840 Shares 5206 views

Najbardziej skutecznym środkiem karaluchy w mieszkaniu

Nieprzyjemne sąsiedztwo z tych chłopaków, jak karaluchy, często zatruwa życie człowieka. Pochodzą one bez zaproszenia, ale szybko rozliczone i czuć pełne właścicieli.


Spełniają karaluch jest możliwe wszędzie, nawet tam, gdzie nie ma nic do zysku. Ten nieprzyjemny kohabitacja nie pozostawia obojętnym każdy rozsądny człowiek i zmusić go do szukania żaden sposób się pozbyć karaluchów w swoim mieszkaniu. To prawda, nawet nie biorąc pod uwagę estetyczną stronę tej kwestii, należy zauważyć, że karaluchy są nosicielami wielu chorób zakaźnych, które mogą nagradzać osoby. Ale trucizna karaluch nie jest takie proste. Warto, aby dostać się do wody, jak owad jest dosłownie odrodzić. Ale nie rozpaczaj. Środki na karaluchy znaleźli człowieka przez długi czas. Pozwoli to intruzów chase z domu na stałe.

Środek karaluchów w mieszkaniu

Najczęstszym i najbezpieczniejszym środkiem karaluchów jest kwas borowy. Proszek można kupić w aptece, to jest tanie, ale „zabójca”. Trzeba kupić 150 gramów narkotyku, a tylko posypać na podłodze, blokując jakikolwiek sposób wodzie. Karaluchy postara się pokonać przeszkodę, a proszek spada na nogach lub antenami, więc losy owadów zostanie ustalona. Ponadto zarażenia karaluch zdolne do infekowania różnych zdrowych kolonizatorów. Ale karaluchy wiedzieć, jak dana osoba ich nie lubi, i szybko ujawniają swoje oszustwo. W związku z tym niezawodny przygotowania smacznych przynęty kwasu borowego.

Środki karaluchy w mieszkaniu mogą być wykonane z prostych żółtka, w tym kwas borowy dodaje. Gęstość żywności powinny być przygotowane jako owsianki. Toczyć małe kulki, wysuszyć trochę i umieścić w miejscach zamieszkałych. Karaluchy są inteligentne, ale też ciekawe, że je zniszczyć w tym przypadku. Jest jedna rzecz: środkiem karaluchy w mieszkaniu, aby uratować ludzi przed nieprzyjemnymi współlokatorów nie wcześniej niż 3-4 tygodnie.

Można zrobić pułapkę, która musi się wiele osób. To bardzo proste. Podjąć wysokie szkła, można po prostu słoik pół litra. W środku na dnie pojemnika kruszy cebuli (zapach jest bardzo przyciąga karaluchy). Spróbować umieścić łuk tak, że nie dotykać krawędzi i nie pomogło owada na ucieczkę ze statku. Teraz wewnątrz krawędź może trzeba smarować olejem roślinnym, muszą być śliskie. Karaluchy aby łatwiej wpaść w pułapkę, można dokonać pewnego rodzaju pomost, na przykład, opierając wtyku do góry słoika. Umieścić pułapkę w miejscu i czekać na wynik owady akumulacji. Takie środki karaluchów w mieszkaniu jest uważany za dość skuteczny i nieszkodliwy.

Sklepy, które oferują

Obecnie w sklepie można kupić niezawodne lekarstwo na płocie. Ten toksyczny żele w strzykawkach ( „Raptor”, „Dohloks”, „killer” i in.), Które po nałożeniu na owady są zabite w ciągu tygodnia.

Skuteczna i zakupione pułapka. Na przykład, oznacza „walki” z karaluchów jest małe pudełko z kilkoma wejściami dla owadów. W środku producenta umieścić pułapkę trucizny, nawiązując do których jednostka jest zainfekowany i zaraża innych związków pokrewnych. Narzędzie jest bardzo skuteczne i nie wymaga żadnych działań. Właśnie tkwi pułapka we właściwym miejscu i czekać na wynik. Dobre polowanie!

Co to paliwo i smary
468 shares 3872 views
702 shares 2123 views