172 Shares 4828 views

Jak pojechać do Ameryki i nie łamią prawo

Jak przejść do Ameryki? W dzisiejszym świecie, takie pytanie – nie należą do rzadkości. Ten kraj zawsze był i nadal jest centrum przyciągania, jak wielu turystów, imigrantów i uchodźców.


Jeśli też zadać takie pytania, to zapewne już wiedzą, że w tym kraju można uzyskać poprzez ogromną liczbę wiz, a także USA wizy – proces dość skomplikowany i często kończy się fiaskiem (dobrze, nie ufaj im naszego brata !).

Proponuję zapoznać się z kilku opcji, ale po przeczytaniu tego artykułu można zdecydować, która metoda jest odpowiednia dla Ciebie.

Jak przejść do Ameryki. Metoda № 1.

Program Młodzież «Work and Travel USA», które w języku rosyjskim języku brzmi jak „Work and Travel w USA” jest dla międzynarodowej wymiany studentów. Podczas letnich wakacji , wszyscy uczestnicy mogą całkiem legalnie przebywać na terytorium państwa przez okres do pięciu miesięcy, pracując w niepełnym wymiarze godzin i zwiedzanie lokalnych atrakcji. Jeśli chcesz wziąć udział w tym programie, trzeba być bona fide uczeń akredytowanej instytucji edukacyjnej i być biegły w języku angielskim na odpowiednim poziomie.

Jak przejść do Ameryki. Metoda № 2. Wygrać na loterii Zielonej Karty.

Wydaje mi się, że nie nie słychać o tym wydarzeniu, którego gospodarzem przez rząd Stanów Zjednoczonych rocznie. I nie sądzę, że jest to kolejny podstęp. Nie! Znam ludzi, którzy są nadal szczęście (po kilku próbach, a nawet po raz pierwszy!) Aby wygrać, i to już od kilku lat, żyją w kraju swoich marzeń. Oczywiście, jeśli chcesz, aby znaleźć się w USA jak najszybciej, nie ma sensu liczyć na takie szczęście duch. Ale nadal, to dlaczego nie spróbować? Tym bardziej, że procedura ta jest całkowicie darmowe.

Raz w roku, jesienią (daty zmiany każdego roku, więc należy podać na stronie internetowej rządu USA), zapraszamy do wypełnić prosty kwestionariusz w języku angielskim, aby jej zdjęcie i czekać na wolę losu. Nazwiska zwycięzców są zazwyczaj ogłoszone na wiosnę – lato następnego roku kalendarzowego. O szczęściu można dowiedzieć się, po otrzymaniu specjalnego zawiadomienia do skrzynki pocztowej lub e-mail, albo sami wchodzący do wydawane podczas rejestracji unikalny kod.

Jak przejść do Ameryki. Metoda № gości lub podróży 3. wizy.

Łączę te dwa rodzaje wiz dla jednego powodu: procedura ich wytwarzania jest niemal identyczny, więc zalecenia są takie same.

Jeśli zostaniesz zaproszony do USA, aby odwiedzić (krewnych, przyjaciół, byłych pracowników, to nie ma znaczenia), należy je wysłać w góry, zaproszenie gości. Co więcej, nie jest to błędne przekonanie, że taki dokument powinien mieć tyle uszczelki, znaczki i wydruki wszelkiego rodzaju. Jest to mylące. Dokument zawierający ogromną ilość zbędnego blichtru, wręcz przeciwnie, rodzi podejrzenie przedstawiciel ambasady. Korzystnie, jeśli zapraszasz osobę tej samej płci z ciebie, to nie ma wątpliwości, jeśli chodzi o swojej prawdopodobnej małżeństwa w Stanach Zjednoczonych.

Przed jak dostać wizę turystyczną do Stanów Zjednoczonych (do procedury gości jest taka sama), trzeba będzie wypełnić kwestionariusz online, zamieszczonych na ambasady. Odbywa się to w trybie online, w języku angielskim. Ten dokument zostanie wydrukowany i przewieziony do wywiadu.

Ta sama rozmowa odbywa się w postaci wolnej. Żadne dokumenty pokazują, że nie jest konieczne, choć w rzadkich przypadkach, może poprosić o zaświadczenie o wynagrodzenie od pracodawcy lub zaświadczenie o małżeństwie. Wskazane jest, aby mówić tylko prawdę, ale ci, którzy już przeszły tę procedurę, zaleca się, by nie wspomnieć, że pracujesz dla, powiedzmy, tłumacz lub nauczyciel języka angielskiego. Jakoś, uważa się, że jeśli dana osoba opanowała język i pewną liczbę lat swego szlifowane przez pracę na specjalności, to tylko ze względu na wszystkie możliwe sposoby, odjechał do Ameryki. Szczęście, zgodnie z personelu ambasady, widzi tylko, że posiadanie wyższego wykształcenia, porządny zawód i status w domu, myć podłogi w barze lub kawiarni w jakiejś przydrożnej Texas … Brad. Zgadzam się. Niemniej jednak lepiej być bezpieczne …

Tu, być może, i wszystko. Jest jeszcze wiza inwestor, narzeczona, praca, i wiele innych, ale wymagają one bardziej poważne podejście i takie przypadki powinny być rozpatrywane tylko indywidualnie.