289 Shares 6711 views

Dlaczego Tanzanii albinos czarnuch nie przetrwać do dorosłości?

Choroba charakteryzuje się wrodzonego braku pigmentu w skórze jej przydatki i przesłona pigmentowaną warstwę oka zwanej bielactwo. zabarwione tkanki zależy od konkretnej substancji – Melanina normalnej syntezy, która wymaga tironaza enzymu. Gdy enzym ten nie jest obecne i nie ma barwnika. Biała skóra i włosy albinosów od urodzenia. Brak Negros wyjątków albinos. W większości przypadków nie jest zez zbieżny i zmniejszenie ostrości wzroku. Nie ma skutecznych metod leczenia tej choroby są nieobecne. Pacjentom zaleca, aby nie narażać się na ekspozycji na światło słoneczne, a kiedy będzie wykorzystanie środków: zaciemniające zewnątrz przyciemniane soczewki, okulary, filtry. Aby zachować zdrowie ludzi z tej patologii nie jest trudne, ale ten mały czarnuch Albino (brane pod zdjęcie) ma praktycznie żadnych szans życia aż do jego czterdziestych urodzin.

Naukowcy nie może odpowiedzieć na pytanie, dlaczego w Tanzanii i innych albinosów w Afryce Wschodniej rodzi się 15 razy więcej niż średnia światowa. Negro albinos bardzo wrażliwe, ponieważ, jakby się może wydawać szalone, jest to przedmiotem niniejszego polowania. „Klasyczne Negros” pokroić na kawałki, a następnie spożywane jako lekarstwo. Według starożytnych wierzeń, albinos ciało ma właściwości lecznicze. Lokalne czarowników i uzdrowicieli leczyć nawet AIDS, mianowania jako leczniczy lek suszonych genitaliów „przezroczysty” krewnego. Murder cerze Murzyni są powszechne. Istnieją dowody na to, że od 2006 z rąk myśliwych zginęło 71 Negro albinosa i 30 udało się uciec z zabójców. Podniecenie myśliwy jest całkiem zrozumiałe: albinos ciałem, wyprzedane w części, generuje dochód, obliczony bardzo przyzwoitą kwotę od 50 do 100 tysięcy dolarów.

Do niedawna kanibale udało się uniknąć odpowiedzialności. Porwany i zabity Murzyna albinosa ogłoszony „zaginionych w akcji”, a władze nie próbują go odnaleźć i ukarać przestępców. Jednak brutalna praktyka w Tanzanii spowodowało i nadal powoduje oburzenie na Zachodzie, więc władze musiały podjąć Manhunter kary. Stosunkowo niedawno, w 2009 roku został skazany na śmierć przez trzech mężczyzn, którzy zostali złowionych i rozdrobnione kawałki 14-letniego chłopca kaukaskiej. Była to pierwsza próba kanibali, zmuszając ich do zmiany taktyki. Od teraz złowionych albinos Murzyn ma szansę utrzymać się przy życiu, choć ciężko okaleczony – bez rąk i nóg. Manhunter włączony do amputacji albinosów, które w przypadku łapania przestępców, grozić im 5 – 8 lat więzienia za ciężki uszczerbek na zdrowiu.

Dajmy kilka Więcej danych smutną statystykę. 90 albinosów w ciągu ostatnich 3 lat zostały pozbawione kończyn, trzy z nich zmarło z powodu odniesionych ran. Powodem, że do 40 roku życia przetrwać jedynie 2% Tanzanii sadze ze zdiagnozowanym bielactwo, jest nie tylko ich eksterminacja w trosce o jedzeniu. Ubóstwo jest trudne do zapewnienia zachowania, które jest albinos, ledwo osiągnął dorastania, tracąc przez 60-80%. Prawdopodobieństwo wystąpienia raka skóry dla albinosa w wieku 30 lat wynosi 60%. Mieszkańcy jednego z najbiedniejszych krajów na świecie, które urodziły się z diagnozą bielactwo, potrzebują wsparcia w cywilizowanym świecie.