163 Shares 3749 views

Ośrodek rekreacyjny „Trinity” (Mytishchi): Infrastruktura i zakwaterowanie

Marzy aby spędzić wakacje lub urlop w naturze z dala od zanieczyszczonych metropolii? Nie jest konieczne, aby przejść do zagranicznych ośrodków na palącym słońcu i świeżym powietrzem, to wszystko można znaleźć na zbiorniku Klyazma. Jest to największy sztuczny zbiornik wodny w pobliżu Moskwy, który powstał w 20. wieku. Jeden kontemplacja dziewiczy charakter ma pozytywny wpływ na stan psycho-emocjonalnym jakiejkolwiek osoby.


terytorium staw uszlachetniony, tutaj dzisiaj to komfortowy ośrodek rekreacyjny „Trinity”, oferując odwiedzającym, aby zanurzyć się w atmosferze spokoju, w błogości rozkoszy i zapomnieć o problemach dnia codziennego wraz ze swoimi najbliższymi. Otoczony gęstym pierścieniem liściastych i sosnowych lasów są skoncentrowane hotele przytulne i wiele małych domków. Wystarczy wyobrazić sobie, budzisz się rano do śpiewu ptaków, a nie pod hałasu samochodowego. Opłata z żywością i dobry nastrój, który podałeś.

mieszkanie

Ośrodek rekreacyjny w Trójcy oferuje domową atmosferę produktywnego i relaksujący pobyt. Kompleks został zaprojektowany na 230 miejsc. Do Twojej dyspozycji – pokoje standardowe oraz pokoje typu superior. Absolutnie wszystkie pokoje naprawy jakości. Pokoje są wyposażone w nowe meble, znajduje się prysznic, telewizor i lodówkę.

Sport i rozrywka rozrywka

Z pewnością każdy urlopowicz chce pływać w jeziorze i chłonąć piaszczystą plażę. Wybrzeże wystarczająco szeroka sieć mającą wiele nabrzeży i dużymi tarasami do łatwego wypad i gotowania grill. Dla ekstremalnych rekreacyjnym „Trinity” oferuje niezapomniany lot wodnosamolotów lub szybowca.

Jest to ciekawe i zabawne, można spędzić czas na korcie tenisowym, w sali bilardowej, na boisku, grając halowej piłki nożnej, golfa lub siatkówkę. W wolnym czasie, należy przejechać na koniu przez zielone aleje na terenie parku lub na rowerze. W zimie można dokonać snowmen, jazda na nartach, sankach i łyżwach.

Główną atrakcją tego miejsca jest zoo. Niekoniecznie ogranicza się do dzieci, aby mogli zobaczyć tę fascynującą częścią dzienną i rozmawiał ze zwierzętami, obserwować zwyczaje, nakarmiła i nauczyli się dbać o „braci” na mniejsze.

Zoo jest domem dla dzikich zwierząt i ptaków: niedźwiedzie, jelenie, lisy, jenoty, wilki, sowy, rysie, lamy, orły, pawie i wiele innych ciekawych zwierząt. Ekscytujący spacer przyniesie wiele przyjemnych doświadczeń i pozostawi w pamięci szczęśliwych chwil.

infrastruktura

Na terenie jest wyposażony w parkingu. Dla gości zbudowany rosyjskiej sauny z basenem, gdzie można naprawdę odpocząć. Ośrodek rekreacyjny „Trinity” jest pomoc w organizacji uroczystości, zarówno dla biznesu jak i dla osób prywatnych. Profesjonalny zespół dyrektorów i skryptu uwzględnia życzenia klienta uwagę wszystkich. Często sale konferencyjne usytuowane ślubu, z okazji rocznicy i urodziny.

Tuż przy brzegu stawu otworzyła elegancką restaurację „Argo”, gdzie można zorganizować każdą imprezę. Wszystkie posiłki są przygotowywane przez profesjonalnych kucharzy. Wykwintne przysmaki przedstawi menu dań egzotycznych i tradycyjnych, a także bogatą kolekcję luksusowych alkoholi.

Najbardziej wybredny i wymagający użytkownik nie może się oprzeć desery. Ośrodek rekreacyjny „Trinity” (patrz zdjęcie powyżej) oferuje kawiarnię o nazwie „Wyspa” i bar z tarasem. Każda instytucja może doskonale spędzić czas.

Jak się tam dostać?

Samochodem: powrotem w kierunku miejscowości Vinogradovo, należy przejść do Dmitrow autostradzie. Mijamy wioski i skręcić w prawo. Natychmiast widać napis: „” „Holiday” Trinity

Autobusem: możemy dotrzeć do stacji Altufievo, przeszczepiony na trasie 305 i przejdź do ostatniego przystanku. Nie będzie musiał przejść kilka metrów wzdłuż zbiornika do punktu kontrolnego.