94 Shares 5145 views

Jak ugotować zupę, która była czerwona

Dziś o jak gotować zupę, więc to był czerwony, zna każdą kobietę. Ale skąd ta nazwa niewiele osób myśli. W dokumentach historycznych napisane, że w Rosji taki doskonały kucharz buraki rozpoczęła się w połowie XVI wieku, a znacznie później rozpoczął przygotowania tego dania w Polsce i Rumunii. Początkowo zupa buraczana gotowane z roślin „barszcz”, która jest powszechna w całym kraju. Nieco później zaczął przygotowania pokrzywy, a następnie z liści buraków. Nawiasem mówiąc, niektóre gospodynie gotować barszcz na ten przepis dzisiaj, dodając koncentrat pomidorowy w nim.


Historia czerwony barszcz

Ale bez względu na to, co mówimy, czerwona zupa nadal uważana za narodową potrawę na Ukrainie, a także w wielu krajach słowiańskich znane z takiego wariantu jego sporządzenia. Niech tak będzie. Zwłaszcza, że istnieją fakty historyczne, które burak po raz pierwszy przygotowane nieustraszonych Kozaków na Ukrainie, kiedy wzięli twierdzy Azowskiego. Strażacy podczas wypoczynku ułożone w dużym garnku resztę swoich przepisów, z których część była buraki. Potem nie myśleć o tym, jak gotować zupę, który był czerwony, a po prostu bardzo chciał jeść. W rezultacie okazało słynny barszcz że przygotowanie i zabawy do jedzenia dzisiaj.

Różnice barszczu w różnych krajach

Obecnie barszcz to narodowe danie takich krajach jak Białoruś, Litwa, Mołdawia, a cała czerwona zupa z mięsem lubią gotować prawie wszystkie kraje świata. Jednak on zawsze ma cechę narodową. Różnice polegają na gotowania brzeczki do gotowania, która jest wykonana na bazie różnych produktów mięsnych. W niektórych przypadkach, kiełbasa mięsa substytut mięsa.

Technologia jego przygotowanie

Pytanie, jak ugotować zupę, która była czerwona, znika sama, jeśli wiemy, że część tej zupy jest czerwone buraki. W każdym kraju, w jego przyprawy są używane jako przyprawa do buraków, a to jest, oczywiście, wpływa na smak i walory aromatyczne zupy. Oprócz standardowych dodatków można stosować przyprawy, takie jak pietruszka, kolendra, majeranek, estragonu. To dlatego, że w sercu buraków barszcz to, że należy do kategorii zup warzywnych. Element ten powinien być przygotowany oddzielnie: gulaszu lub pieczeń lub tylko wrzenia uprzednio drobno ścięcie. Inne Składniki na buraki, cebula, marchew, mianowicie i zieleni, też muszą podsmaż oddzielnie, dodając koncentrat pomidorowy lub pomidory.

Wskazówki dotyczące gotowania barszczu

Istnieje wiele receptur , jak ugotować zupę z buraków, ale sekret prawdziwego smaku buraków zależy od smażenia. Po pierwsze, jak wspomniano wcześniej, buraki trzeba oczyścić i gotować, a następnie posiekać na grubej tarce. Po drugie, ziemniaki, gotuje się oddzielnie w stanie pół Następnie dodaje świeżej kapusty. Po trzecie, podsmażyć cebulę i marchewkę i zielenie też trzeba oddzielnie dodając perezharku różnych przypraw. Potem połączenie w garnku z bulionu mięsnego i zabijanego mięsa smażone, niech gotować przez około 20 minut barszczu. Potem trzeba wyłączyć piec i pozostawić zupę pokutować przez kolejne 40 minut. Służyć, przyprawy z ziół.

Teraz, gdy już nauczył się gotować zupę, która była czerwona, odważnie iść do kuchni, uzbrojony wszystkich produktów i przygotować jego rodziny słynnego buraki. A następnie rodziny docenią swoje umiejętności kulinarne.