243 Shares 2306 views

iPhone nie będą synchronizowane z iTunes: dlaczego istnieje taki problem i jak go rozwiązać?

Urządzenia Apple takich jak iPhone i iPad w połączeniu z oprogramowaniem są jednymi z najbardziej wiarygodne. Niemniej jednak, nie są wolni od błędów. W szczególności, że czasami nie synchronizuje muzykę z iTunes na iPhone. Przyczyny tego mogą być całkiem sporo. Jest to szczególnie widoczne, gdy urządzenie Apple jest podłączony do komputera lub laptopa z Windows na pokładzie. Ale można rozwiązać ten problem. Następne będą najprostszych sposobów, aby pomóc rozwiązać ten rodzaj błędu.


iPhone nie będą synchronizowane z iTunes: dlaczego?

Pierwszy problem, który czyha na każdym właściciel firmy Apple devaysa jest fakt, że system Windows jest zainstalowany nieprawidłowo lub brakuje odpowiedniego sterownika. To nie jest pytanie, w jaki sposób zainicjować sam iPhone jako urządzenie USB w sensie uznania informacji o pamięci wewnętrznej.

Problemem jest przede wszystkim, że program sterujący iTunes nie mógł połączyć się z iPhone w tej chwili stara się komunikować sesji. Może to być spowodowane faktem, że program „buggy” sama. Najprostszym sposobem byłoby ponowne zainstalowanie programu iTunes za pomocą oficjalnego instalatora dla systemu Windows, pobrany ze strony internetowej dewelopera lub z AppStore.

To nie synchronizuje muzykę z iTunes na iPhone: co zrobić w pierwszej kolejności?

Ale to tylko program komputerowy. Ale zdarza się, że nie ma synchronizacji iPhone z iTunes (błąd 54) bezpośrednio na telefonie komórkowym gadżetu.

Producent zaleca, aby reload urządzenie, łączenie plików w bibliotece (z małych części), aby usunąć zawartość i pobrać go ponownie, kasowanie plików PDF. Być może problemem jest to, że iPhone nie synchronizacji z iTunes, a zostanie rozwiązany. Jednak warto zastanowić się kilka innych momentów.

re-autoryzacji

W niektórych przypadkach może być błąd autoryzacji. Urządzenie podobno nawiązuje połączenie, ale w praktyce tak się nie dzieje. po prostu wyjść ze swojego konta, trzeba go poprawić takich awarii, a następnie dokonać ponownego wjazdu.

W najbardziej skrajnym przypadku „uchetku” powinien zostać usunięty, a następnie określ ją ponownie po ponownym uruchomieniu urządzenia. Czasami to pomaga.

Rozwiązywanie problemów z siecią bezprzewodową

Gorzej, gdy iPhone nie synchronizacji z iTunes na WiFi. Tutaj konieczne jest sprawdzenie ustawień sieciowych bezpośrednio do systemu Windows z instalacją odpowiednich ustawieniach TCP / IP protokół czwarta wersja (v4), który jest obecnie używany przez najbardziej aktywnych (w wersji IPv6 przed nami jeszcze nie dotarł).

W najprostszym przypadku, ustaw w celu uzyskania adresów na komputerze, ale czasami do określenia ustawień DNS, można korzystać z usług Google, których adresy są złożone z czterech ósemek lub dwie ósemki i dwie czwórki.

Resetowanie ustawień i ponowna instalacja systemu operacyjnego

Wreszcie, czy i kiedy zostanie zwrócony ten błąd, wskazując, że iTunes nie mógł połączyć się z iPhone, można spróbować zrobić master reset. Aby to zrobić, należy użyć dane i ustawienia osobiste wymazać z sekcji głównej.

Jeśli jednak i to nie jest sytuacja, gdy iPhone nie synchronizacji z iTunes, będzie musiał zastosować bardziej rygorystycznych metod.

W takim przypadku należy zamknąć wszystkie programy na komputerze firmy Apple lub PC spowodować Finder aplikację, a następnie dla opcji zacisk klawiatura Apple Ctrl + Cmd + G (Windows nie działa), gdzie trzeba się zarejestrować / var / db / Lockdown (przeznaczone unlock) , W systemie Windows, można jeszcze spróbować, aby przejść do folderu AppData, co jest ukryte, i usunąć z niej sklepu Apple, ale wydaje się, nie jest najlepszym rozwiązaniem.

wniosek

Jak widać z powyższego materiału, na pytanie dlaczego iPhone nie synchronizacji z iTunes, można uznać za zamknięty. W rzeczywistości, w większości przypadków, aby uciekać się do pełnej ponownej instalacji systemu lub pobrać nowe oprogramowanie nie jest konieczne. Wystarczy do metod, które zostały opisane powyżej. Kto wie, być może, normalny pomoc zresetowane devaysa. Tak, i ponownie zainstalować oprogramowanie jako aplet na telefon i komputer z systemem Windows nie boli.

Z drugiej strony, jeśli wszystkie powyższe metody nie pomagają i nie synchronizować muzykę z iTunes na iPhone, aby być zadowolonym z tego, co mamy, nie jest wart. Przynajmniej najprostszym rozwiązaniem może być nazywany usuwania iTunes z komputera Windows na pokładzie (i to nie ma znaczenia, jaki rodzaj wersji) i ponownie zainstalować, a następnie zalogować się za pośrednictwem istniejącej AppleID.

Ale jeśli mówimy konkretnie systemu Windows, w niektórych przypadkach może być konieczne, aby usunąć aktualizacje, które powodują tego rodzaju błędu. Można to zrobić za pomocą odpowiedniego menu „Panel sterowania” z najnowszej funkcji instalacji deinstalacji. Ale na iPhone będzie musiał produkować perezaruzku (to co najmniej).

Co do reszty, jak sądzę, nie ma problemów z oczekiwaniami. Sytuacja jest taka, że bardzo problematyczne urządzenie może być wznowiona, czy będzie ponowne zainstalowanie aplikacji na smartfona i komputera. Reszta, jak mamy rozumieć, nie ma problemu. Pobierz najnowszą wersję iOS nie warto, zwłaszcza, że sama czwarta wersja iPhone nie obsługuje aktualizacji. Czy jest potrzebny? Tak więc, mówiąc delikatnie, i Smartphone „ruina”.

Ale ważne jest, aby naprawić system, jak to możliwe i bardzo łatwe. Aby to zrobić, to po prostu zgodnie z wytycznymi podanymi powyżej. A sam problem, dokładnie jak w instalacji, jest w urządzenia do komunikacji ruchomej użytkownika i komputera. W każdym razie, opcja działanie można znaleźć. Ale to będzie konieczne ponowne uruchomienie od początku. Nacisk położony jest na ten temat. Ponadto, aby ponownie zainstalować program lub aktualizacje mogą rozwiązać niektóre problemy związane z brakiem synchronizacji.