775 Shares 1433 views

Jak wyłączyć automatyczną sekretarkę w „Megafon”: zarządzanie usługi „Poczta głosowa”

Usługa „poczta głosowa” od „Megafon” jest opcjonalne i zapewnia szereg korzyści dla abonenta. Po pierwsze, jest to okazja, aby pozostać w kontakcie z ważnymi ludźmi, nawet jeśli telefon wioski bateria telefonu lub nie możesz odebrać połączenia. Abonent będzie mógł zostawić wiadomość głosową, aby wysłać informacje potrzebne.


Po drugie, asystent w postaci poczty głosowej zapisuje odebrane wiadomości, słuchać w dowolnym czasie, za pośrednictwem urządzenia mobilnego lub z komputera. Jeśli już korzystać z tej usługi, a teraz zdziwiony pytaniem, w jaki sposób wyłączyć automatyczną sekretarkę do „MegaFon”, zalecamy, aby przeczytać ten artykuł.

Opis usługi „Poczta głosowa”

Zgodnie z tym wariantem, który jest oferowany przez firmę „Megafon”, to znaczy nic innego niż automatycznej sekretarce. Będzie on automatycznie być aktywowany za każdym razem szczególne warunki. Abonenci ustawienie wymaganych parametrów podczas konfigurowania usługi. Kto chce rozmawiać, aby usłyszeć, gdy nazywają się „Megafon”, „numer nie jest dostępny, zostawić wiadomość na automatycznej sekretarce.”

Następujące sytuacje, które mogą być powodem do aktywacji poczty głosowej:

  • telefonu abonenta jest wyłączony;
  • numer jest zajęty (kod 67);
  • telefon nie jest zarejestrowany w sieci operatora telefonii komórkowej.

Domyślnie aktywować pocztę głosową będzie za każdym razem telefon jest wyłączony lub nie jest zarejestrowany w sieci operatora. Dodatkowo, należy wykonać następujące sytuacje, które mogą być brane pod uwagę, gdy automatyczna sekretarka jest włączona:

  • czekać dłużej niż 30 sekund – jeśli nie odpowiedział (kod 61) W tym okresie ludzie;
  • Wszystkie połączenia przychodzące – w tym przypadku, wszystkie połączenia przychodzące będą przekierowywane do poczty głosowej w telefonie komórkowym (kod 21).

Usługa świadczona jest dla wszystkich abonentów „Megafon”. Podłącz to całkowicie za darmo. Dzienna opłata pobrana w wysokości 1,7 rubli.

Aktywacja usługi

Aktywować usługę poczty głosowej jest dość prosta. Aby to zrobić, należy wprowadzić zapytanie * 845 #, a następnie zadzwonić pod bezpłatny numer 222 z kartą SIM „MegaFon”, do którego chcesz podłączyć opcję i słuchać sekretarce.

Abonent zostanie poproszony o ustawienie osobiste hasło do słuchania komunikatów i tworzyć własne powitanie do abonenta. Ponadto, można użyć USSD-request * 105 * 602 #. Następnie należy zainstalować opcję przekierowania, innymi słowy, należy ustawić warunek, po wykonaniu których będzie zawierać tryb nagrywania wiadomości. Można użyć kodu do przekazywania żądania ** Warunki * + 79262000204.

Zwrócić uwagę! Konfigurowanie przekierowania połączeń wymagane. Jeśli to nie jest ustawiona, nawet gdy aktywowana usługa poczty głosowej nie będzie działać.

Słuchaj na e-mail

Operator komórkowy „MegaFon” oferuje kilka sposobów, aby odsłuchać odebrane oknie komunikatu głosowego:

  1. Za pomocą telefonu komórkowego: według numeru 222. wywołania tego numeru z telefonu komórkowego bezpłatnie.
  2. Za pośrednictwem Internetu. Można również zapoznać się z otrzymanych wiadomości i, w razie potrzeby, dokonać niezbędnych ustawień w spółce „Megafon” oficjalnej stronie internetowej.

Jak wyłączyć automatyczną sekretarkę w „Megafon”: wszystkie sposoby

Jeżeli zapotrzebowanie na usługi „Poczta głosowa” i nie ma już potrzeby, aby go wyłączyć, można to zrobić w dwóch etapach:

  • Usługi off;
  • Wyłączenie przekierowania.

Jak wyłączyć automatyczną sekretarkę do „MegaFon”? Aby to zrobić, należy wprowadzić kombinację w telefonie: * 845 * 0 #. Dla klientów, którzy są przyzwyczajeni do zarządzania numerami internetu, dostęp sposób, aby wyłączyć pocztę głosową za pośrednictwem osobistego asystenta online.

Gdy usługa jest wyłączona, można przystąpić do drugiego etapu – spedycja usunięcie. Aby to zrobić, należy użyć zapytania: ## Kod spedycja #. Można również wyłączyć przekierowywanie połączeń poprzez ustawienia menu w telefonie.

Polecenia te dezaktywować usługę „Poczta głosowa” może być użyteczna dla tych abonentów, którzy planują podróż do innego miasta lub kraju. Faktem jest, że podczas roamingu będzie musiał zapłacić koszty połączeń przychodzących i wychodzących z przekierowywanie skonfigurowany.

wniosek

Operator komórkowy „MegaFon” oferuje swoim abonentom szereg różnych usług i opcji, które mogą być przydatne w różnych sytuacjach, w tym usługi „Poczta głosowa”. Ponieważ jest to niemożliwe do pominięcia ważnych połączeń i wiadomości. I oczekuje się jej stosowanie przy akceptowalnych warunkach finansowych. W każdej chwili, i wyeliminować stosowanie tej opcji. I o tym, jak wyłączyć automatyczną sekretarkę do „MegaFon” iw jakich sytuacjach może okazać się konieczne ze względu na ten artykuł, to już wiem.