każdego stanu skóry głowy należy utrzymać swoją moc nagrzewnicy:

 1. 170 0 C. Jest idealny do cienkich i słabych włosów.
 2. 200 0 C. stosuje się pod wpływem normalnego i odsłoniętą do farbowania włosów.
 3. 220 0 C. stopień ogrzewania jest idealny do sierści.

Dotyk traktowanych włosów nie jest zalecane przez 10-12 minut. Według nich po włosy są myte ciepłą wodą, a następnie zastosować maskę G-Hair finalizacji. Jest on zapisany na włosach przez 9 minut, a następnie dokładnie zmyć. Fryzura wysuszonego włosów.

Kto nie powinien używać keratyny prostowanie keratyny G-włosy?

Skuteczność G-Hair keratyny udowodnione, ale istnieje kilka przeciwwskazań, w której skład keratyny „Inoar” okazuje się być złośliwy. Należą do nich:

 1. Okres szczególnej pozycji i karmienia dziecka.
 2. Obecność reakcji alergicznych.
 3. Nie używaj nastolatków G-keratyny włosów.

Jak nie dać się oszukać przy wyborze oryginalnych środków

Keratyna prostowania „Inoar” – jest najbardziej popularna procedura w tej chwili. Przeprowadzane nie tylko w salonach kosmetycznych, ale także w środowisku domowym, stało się dostępne dla milionów użytkowników. Popyt tworzy podaż, a więc w ogromnych witryn internetowych stało się znacznie Oferowane fałszywy. Jak znaleźć wśród nich oryginalne i wysokiej jakości produktów? Istnieje kilka wskazówek:

 1. „Inoar” Przejęcie powinny być przeprowadzane tylko na oficjalnych stronach internetowych.
 2. Koszt nie powinien być zbyt niska lub zbyt wysoka.
 3. Żaden z funduszy nie jest sprzedawany przez szkło. Takie produkty są bezpośrednio związane z podrobienia.
 4. Nie powinno być formalnie potwierdzone certyfikatami, aby umożliwić sprzedaż produktów.

Korzystanie z tych wskazówek w praktyce pozwoli maksymalnie chronić siebie i swoje włosy przed szkodliwym wpływem fałszywych pieniędzy.

Reasumując

Inoar Professional – elitarna linia kosmetyczna dla każdego szanującego kobiety. Jego zastosowanie pozwoli włosy dostać drugie życie i absolutne bezpieczeństwo – nie uszkodzić skóry głowy lub własnego zdrowia.

Stosowanie kosmetyków „Inoar keratyny” jest możliwe zarówno w kategoriach profesjonalnych salonach kosmetycznych jak iw domu. We wszystkich kosmetykach stosuje tylko bezpieczne, ale wysokiej jakości i długoterminowe efekty składników, które przenoszą nie tylko prostować, ale przywrócenie włosów. „Inoar” – przyszłość kosmetyków, high-end jest dokładnie sprawdzane przez specjalistów w wyspecjalizowanych laboratoriach.

Wspaniałe profesjonalne preparaty do włosów „Inoar” – jest:

 • trwały efekt wyprostowane kosmyki, idealny gładkość;
 • odtworzenie zniszczonych włosów na poziomie cząsteczkowym;
 • kompleksowe leczenie i olśnienie nici, wygładzanie ciągu całych loki długości;
 • błyskawiczne posiłki i nawilżenie włosów.

Ponadto tysiące rozentuzjazmowanych i podziwu spojrzenia wobec warkocze. W żadnym przypadku nie trzeba rezygnować z przyjemności być jeszcze piękniejsza!