104 Shares 8437 views

Frost – niesamowite zjawisko

Beauty-zima przynosi nie tylko zaciętej zimne yes śnieżyce. Solar mroźny dzień często zachwycają musujące sanki śnieg uruchomić tak ażurowe mróz.


Co jest szron

Wiele serca zatrzymanie zachwyt gdy pewnego ranka, wyjrzał przez okno, widzieliśmy wspaniały obraz – drzew i przewodów, pokryte śniegiem krystalicznie płytki nazębnej. Ten obraz jest malowany mróz. Jaką naturalne zjawisko? Znaczenie słowa „rym” sam w sobie jest w dźwięku sugerującym mrozem. Choć interpretacje z nim kilka: to granulki śniegu i cienką warstwę lodu pokrywającą ziemię i metalowych przedmiotów, a nawet opary dymu w wilgotnym zimnie – ale w tym artykule będziemy mówić o tych fantazyjnych kryształów snezhinkoobraznyh lodu, które rosną na cienkich podłużne przedmioty, takie jak gałęzie drzew i krzewów, anten, kabli i innych. W naszym przypadku, mróz – to jest, po prostu, a depozyty śniegu lodu.

proces powstawania

Jak narodziny kryształów mróz? Proces ten jest tak do końca tak daleko
i nie zrozumiałe. powłoka krystaliczna jest utworzona w wyniku przejścia pary wodnej i mgły w stanie stałym. Mikroldinki rosnące na obiektach na siebie, rysunek delikatnych i skomplikowanych krajobrazy. Frost – tajemnicze zjawisko: życie jest kryształy krótkotrwały, ich wielkość i kształt ciągle się zmienia. Kiedy temperatura zbliża się do zera, niektóre znacznie zmniejszone, podczas gdy inni dodać do wzrostu! W ciągu 10 minut można czasem zaobserwować pełną krystalizacji, a zatem wzorzec zmian. Przy niskich temperaturach zmiany strukturalne są prawie niezauważalne.

Czynniki niezbędne do powstania

Mróz – formacji, które obserwuje się głównie w mrozu. Często w temperaturze -15 stopni Celsjusza. Ale tylko tyle niska temperatura – kolejny czynnik niezbędny dla powstania tego naturalnego zjawiska, mgły lub zamglenia, która jest pary wodnej w powietrzu powinny być trzymane w dużych ilościach. Światło powietrze przyczynia się do narastania „rozmytego” płaszcz na drzewach. Wszystkie te zmieniające się warunki wpływają na urodę i pretensjonalność rysunki mróz. Wraz ze zmianami pogody są wszystkie nowe i nowe wzory. A jeśli nie jesteś wykonawczej, którzy często cierpią z powodu takiego zjawiska (prowadzi to do różnego rodzaju wypadków) i poeta (nawet jeśli jest to pod prysznicem), tak ozdobne i fantazyjnego malowania na zewnątrz, co zostało napisane przez mróz – to właśnie inspirować nowe projekty i przynosi podpowiedzi piękna w życiu codziennym.