325 Shares 3426 views

Dzheyson Todd: komiksy, gry wideo, film, a historia kolegi z drużyny Batmana

Spółka, tworząc komiksy o nocy z radą miasta, znajduje się postać, bardzo przypomina „człowieka w stroju nietoperza”. Nazwa tej postaci Redcap, to jest uważany za anty-bohater serii betmenovskoy. Jednak przed jego imię Robin. Cap – odradza obraz słynnego znaku.


Antigeroyskogo wygląd „double” Batmana

Robin – to rzeczywiście postać fikcyjna Dzheyson Todd, który jest częścią serii komiksów o Batmanie. Teraz fani komiksów znamy pod nazwą Redcap.

Co to wygląda bohatera Gotham City? Kostium z okresu, kiedy Robin przekroczył linię poza granice agresji i pomógł jego mentora w walce z przestępczością.

Odradza się w dzwon, nauczył posiadanie broni palnej. W tym arsenale było dość imponujące i bardzo podobny do tego, który korzysta z Batmana.

Robin był w komiksie Batman numer 366, a potem przez pięć lat nie znikają ze stron książki „wszechświata”. Ale później zdecydowano o losie głosowania telefonicznego, wentylatory ufania się do udziału w finale selekcji bohatera. Po zliczeniu głosów, był werdykt: „zabić”. Fani głosowali przez wąski margines „Dzheyson Todd powinien być martwy.”

Więc poszedł wyborów fanów, jednak po pewnym czasie okazało się, że jeden z użytkowników wykorzystał głosów komputer-wrap. Nie wiadomo, czy to ma wpływ na wznowienie charakterze komicznym, ale dosłownie zmartwychwstał Dzheyson Todd w jednym z pomieszczeń w 2003 roku.

Redcap został wybrany z tego samego powodu, że Batman zadebiutował symbol nietoperza. To był sposób, aby przekazać swoje przestępców.

Spotkanie z Batmanem lub nowej historii życia Jason

Powstanie i późniejsze pojawienie Todd jako Robin jest bardzo niejasne. Pierwszy przedstawił historię jako „kopia” Grayson, podobno urodził się w rodzinie akrobatów i był adoptowany syn Bruce'a Wayne'a.

W komiksie zatytułowanym „Kryzys w Nieskończonego Ziem” Dzheyson Todd przedstawił sierotą, którego ojciec pracuje na dwulicowy, zniknął, a jego matka zmarła z powodu przedawkowania narkotyków.

Od tego momentu historia nabiera nowego antybohatera. Dzheyson Todd, komiksy, które były kontynuacją historii Batmana, opowiada także historię ich spotkania. Bryus Ueyn znajdzie Jason kradzież kół Batmobile.

Obrońca Gotham definiuje bully w szkole, gdzie Todd reedukacji. Jednak okazało się, że szkoła ma gang złodziei, którego liderem jest reżyser. To właśnie podczas tego okresu w historii Jason Todd dalej Robin, ale prawowitym właścicielem nazwy, staje się on tuż po półrocznym szkoleniu.

Batman Uważa się, że jeśli odpowiednio zmotywowani faceta, on nie stał się przestępcą. W jednym komiksie Dzheyson Todd potwierdza słuszność tego podejścia i pomaga swojemu panu uratować miasto od diakona.

Todd i Joker

Wyjątkowość opowieści o przygodach tych znaków – jest to wspólny „wszechświat” DiSi”. Jedną z gwiazd wspólnej „przestrzeni” jest Dzheyson Todd, znaki, którą poznał na łamach następnego pomieszczenia, łatwo rozpoznawalnych przez fanów, i udało mi się nabyć własne adaptacje. Na przykład, Catwoman.

Są to opowieści o Robin i łotr, który nie jest gorsza od najbardziej znanego Batmana, a jak wiemy z komiksów, główny antagonista „skrzydlaty” bohatera – Joker.

W stanie poradzić sobie z nadmierną agresją, partnerem Batmana został zmuszony do rezygnacji z walki z przestępczością, aby wyjaśnić tajemnicę jego urodzin, w rzeczywistości Wayne po prostu odrzucić. Robin znajdzie domu na nim i śmiertelnej tajemnicy, ujawniając, że rozumie, że matki zmarły odbiorczy. Todd uczy zapisów ojca istnienia matką, ale znajdzie żadnej wzmianki o jego lokalizacji. Jason pomaga wykryć adresy komputer Batman, chociaż istnieją podejrzenia na czytanie komiksów, Joker, który jest specjalnie skierowane poszukiwacz prawdy „rodzinę«w umiejętnościach wyznaczonym przez»joker„pułapkę.

W rezultacie, sprawca zabija i Robin, a jego matka. Pożegnanie scena Batman i Robin – jeśli nie jest to najbardziej pamiętny moment w komiksach, nie ma wątpliwości, doskonały finał na wspólną historię dwóch obrońców miasta.

Opcja gra postać

W drugiej połowie 2015 graczy, którzy kupili projekt komputerowy o nazwie „Batman: Arkham Rycerza” może ocenić nowy dodatek gdzie postać może stać się Red Hood. Co ciekawe, jest to pierwszy występ od Todda w branży gier. Mimo wszystko, jeśli prześledzić najnowszą historię Jasona, po zmartwychwstaniu do tego czasu zmienił nazwę na Robin Hood w (w niektórych odmianach kapelusza).

Dodatkiem do fabuły – to świetny sposób, aby sprawdzić się w roli postaci, która znajduje się w jednym z wydań komiksu była z jednej strony Batmana.

Działka jest krótki i przechodzi na godzinę, ale skakać, strzelać i walczyć z członkami gangu „Black Mask” brakujący czas.

Gra, w której nie ma Dzheyson Todd, którego zdjęcie zdobi główne menu dodatkowych kondygnacji – to dar od deweloperów nie można przegapić.

Wszystkie zdarzenia, które występują w grze komputerowej, podjęte przez „Rokstodi” komiksu „DISI”. Arkham Knight – zupełnie nowy charakter, który ukuł powyższą firmę i Jeff Jones, człowiek, który stworzył kilka komiksów o Batmanie. Nowa gra jest przedstawiony jako antagonista uzbrojony „w zębach” Batman podwójna i logo na piersi w kształcie litery „A” wskazuje na jego związek z kliniki, który znany jest odwiedzane przez wielu komicznych bohaterów książki „DC”.

Co o adaptacjach?

W 1997 roku, ekrany na ten film, który opowiadał o przygodach dwóch bohaterów – Batman i Robin. Film – jest to ostatnia część trylogii, która jest skierowana Schumacher (czyli Joel). superbohaterem duet w wykonaniu dwóch aktorów: Dzhordzh Kluni i Chris O'Donnell.

Oczywiście, wizerunek Batmana w „The Birth of Legends” jest lepsza w porównaniu do ostatniej części trylogii, ale Robin więcej na ekranie nie pojawi się na status bohatera i antybohater.

Anty-bohaterem? Nie, po prostu życie

Antihero – nie jest to najbardziej udany tytuł, że fani dali Jason. Jednak powodem jego gniewu wyciąć próbując znaleźć członka rodziny, który jest poważne uzasadnienie dla wszystkich swoich ciemnych czynów. W końcu Red Hood, Robin i Jason zginął z rąk Jokera. Prawdopodobnie uzasadnienie – to właśnie czyni Todd bardziej pozytywny charakter niż czarny charakter.