763 Shares 1751 views

kierownik restauracji: Cła

W miastach, nowe restauracje otwarte sieci, kafejki, bary i tak dalej. Praktycznie wszystkie instytucje własne menu, wybór napojów, specjalne zasady dla pracowników, relacje z dostawcami, i tak dalej. Na wszystkie szczegóły powinny być specjalnie przeszkoleni ludzie śledzić pewien zbiór cech, umiejętności i doświadczenia. Nazwa tego postu – w kierownik restauracji. W tym artykule przyjrzymy się, co jest wymagane od mężczyzny w tej pozycji.


Kto jest „kierownik restauracji”?

W każdej instytucji publicznej jadalnym i relaksu oferuje szereg działań, które mają być ktoś wykonać. W pozycji lidera może być kilka osób, a jeden, który kontroluje kilka obszarów biznesowych. Gospodarze instytucje często nie interesuje obecnych rutynowych zajęciach, a ktoś nadal mają wykonać.

Takie przypadki mogą obejmować relacje z dostawcami produktów i materiałów, relacje z pracownikami w dyscyplinie i płac, kontrolę nad prawidłowym wykonaniem obowiązków pracowniczych, podstawowym rachunkowości, przeglądu dokumentacji, rekrutacja biznesu, rozwiązywania sporów z klientami i wiele więcej. Jak można zauważyć z listy, urzędnicy prowadzili restaurację dość rozległe i czasochłonne. Jednak te działania są odpowiednio opłacone.

Popyt na rynku

Wystarczy wyjść na ruchliwej ulicy, aby zobaczyć wiele różnych zakładach gastronomicznych. A każdy z nich wymaga własnego menedżera. Oczywiście, właściciele branży restauracyjnej wolą zatrudnić doświadczonych ludzi, kontaktowy i wyposażony w kilka przydatnych cech ludzkich. To nie zawsze jest nawet edukacja odgrywa kluczową rolę. Mimo to, popyt na tego zawodu jest wystarczająco duży. Jeśli poprosisz je otrzymać, wiele trudności osiągnięcia go nie wymaga. Dobra restauracja manager – jest fundamentem pomyślnego przebiegu sprawy zakładu.

Ludzkie cechy potrzebne do pracy

Każda pozycja oznacza zbiór specyficznych cech danej osoby. Łącznie z cechami charakteru. kierownik restauracji – człowiek publicznie, musi komunikować się z bardzo wielu różnych ludzi (i przyjazny, i nieszczęśliwych, i ważnych partnerów i nieproszonych gości). Wszystko, czego potrzebujesz, aby znaleźć wspólny język, aby rozwiązać konflikt lub zawrzeć korzystną umowę (podaż produktów, na przykład).

Oznacza to, że menedżer musi być otwarta, aktywna społecznie, kontaktowy człowiek. Równie ważne umiejętności organizacyjne. Zamknął obchody, tworzenie spółdzielni w zespole, relacje z klientami i partnerami – wszystko, co jest konieczne, aby móc zorganizować na najwyższym poziomie. Poczucie czasu, zdolność do pracy w trybie wielozadaniowych, dobra pamięć o listach podstawowych – nie jest to ostatnie takie cechy pracy, który powinien mieć kierownik restauracji.

Umiejętności, zdolności i wiedzy

Obowiązki kierownik restauracji jest nadzór nad przestrzeganiem przepisów aktów prawnych, rozporządzeń, przepisów dotyczących funkcjonowania zakładów gastronomicznych. Kontrola musi znać zasady zasady prowadzenia działalności w handlu dostarczanie konsumentom. Do obowiązków kierowników restauracji obejmuje również regulację współpracy jednostek strukturalnych instytucji.

Od osoby, która jest w tej pozycji, musimy znać podstawy diety, zdrowego odżywiania, znajomość składników receptę dań zawartych w menu. Jest to konieczne w przypadku klient jest na specjalnych ograniczeń określonych produktów ze względów zdrowotnych lub ma reakcje alergiczne na składniki menu. W tym przypadku praca „kierownik restauracji” jest, aby skonsultować się z klientem na gotowanie i składniki stosowane w niej.

formacja

Zarządzanie administratorem restauracji – pozycję lidera, a więc kandydata na jej dość wysokich wymagań nałożonych. W szczególności dotyczą one edukacji. Szanowanych restauracji i kawiarni wolą zatrudniać osoby z podstawowym lub całkowite wyższe w kierunku przygotowania „Przemysłu Spożywczego”, „technologia żywności”, „technologia i inżynierii przemysłu spożywczego” i tym podobne. Człowiek powinien dobrze zrozumieć niuanse i zawiłości branży restauracyjnej. Ponadto, jest on wymagany zadatki na dobrego kierownika public relations.

kandydaci wygląd

W dziedzinie handlu i gastronomii odgrywa ważną rolę wygląd personelu i zarządzania pozycjami. Reprezentacyjny jest jednym z czynników decydujących w zatrudnianiu na stanowisku „kierownik restauracji”. Osoba musiałaby reprezentować całą organizację, jest w istocie osobą, a cechą charakterystyczną instytucji. Przyjemne rysy twarzy, zadbane włosy i ręce, poczucie stylu ubierania powinna być na najwyższym poziomie.

Wiele restauracji rozdawać Uniform dla kelnerów, kucharzy i innych pracowników. Jednak menedżer często wybiera sama jego wygląd i nie jest obarczony odpowiedzialnością sobie ogólny kształt. Dlatego kandydat na to stanowisko musi być świadomy swojej pozycji w firmie i odebrać przedmioty, zgodnie z normami etykiety.

Po dyrektora restauracji

Obowiązki działa restauracje zawierać następujące elementy:

 • sprawowania przywództwa na rzecz poprawy jakości obsługi klienta oraz cech charakterystycznych dań oferowanych w menu;
 • zapewnienie współpracy między oddziałami przedsiębiorstwa;
 • powinny zapewnić terminowe dostawy produktów, surowców i materiałów na wniosek instytucji wydziałów;
 • Należy sprawdzić prawidłowo wypełnionych dokumentów towarzyszących towarów i usług;
 • menu, określa ceny żywności i alkoholu,
 • kontroluje zachowanie pracowników i ich postawy wobec gości, rozwiązywania konfliktów;
 • Jest zaangażowany w salach rejestracyjnych, biorąc pod uwagę projekty reklamowe, organizowanie public relations;
 • zapewnienie dostępności umundurowania personelu;
 • monitoruje wdrażanie środków bezpieczeństwa;
 • monitoruje bezpieczeństwo materialne aktywa organizacji;
 • podjąć środki w celu wdrożenia wymagań właścicieli i kierownictwa;
 • organizuje przestrzeń i rekreacyjne dla pracowników podczas przerwy;
 • czytać i stosować w praktyce dokumentację prawną dla działalności przemysłu.

Prawo do zarządzania restauracją

Za wysoką jakość swoich urzędowych obowiązków, każdy kierownik restauracji jest wyposażony w następujące prawa:

 • Ma prawo do podjęcia wszelkich działań w celu rozwiązania i nieprawidłowościom i niespójności regulacji wewnętrznych ;
 • To staje się wszelkie gwarancje socjalne przewidziane przez ustawodawstwo;
 • może wymagać wsparcia i pomocy w wykonywaniu ich praw oraz w odniesieniu do ich obowiązków służbowych;
 • prawo żądania stworzenia warunków niezbędnych do pracy;
 • może sprawdzać wszelkie dokumenty projektowe, które są związane z swoich zobowiązań zawodowych;
 • Masz prawo do żądania wszelkich informacji, materiałów i warunków związanych z jego działalnością;
 • Ma prawo do doskonalenia zawodowego;
 • Ma prawo do informowania władz o wszystkich wykrytych naruszeń, rozbieżności;
 • Ma prawo do składania wniosków w celu poprawy warunków pracy i funkcjonowania organizacji jako całości.

Oczekiwania płacowe w różnych miastach

Dla każdego, wynagrodzenia – jeden z decydujących czynników, które determinują chęć ubiegania się o tę pracę. W Moskwie w kawiarniach i restauracjach średnio kontrola poziomu pensja wynosi średnio od pięćdziesięciu do osiemdziesięciu tysięcy rubli. Niektóre większe instytucje oferują pracę z pensją 150 tysięcy rubli.

W Petersburgu, Wołgograd, Rostów nad Donem w tym naborze ma w przybliżeniu taką samą wartość wynagrodzenia. Waha się w przedziale od czterdziestu do siedemdziesięciu tysięcy rubli miesięcznie. Większość miejsc pracy dostępnych dla układu wynagrodzenia. Oznacza to, że w celu ustalenia dokładnej wielkości wynagrodzenia będzie w organizacji pod koniec wywiadu, odsłaniając stopień kompetencji, wykształcenia, cech kandydujących. Im lepsza wydajność, wynagrodzenie może być wyższa.

Pierwsze miesiące w zatrudnieniu są często okres próbny i wypłacane są znacznie niższe. Okres ten nie powinien trwać dłużej niż trzy miesiące, zgodnie z przepisami.