189 Shares 5992 views

Jak w domu zrobić duże loki, bez specjalnego wysiłku?

Loki zawsze były w modzie. Właściciele naturalnych loków nie trzeba myśleć o ilości włosów, a na nadchodzący instalacji. Ale dla kobiet z prostych gładkich pasm mają trudniej. Zamiast po prostu traktować mus do włosów, muszą zacząć je wiatr. Oczywiście dotyczy to tylko dla pań, które mają długie lub średnie włosy. Ponadto, zamki – nawet dla średnich włosów, nawet na długo – istnieją różne sprężystość. A jeśli nie trzeba poświęcić dużo wysiłku, aby afiszować ze stromymi loki, trzeba majstrować stworzyć lekkie zaniedbania fale. Tak, jak w domu, aby duże i małe loki loki?


funkcja blokady

Konieczne jest, aby pamiętać, że dla każdego uzwojenia włosy są uniesione w strefie korzeniowej, więc się trochę krótszy. Na przykład, jeżeli na loki włosów średniej do bardzo drobne i elastyczne (w wałki, Bumerangi), całkowita masa włosów wzrośnie do góry w przybliżeniu dwa razy. Aby uniknąć tego efektu, konieczne jest, aby wiedzieć , jak zrobić duże loki w domu i nie może być uwięziony. Aby to zrobić, należy nawijać włosy na „bumerangi” o różnych rozmiarach: w ten sposób można osiągnąć i asymetria i zapisać długość włosów. Ponadto, korzystanie z lokówki powietrza jest bardzo łatwe i wygodne. „Boomerang” jest dobrze skręcone na końcach, utrzymując wewnątrz zamka. Ale muszą być usunięte dopiero po wstępnej obróbce pianka do włosów lub żel wyschnie. W przeciwnym razie loki nie będzie trwać godzinę.

Jakie są zamki?

Z pomocą szpulek można wykonać małe figlarne loki. Problem polega na tym, aby nie iść zbyt daleko ze środkami blokującymi (pianki, żelu). W tym przypadku Twoje loki będą wyglądać bardzo nienaturalnie. Jeśli jednak osiągnąć efekt marionetka – popiersie z musem będzie w sam raz.

Ale w domu, aby duże loki, loki, które były duże i puszyste? Bardzo prosta: wykorzystać elektrobigudi do szybkiego nawijania (i zazwyczaj tylko duże rozmiary). Ale należy pamiętać, że zanim w domu, aby duże loki, zamki muszą być traktowane z lakieru. Jest to konieczne, ponieważ duże loki szybko rozpadają. Oznacza to, że na początku, stosuje się żel lub piankę na jeszcze wilgotne włosy, a następnie przykręcić lokówki. I nie zapomnij po relaks i nadać włosom pożądany kształt i objętość ponownie posypać lakieru włosy. Bez tej procedury wieczorem twoje loki staną się ledwo faliste zamki, a tylko pamięć pozostaje pięknych warkoczach. Aby uniknąć torturowanych z bigu, możliwe jest, aby kupić orzechówka. Technologia ta jest taka sama: Przed dokonaniem dużych loków lokówki, blokada włosy być traktowani. Najważniejsze – nie przesadzaj nici, a następnie można przejść bez włosów.

Jeśli wiesz, jak zrobić w domu duże loki loki (lub małe), ale nie mają wystarczająco dużo czasu na to, jedynym rozwiązaniem byłaby dopuszczalna. Na szczęście, teraz, z nowej technologii, nie tylko nie psuje strukturę włosów, ale także odwrotnie, aby zaspokoić swoje witaminy i inne użyteczne dodatki!