112 Shares 8274 views

Danko Lazovic: biografia, ranking, statystyki

Danko Lazovic – piłkarz, który stał się jednym z najbardziej ekscytujących zawodników w reprezentacji Serbii i Petersburgu „Zenith”. On jest techniczny, szybki, to jest obchodzone wentylatory i autokary. To z tego powodu, że piłkarz przyciągnęła uwagę mediów sportowych. Ale co wiemy o nim, naprawdę? Jaką osobą jest Danko, gdy jest poza boiskiem do piłki nożnej? Gdy weszła do sportu? W tym artykule, będziemy śledzić rozwój kariery serbskiego napastnika i przedstawić krótką biografię.

dzieciństwo

Danko Lazovic (patrz zdjęcie. Poniżej) urodził się w 1983 roku w Kragujevac. Oto chłopiec spędził całe swoje dzieciństwo. Football on zaręczył za radą rodziców. I to właśnie z tego powodu. Po tym wszystkim, gospodarka następnie Jugosłowiańska spadła. Prace nie było, tak prestiżowej instytucji i dobry wskaźnik edukacji nie powinien był zrobić.

Tutaj Danko i zaangażowany w zawodowym futbolu. A teraz możemy z całą pewnością powiedzieć, że zrobił to z jakiegoś powodu. W latach dziewięćdziesiątych graczy z Jugosławii bardzo cytowany w Europie. Davor Suker, Predrag Mijatovic się niemal głównymi gwiazdami drużyn Starego Świata. Dlatego najlepszym edukacja w kraju został uznany za umierających nożnej. Tyle jugosłowiańskie nastolatki następnie ich los związany ze sportem. Danko Lazovic był wyjątkiem. Przed „Zenith” młody człowiek miał czas, aby zastąpić znaczną liczbę zespołów.

Początki kariery

Pierwszy klub Lazovic stał się „Radnicki”, które były w jego rodzinnej miejscowości Kragujevac. Nie grał przez rok i okazało się jasne i aktywnych napastnikowi. Zapał młodego sportowca nie przeszedł niezauważony. Wkrótce przedstawiciele FC „Teleoptik” zaproponował mu pełne umowy. Od tego momentu rozpoczął karierę zawodową Lazović. W tym klubie, Danko grał tylko jeden sezon. Ale żeby zrozumieć jego potencjalny konkurent nie mógł. Powodem tego były drużyny. Większość meczu zawodników Teleoptik "miały być chronione. W związku z tym liczyć na sukces w ataku po prostu nie było to konieczne.

nowy klub

Wyraź siebie naprawdę Danko Lazović mogli dopiero po przejściu do FC „Partizan”. Była to jedna z najmocniejszych klubów Serbii. Nic więc dziwnego, że bohater tego artykułu natychmiast wysunął się na czoło i znacznie zwiększyło liczbę ubitych kulek. W rezultacie, tylko kilka lat, piłka nożna stała się czołowym graczem na drużynie i pomógł jej wygrać puchar i mistrzostwo Jugosławii.

Praca w Europie

Wkrótce Danko Lazovic, którego ocena rośnie z każdym meczu, otrzymał zaproszenie od holenderskiego Feyenoordu „” Kwota transferu była imponująca – $ 7 milionów dolarów. Jest zrozumiałe, że po zapłaceniu takich pieniędzy „Feyenoord” przywództwa umieszczonej na Lazović dużymi nadziejami.

Ale w pewnym momencie to wszystko poszło z górki. Danko przegrał walkę o miejsce w głównym składzie i przez bardzo długi czas był na ławce. Na boisku, zawodnik pojawił się od czasu do czasu. 40 – to liczba meczów, które są odtwarzane przez trzy lata Danko Lazovic. statystyka sportowiec były rozczarowujące. Doprowadziło to do tego, że klub zaczął szukać Opcje wynajmu piłkarz. Więc ten młody człowiek spadł w Leverkusen, „Bayer”. Ale nie jest to gra na Lazović nie miał szczęścia. Sześć miesięcy później, futbol powrócił do Serbii.

Pozostałe sześć miesięcy sezonu zawodnik spędził mówiąc dla FC „Partizan” (Belgrad). Danko sporo punktacji, ale fani zapamiętają go nie tak. Media i fani aktywnie omawiając jego kłótnię z niszowych Savéliitch (kolegą), który zakończył się w walce.

nowe kontrakty

Po Danko Lazovic wrócił do holenderskiej Eredivisie, zaproponował współpraca lokalna drużyna średniego szczebla o nazwie „Vitesse”. Ten zbiorowy charakter tego artykułu miał swój najlepszy sezon w karierze. Piłkarz często pchnął zespół do działania i wiele gola. Warto zauważyć, że przez długi czas nazwa Lazovic figurowała w wykazie głównych pretendentów do nagrody „Złotego Buta”, który jest przyznawany najlepszym strzelcem mistrzostw.

Ponadto, sportowiec został zaproszony do gry w drużynie narodowej. Lazovic z powodzeniem przeprowadzono w wyjściowym składzie aż do 2011 roku. Danko następnie wysłał list do Serbskiego Związku Piłki Nożnej, który ogłosił decyzję przestać działać. Odtwarzacz jest motywowane przez jego pragnienie, aby skupić się na występach w klubie domu.

Krótko skuteczne serbski napastnik zauważył zwiadowców holenderski FC „PSV”. Był uważany za jednego z najlepszych klubów piłkarskich w kraju. W 2007 roku przeniósł się do Eyndehoven Danko. „PSV” zapłacił za napastnika 6,6 mln euro.

Nowy zespół Lazovic był najwybitniejszym graczem. Ale w pewnym momencie, Danko stracił miejsce w głównym zespole. Stało się to z powodu jego sprzeczności z Hubom Stevens – główny trener klubu. Dopiero po przynosząc mu formalne przeprosiny bohatera tego artykułu udało mi się powrócić do głównej konstrukcji.

Kariera w Rosji

Po Danko Lazovic wygrał z „PSV” holenderskiego mistrzostw otrzymał ofertę z FC Sankt Petersburgu „Zenit”. Umowa została podpisana w 2010 roku, a serbski gracz dołącza strukturę klubu. Dla tego zespołu Lazovic grał ponad pięćdziesięciu gier, strzelając siedemnaście bramek. Gola kariera była bardzo dobrze znana na spotkaniu z Niżny Nowogród „Wołgi”.

cios oszałamia

Skandaliczny incydent zaraz po meczu. Lazović podbiegła do fanów, aby podziękować im za wsparcie. Nagle stojący obok rosyjskiego policjanta zamieszek hit ogłuszenia nożną. Po tym Danko szybko wskoczył na niego. Prawnik z FC „Zenit” natychmiast napisał oświadczenie do prokuratury o działaniach organów ścigania w tym spotkaniu. Ale Andrew Shmonin (zastępca szefa policji bezpieczeństwa publicznego policji) powiedział: „funkcjonariusz OMON stanął między fanami i graczami z rozpostartymi ramionami w jednym z nich trzymał paralizator, ale nie używaj go.”. Po przeprowadzeniu badania medyczne wykazały, że porażenie prądem Lazovic wciąż mam. Oficjalna piłka nożna diagnoza – „1st stopień oparzenia, prawy obszar pod łopatką i wypadkowe elektrycznej.”

Z tego powodu, a także ze względu na mięśnie ud szczep Danko lewo podstawową strukturę „Zenith”. Długi po prostu powiedział do swojej szczytowej formie. W rezultacie, Lazovic został wysłany na półrocznym wynajmowaniu FC „Rostov”. Tam piłkarz aktywnie dostaniem praktyki mecz. W połowie 2013 roku bohater tego artykułu powrócił do „Zenith”. Ale żeby grać na tym samym poziomie zawiodły. Sześć miesięcy później, Danko stał się wolnym agentem i wrócił do Belgradu „Partizan”. Aw 2015 roku przeniósł się do FC „Pekin Basi” (chińska liga).

życie osobiste

Danko Lazovich, którego biografia został przedstawiony powyżej, żonaty. W tej chwili on przynosi z żoną troje dzieci – córkę i dwóch synów.