782 Shares 3919 views

Philips Xenium W832 smartfon

Dziś mówimy o telefon komórkowy Philips Xenium W832. Cechy tego modelu to zostanie opisane szczegółowo poniżej. Był czas, gdy towary do holenderskiej firmy Philips użytkowników rozpoznać niektóre z najwyższej jakości i najbardziej poszukiwanych w swoim domu. Później, producent uruchomił linię telefonów Xenium. Urządzenie charakteryzuje jego trwałości, ale czas leci, a teraz ta firma wykupiła, co poważnie wpływa na jakość produktów sprzedawanych pod nazwą marki. Model Philips Xenium W832 – prawdziwy przeżył, ponieważ może to trwać kilka dni bez ładowania, do tego nowoczesne smartfony nie są w stanie, a nie wszystkie telefony komórkowe zwykle można spotkać się z nim na ten parametr.


wygląd

Urządzenia serii są ciężkie, a model Philips Xenium W832 nie jest wyjątkiem, przekraczając wartość średnią trzydziestu gramów. W rezultacie, znacznie wpływa na wygodę korzystania z tego typu smartphone. Na pierwszy rzut oka, kilkadziesiąt gramów nadwaga może odgrywać znaczącą rolę. Jednakże, ze średnią 140-150 g dodatkowego obciążenia jest znaczna.

Ale przy tych samych wymiarach urządzenia są dość standardowe jak na smartphone. Prawie cała masa ciężkiej baterii dochodzi do 2400 mA / h, co zwiększa żywotność baterii telefonu. Metal jest obecny minimalna ilość tylko na bocznych do nadawania zwiększonej wytrzymałości smartphone. Mimo to, dodaje masy ciała nie jest śmiertelna, a ludzie spokojnie przyzwyczaić po kilku dniach i nie przestać dostrzegać taką drobnostkę. Telefon po wszystkim, jest przeznaczony właśnie do męskiej publiczności.

Aby wymienić SIM- lub karty pamięci, nie trzeba wyciągnąć baterię, która jest ogromną przewagę, co eliminuje niepotrzebne czynności, ułatwiając pracę. Lokalizacja na ciele dość standardowych przycisków, nie licząc dodatkowego przełącznika, który zamienia smartfon w tryb oszczędzania energii. Jeśli nie zapomnę, i używać regularnie, wtedy ta funkcja pomoże przedłużyć żywotność urządzenia, ale uważa, że jest zbyt sztywna. Przyciski systemowe są obecne w standardzie.

pokaz

Przekątna z Philips Xenium W832 – 4,5 cala, rozdzielczość – 540 x 960 z technologią IPS. Więcej nie możemy powiedzieć nic specjalnego wyświetlacza, wszystkie pozostałe wskaźniki są średnie, a maksymalna liczba jednoczesnych klawiszy – 3.

produktywność

Powiedzmy kilka słów o składniku oprogramowania Philips Xenium W832. Firmware w tym przypadku nie wymaga żadnych trudności, ponieważ smartfon jest ustawiona dość standardową wersję „Androida” – 4.0.4, bez zaawansowanych funkcji. Twórcy dodali tylko tryb oszczędzania energii, który może być aktywowany w menu ustawień, lub za pomocą przełącznika bocznego.

Menedżer jest dostępna alokacja połączeń, SMS i dostępu do Internetu na różne karty SIM. Jest to wygodne. Jednakże, jeśli w trakcie rozmowy możesz odbierać połączenia na drugiej karcie, dzwoniący usłyszy, że jesteś poza zasięgiem sieci. Również z dostępem do Internetu. Druga karta zostanie automatycznie wyciszony. zainstalowano tu procesor nie jest zły, ale z małą ilością pamięci, tak by idealnie Philips Xenium W832 jest konieczne przez cały czas, aby wyczyścić nieużywane programy. Jeśli powtarzając tę procedurę, nie ma wydajność problemy powinny się pojawić.

Dźwięk, autonomia, aparat

Niektóre aspekty telefonu miłe zaskoczenie. Zechce poziom czystości i dobrej wychodzących dźwięku. Jeśli połączyć to z dobrymi słuchawkami, można dostać odtwarzacz prawdziwy średniego szczebla i cieszyć się muzyką odtwarzanej być trudno odtworzyć klasyczne lub nowoczesne układy elektroniczne, nadziewany z wielu drobnych niuansów.

Ze względu na akumulatorze głośności, smartphone może dostarczyć już działa w aktywnym użyciu. Jeśli używasz standardowego trybu, który pasuje do większości ludzi, czas między ładowaniami wzrośnie. Tryb oszczędzania energii będzie dostępna tylko rozmowy i SMS-y. W takich okolicznościach, urządzenie będzie w stanie przetrwać przez około cztery dni. Korzystnie, ten sposób może być regulowane niezależnie od siebie, to jest regulować poziom podświetlenia, aktywne moduły, i tak dalej.

Aparat ma 8 megapikseli sprawia znośnych zdjęć, biorąc pod uwagę cenę Philips Xenium W832. Stabilizacja odbywa się nie w najlepszy sposób, tak, że niektóre zdjęcia mogą pochodzić z niezbyt udane, ale w większości przypadków telefon z celami uchwycie aparatu.

wniosek

Mieszane uczucia, bo kupić Philips Xenium W832 tylko z powodu większej objętości akumulatora nie ma sensu. Jego wydajność urządzenie również może nie zaskakuje, choć nawet tutaj wynik jest nieco powyżej średniej. Rezultatem jest to, że telefon Philips Xenium W832 jest przeznaczony dla tych, którzy mają jeden z najważniejszych czynników przy zakupie jest dostępność dwóch kart SIM. Jednak w tym samym czasie, smartfon nie tyle za średnią.

widok

Więc zrozumieć właściwości techniczne telefonu Philips Xenium W832. Komentarze o nim są bardzo różne. Jak często użytkownicy mocnych niedrogie urządzenia punkt cena. zdobył także chwalić czułości mikrofonu, głośnika, materiał obudowy, przyjemne w dotyku, bez luzów i brzuszków, tryb oszczędzania energii kluczy i kamery. Istnieją również słabości. Wśród tych użytkowników są zazwyczaj określane jako: małą ilością pamięci, braku aktualizacji do systemu operacyjnego, brak jakości obrazu na ekranie podczas pracy w słońcu.