862 Shares 5663 views

Park "Scarlet Sails" (Woroneż): Infrastruktura

Woroneż – miasto położone w południowej części centralnej Rosji. On jest honorowy tytuł „City of Military Glory”. I nadal jest to historyczne centrum, gdzie wiele atrakcji. Na jednym z nich omówimy w tym artykule. Opiszmy parku „Scarlet Sails”. Woroneż jest z niego bardzo dumna. To miejsce jest uważana za jedną z najlepszych na resztę.


miasto dekoracji

parki Woroneż są liczne i zróżnicowane, ale dla wielu najpiękniejsze z nich. – z nazwą dźwięcznym Park „Scarlet żagle” Jego nazwa związana jest z powieści A. Green, magicznym śnie, coś jasnego i rodzaju.

użytkowników Runetu w 2015 roku przyznano przyciąganie piątym miejscu w rankingu Yell.ru, czyli wszedł pięciu największych parków w Rosji. Ponadto, eksperci międzynarodowi jest zaliczany do 400 najlepszych parków na świecie. Co jest godne uwagi jest to miejsce?

Zagłębić się nieco w historię. W parku jest dość młody, to po raz pierwszy otwarto dla zwiedzających w 1975 roku. Warto zauważyć, że miejsce jej powstania został wybrany przez więcej niż udany. Jest umieszczony na lewym brzegu w Woroneżu Reservoir w cieniu majestatycznych sosen. Zielone alejki, kwitnąca wiśnia i gładka powierzchnia rzeki do cichej odpoczynku i kontemplacji tym wszystkim piękna. Ale w miarę upływu czasu, wiele się zmieniło: niegdyś kwitnące alejki stały opuszczone i zagracone składowiska.

nowe życie

15 września 2011 po rekonstrukcji zieleń ponownie otworzył swoje podwoje dla mieszkańców i turystów. Wtedy stało się jasne, że sytuacja zmieniła się radykalnie.

Park reaktywowana i stają się jeszcze piękniejsze niż w dawnych czasach. W projekcie był pomyślany jako europejskiego parku dla rodzin. Obecnie, można odpocząć w komfortowych warunkach zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Powierzchnia sadzenia jest około 50,000 metrów kwadratowych. m, z czego około 1500 metrów kwadratowych. M – grządki.

lokalizacja

Adres gdzie park "Scarlet Sails": Woroneż, powiat Left Bank, ulica Arzamasskaya 93.

Co tu można znaleźć gościa?

Zielony teren rekreacyjny – owocem twórczości francuskiego zespołu projektowego kierowanego przez Olivier Dame, który wziął pod uwagę życzenia mieszkańców i przyczynił się do wstępnego projektu koniecznych zmian. Podczas rekonstrukcji projektantów nie próbowali zakłócić twórczą koncepcję, która była w 1975 roku, ale został uaktualniony je zgodnie ze współczesnymi wymogami.

Park jest bardzo dogodnie podzielony na strefy tematyczne. Tutaj znajdziesz zorganizowanej plaży, place zabaw, wygodne ławki, miejsca piknikowe, kawiarnia, parkiet taneczny, a także teatr letni, to otwarta scena „rzutnia” – altana z dużym oknem z widokiem na zbiornik, i wiele więcej. Wszystko to – park "Scarlet Sails" (Woroneż). Ogólnomiejskich imprez odbywają się tu często, więc jest to swego rodzaju centrum bardziej kulturalne i rozrywkowe.

Komfortowe warunki dla zwiedzających

Park jest wyposażony w taki sposób, że będzie wygodny dla ludzi różnych pokoleń. Tu można odpocząć, idąc przez centrum, uzyskać bardziej aktywny w sporcie, a dzieci są wszystkie warunki do gry. Także, co ważniejsze, park stworzył warunki dla tych, którzy są fizycznie ograniczone w swoich możliwościach.

To jest czysty ekologicznie teren, więc świeże powietrze sosna, masz gwarancję.

W odniesieniu do wszystkich innych rozrywek, park ma wypożyczalni łodzi i katamaranów, jak można opalać się i pływać na małej plaży. Latem działa kino plenerowe. Dla psów istnieje oddzielny obszar do spacerów, reszta zwierząt nie mogą przebywać.

Ze względów bezpieczeństwa aparatu bezpieczeństwa. Miłym bonusem – obecność Wi-Fi.

Codziennie od 7:00 do 23:00 parku roboczej „Scarlet Sails” (Woroneż). Nasze imprezy gwarantuje niezapomnianą rozrywkę.

Zajęcia dla dzieci

Dzieci szczęśliwie odwiedzenia pięknej drewnianej twierdzy z murami i wieżami. W swoich chłopaków dziedziniec szczęśliwy jeździć na roller coaster. Dzieci lubią nadmuchiwanych struktur i karuzela, kolorowy plac zabaw z piaskownicą, huśtawkami i zjeżdżalnią.

Lina miasto „z tysięcy węzłów”, które jest przeznaczone nie tylko dla dzieci, ale również dla osób w każdym wieku, miłośników żywych wrażeń. trasy o różnym stopniu trudności w zależności od kategorii wiekowej odwiedzającego tu rozwinięte. Wysokość konstrukcji liny od 1 do 8 metrów. Tutaj dzieci nie będą się nudzić, to na pewno cieszyć parku „Scarlet Sails” (Woroneż).

Zdjęcie pokazuje piękno Woroneżu Park, widzimy w nim również bardzo popularny drewniana twierdza.

"The City of Birds" i różaniec

W parku rozmieszczone „ptasiej City” z birdhouses, który można zobaczyć na każdym drzewie. Ta strona została zaprojektowana zgodnie z oryginalnym wzornictwem. Budki dla ptaków urządzone przez różnych budynków w mieście, na przykład, przypominają wygląd teatru, łaźni, szkoły, przedszkola. Okazuje wyizolowaną miasto z ich życia.

nowa odmiana „Woroneż” Rose została uruchomiona specjalnie dla tego parku. Są niezwykle wytrzymałe i mają unikalne właściwości. Jasne żółte kwiaty zdobić park od początku wiosny do początku zimnej pogody, a goście mogą podziwiać piękny ogród różany.

To miejsce dla rekreacji

W parku „Scarlet Sails” amatorskich imprez sportowych również znajdzie pracę. Na terenie znajdują się boiska do siatkówki na plaży i boisko do piłki nożnej, ponieważ istnieją różne zewnątrz sprzęt fitness i tenis stołowy. W zimie lodowisko jest otwarte, przyciąga wielu turystów na lodzie. W parku znajduje się nawet „Snow Tubing-route” dla tych, którzy lubią jeździć ze stoku.

Piękne widoki aleja

Istnieje wiele drzew i krzewów różnych. Szerokie aleje wyłożone płyt chodnikowych, wtórna – asfalt i wąskich ścieżek, które idą do parku, posypane drobnym żwirem. Szerokie drogi utwardzone, dzieci mogą jeździć na rowerach i rolkach.

Spacerując po parku, można znaleźć tablice informacyjne, oświecając odwiedzających o historii minionych dni i zdarzeń, które miały miejsce kiedyś w Woroneżu.

Podsumowując, możemy powiedzieć, że siedzenia i rozrywka „Scarlet Sails” – to przytulne miejsce pełne spokoju i piękna natury rosyjskiej. Wyrafinowany infrastruktura parku stała się kluczowym punktem w jego popularność. Goście chętnie odcisk na zdjęcie chwili ich pobytu. Jednym z najbardziej popularnych miejsc na sesję zdjęciową w tutaj jest statek pod żaglami Crimson.