656 Shares 9120 views

Andrew Surotdinov – biografia i twórczość

Surotdinov Andrew Minhanovich – rosyjska muzyka, film kompozytor, skrzypek działając grupa „Akwarium”, która współpracuje z 1995 urodził się w Semipalatinsk w 1960 roku, w dniu 26 kwietnia.


biografia

Andrew Surotdinov w późnych latach osiemdziesiątych i wczesnych dziewięćdziesiątych grał w zespole Ars Consoni. Miał koncentruje się przede wszystkim na autentycznych wykonywania utworów muzycznych z okresu baroku. Andrew Surotdinov pierwszy pojawił się w grupie „Akwarium” w okresie prac nad albumem „Navigator”. Potem zastąpił Andrew Reshetina. W 1999 roku, został utworzony trzeci grupy. „Akwarium” 3,0 zyskała stabilność. Od tej chwili, nasz bohater stał się stałym członkiem personelu. Oprócz współpracy z „Akwarium” brał udział w tworzeniu dwóch albumów zespołu „Anastasia”. Autor muzyki do serialu „The Streets of Broken Lights” i obrazu „otchłań” i „Człowiek w sytuacji”. Pracowałem na produkcjach Alexei Slyusarchuk, który jest naczelnym dyrektorem teatru „dwór”. Stworzył muzykę do przedstawień „Bracia” i „Kyuhelgerten identyfikujesz się Gantenbein”. Żona imię naszego bohatera jest Daniela Stojanovic. Ona jest aktorką. Ponadto, muzyk ma syna.

ciekawostki

Andrew Surotdinov poza grupą „Akwarium” działa jako kompozytor. Jednak jego solowy praca w ogóle w stylu zespołu, ale nie mniej interesujące. Należy zauważyć, że nasz bohater nie jest jedynym skrzypkiem. Ma doskonałą znajomością fortepianu, klawesynu, a także gra na altówce. Jego solowa kariera rozpoczęła się dość ciekawe. Po Alex Slyusarchuk muzyk zaprosił, aby zobaczyć grę o nazwie „Aleksikon”. Po obejrzeniu naszego bohatera zaproponował grać na żywo na skrzypcach, aby stworzyć charakterystyczny klimat. Muzyk, aby sprawdzić swoje siły. Zdecydował się na to, bo lubił pozorny „opcjonalność” o tym, co się dzieje. To grać, to nie było konieczne, a zatem swobodnie i aktywnie pracował. W ten sposób rozpoczęła poważną współpracę owocną. Nasz bohater stworzył ścieżkę dźwiękową do spektaklu „Identyfikowanie się Gantenbein”. Ponadto, produkcja „braci Kyuhelgarten” został opublikowany w Moskwie. Kolejny występ, muzyka, dla którego został napisany przez naszego bohatera, zwany „Tatuaż”. Został umieszczony w teatralnej „Triada”.

„Akwarium”

Andrew Surotdinov najbardziej znany jako członek tej grupy. Jest to jeden z najstarszych w Rosji, jeśli weźmiemy pod uwagę przedstawicieli gatunku rocka. Inspiratorem i piosenkarka Boris Grebenshchikov – stały lider zespołu.