252 Shares 5012 views

Popularne restauracje Yeisk

W przeciwieństwie do wielu miast, które uzyskały status, które ewoluowały od małych wiosek, Yeisk kiedyś było zapowiadane jako miasta portowego Morza Czarnego. Chociaż dzisiaj główną ilość mieszkańców Rosji jest szybko rozwijającym się kurortem. W ostatnich latach turyści wybrali to miejsce. Dają mu pierwszeństwo, zapominając o innych popularnych ośrodków terytorium Krasnodar, w tym Soczi.


Yeiskoe trudno uniknąć porównań ze stałym kapitale olimpiadzie w Rosji. Różni się on od Soczi pokoju i względnego spokoju. Stwarza to idealne warunki na relaksujący wypoczynek z rodziną. Ponadto Yeisk położony na wybrzeżu małej Morza Azowskiego. W związku z tym nie możemy się martwić o bezpieczeństwo dzieci.

W mieście nie ma żadnych zakładów przemysłowych, a tam jest mnóstwo rozrywki i atrakcji. Na rynkach lokalnych, dużą różnorodność owoców, warzyw i ryb w przystępnych cenach. Wszystko to co roku przyciąga tysiące turystów z różnych części Rosji.

W tym kurorcie jako Yeisk, kawiarnie, restauracje i bary są przedstawiane w ogromnym zakresie. Większość z nich – małych zakładów, które oferują proste, tanie, ale pyszne dania takie jak sushi i pizzy. Jest to standardowy pokarm dla miasta, z jego niemal każdy kocha.

Cafe "Chiliani"

Mówiąc o restauracji Yeisk, opinie o które podane są w poniższym artykule, można zacząć od „Chiliani”. W kawiarni daje swoim gościom wyśmienitą kuchnię Włoch. Sądząc po opiniach, dom posiada doskonałą lokalizację – w samym sercu miasta, w centrum handlowym „Arkady”.

Cafe "Beer King"

Cafe „Beer King” został stworzony jako instytucja psychicznego przyjaznej spotkaniach, o czym świadczą liczne opinie. Yeisk wcześniej brakowało takiego przytulne miejsce, gdzie można swobodnie i zabawy, aby spędzić czas z najbliższymi. Ponadto, nie mogą być pomijane po dniu roboczym kilka twardych prawdziwe żywe kufle. Sądząc po opiniach lokalnych mieszkańców, że są szczęśliwi, że teraz pojawiają się one podobną instytucję.

Cafe „Olimp”

Biorąc pod uwagę restauracji Yeisk, kulminacyjnym cafe „Olimp”. Oferuje on różnorodne dania w rozsądnych cenach: Europejska, rosyjski, włoski, japoński, i Kuban. Jak mówią wiele opinii, tylko z okien tego zakładu goście będą cieszyć się wspaniałe widoki na morze i miasto.

W restauracji "Sushi & Pizza"

Jakie inne restauracje Yeisk godne uwagi? Jeśli podoba Ci się kuchni japońskiej i włoskiej, a następnie udać się do restauracji „Sushi & Pizza”. Jego regularne goście mówią, że to całkiem interesujący cafe z wspaniałe jedzenie. Jest ona otwarta w hotelu „Yeisk” na parterze. Ma tylko dwa pokoje – japońskiej i włoskiej. Kuchnia w każdym z nich odpowiada.

Cafe-bar "Point"

Biorąc pod uwagę kolejne restauracje Yeisk, należy zauważyć, a ta instytucja. Zaprasza wszystkich zainteresowanych. W tym momencie, sądząc po opiniach, jest w bardzo przyjemnej i przyjaznej atmosferze na relaks. „Point” – romantyczny obiad lub kolacja dla dwojga, a także bankietów i imprez firmowych. Wygodne pokoje pozwolą zorganizować każdą imprezę.

Restauracja „klub Piwo”

Opisując restauracji Yeisk, należy powiedzieć o nieruchomości. Menu zawiera:

  • Gęsi i kaczki specjalności, golonka z trzaskiem, shpikachki świń.
  • Niesamowite piwo przekąski z ryb, mięsa, owoców morza i innych potraw z słynnego czeskiego szefa kuchni.
  • Elite Piwo niemiecki, czeski i belgijskie marki.
  • Zbiteń, jabłecznik i spieniania fermentacji.

Na podstawie opinii klientów, w każdy piątek o przeszły interaktywny program z DJ i prezenter. W czwartki i wtorki ludzi rywalizować w karaoke. Ta sama instytucja wyróżnia się indywidualną obsługę, przytulnej i przyjaznej atmosferze.

Pivomarket "Piwo Wire"

Jeśli wierzyć opinii, ale to miejsce ma zawsze najlepsze piwo od znanych producentów rosyjskich i zagranicznych. Restauracja oferuje swoim gościom tylko świeże pienisty napój (butelkowane i projekt Version) w odpowiednich cenach. Również jest doskonały przekąski do piwa, aby zadowolić wszystkie gusta.

Restauracja „Kozak Kuren”

Szukasz najlepszej restauracji w Yeisk, możemy zauważyć, „Kozak Kuren”. Aby się tam dostać, spójrz na farmie, wieś Kozak jest opcjonalne. Mieszkańcy i goście ośrodka wystarczy być na brzegu Zatoki Taganrogu na skrzyżowaniu ulic Rostowa i Schmidta, by poczuć prawdziwy smak kozackiego życia miasta. Warto zauważyć, że jest to prawdziwy Kuban folwarku!

Przeczytaniu opinii na temat instytucji, możemy zobaczyć, że w przytulnym dziedzińcu pachnących Kwietniki drobnych róż kwitnących goście prezentowanych na dostarczaniu różnych toreb, a także prawdziwy ogród, który pozwala zapomnieć o zgiełku miasta. Warzywa – ogórki, pomidory, bakłażany, zielenie – wszystkie serwowane do stolika w lecie.

piec na drewno, szałas z werandą, wagon załadowany z rzeczy, dobrze, jak również rzeźbiarskie liczbach wspaniałymi gospodarzami, wita gości przy bramie z solą i chlebem, i innych atrybutów życia Kozaków – to wszystko czeka na Ciebie tutaj. W tym miejscu można przyjść na smaczny posiłek, zrobić ciekawe zdjęcie, aby świętować zwycięstwo i cieszyć się wspaniałe widoki na zatokę.