110 Shares 5554 views

Jak zrobić prawo lewatywy?

Przed udzieleniem odpowiedzi na pytanie „Jak się lewatywę”, trzeba jasno zrozumieć, że mycie – procedura medyczna, nie zaleca się to zrobić bez recepty.


Istnieje wiele warunków, w których preparat lewatywa jest przeciwwskazane, ponieważ może to spowodować uszkodzenie.

Kiedy gemmoroidalnyh krwawienia, ostre zapalenie wyrostka robaczkowego, skręt, guzki przepukliny, wiele innych państw lewatywa może prowadzić do śmierci. Dlatego przed rozpoczęciem procedury, trzeba uzyskać zgodę lekarza.

Lewatywa może być leczniczy, odżywcze i oczyszczające.

Jak zrobić lewatywę na zaparcia? Czyszcząc jest prosta do przeprowadzenia. Wymaga bezpośredniego końcówkę lewatywy, które mogą gumy lub tworzywa sztucznego, ciepłą wodę. Jeśli planujesz samodzielnego spłukiwania, pojemnik z długim wężem jest zawieszony na wysokości nieco ponad 1 metr. Pacjent będzie musiał przyjąć pozycję kolano-łokieć. Vaselined specjalnego smaru lub końcówka jest wprowadzany do odbytu około 7 cm głębokości. Bardzo ważne jest, aby podawać go pod kątem w stosunku do kierunku przepływu wody przemieszczane odbytnicy z naturalnego stoku. W tym przypadku procedura była praktycznie bezbolesny.

Umieścić lewatywę innej osobie nawet łatwiejsze. Wielu nie wie, na co strona zrobić lewatywę. Lekarze zalecają pacjenta leżeć na lewym boku, leżącego na skraju kanapy lub łóżka. Czasami, kiedy taka sytuacja może być przyjęty pacjent może obrócić się na plecach i ugnij kolana. Naturalnie, łóżko do układania ceratą.

Naciśnięcie na otworze pojemnika lub zawór odprowadzane trochę płynu tak, że wypełnia końcówki. Łagodnie naciskając pośladki leży wprowadzony do końcówki odbytu przylegającej do naturalnego kierunku odbytu. Jest to bardzo ważne, ponieważ końcówka przylega do ścianki odbytnicy lub okrężnicy, może spowodować nieodwracalne szkody.

Gdy sonda zanurzona jest o 7 cm, należy ostrożnie otworzyć zawór.

Zazwyczaj dorosłych podaje się jednocześnie więcej niż 1 litr płynu. Przy powtarzających się zaparcia, zaleca się płukanie w kilku etapach.

Jeśli płukanie normalna woda nie pomoże, lekarze zalecają podawać więcej zimna woda lub roztwór mydło wytworzono z mydła żetony łyżkę w litrze wody. Niekiedy kompozycja mydła zastępuje się mieszaniną wody z gliceryny lub oleju roślinnego.

Odchudzająca czasami używane ze słoną wodą, cytryna, różne oleje lub soki warzywne. Realizując te procedury należy pamiętać, że niekontrolowane wprowadzenie do organizmu dowolnej kompozycji może zakłócać florę, powodując tym samym większe szkody niż tylko nadwagę. procedura jest zabronione bez ekspertów przeznaczenia.

Jak zrobić dzieciom lewatywa? W taki sam sposób, jak osoby dorosłe. Tylko końcówka ma pochodzić od wieku i budowy ciała dziecka i ilością płynu będzie mniejsza.

Farmaceutyczne lub odżywcze lewatywy umieścić tylko w przypadku, gdy jelita przemywa się zwykłą procedurę.

Aby dowiedzieć się, jak to zrobić lek lewatywy może powiedzieć wszystkim, którzy napotkali problemy z jelit lub zapalenia żołądka. Objętość podawanego leku nie powinna być większa niż 100 ml i po podaniu do organizmu zaleca micro enema lub douche. Naturalnie, leki są przepisywane wyłącznie przez specjalistę.

preparaty odżywcze są zazwyczaj przepisywane pacjentom, którzy nie mogą wziąć jedzenie. Najczęściej są one prowadzone w warunkach szpitalnych, ale jak to zrobić lewatywa pożywny domowy lekarz musi poinformować krewnych pacjenta.

Przy ustalaniu takiej procedury jest bardzo ważne, aby rozwiązanie odpowiada wymaganej temperatury i przyjmowany tylko krople.