480 Shares 6404 views

Rosyjski Baltmotors producent i motocykli „Classic”

Misją firmy Baltmotors, założona w 2004 roku w Kaliningradzie – to nie tylko ożywienie tradycji motoproma krajowym, ale także adaptację nowych technologii na rynek rosyjski. Z ich spadając linii montażowej ponad 10 tysięcy sztuk sprzętu w roku, włączając motocykle „Classic” posiada specjalną, a honorowe miejsce. Firma posiada własną fabrykę, która odbiera najlepsze fragmenty z całego świata: z Włoch, Tajwanu, Japonii, Niemczech i Chinach. Między innymi Baltmotors obsługuje różne zawody w sportach motorowych.

Motocykle „Classic”

Dzięki współpracy z zagranicznymi producentami, to stosunkowo młoda firma rosyjska produkuje ogromną ilość wysokiej jakości, ale technologię nisko-kosztowej. Pozwolić na zakup takich produktów może każdy miłośnik pojazdów dwukołowych. Jeden z najbardziej znanych linii firmy są motocykle „Classic”, które będą do potrzeb osób, które cenią sobie komfort jazdy. Informacje o programie można znaleźć na każdym forum silnikowe fanów. W rzeczywistości, ta linia jest kopiowany z całkiem słynnego motocykla japoński Marauder150. Wszyscy przedstawiciele tego typu można łatwo karmione od pierwszej chwili, idź powoli, rzadko załamać. Czterosuwowy silnik, ma średnią moc jednego cylindra, a jego objętość wynosi 199 centymetrów sześciennych. Przyspiesza motocykl „Classic 200” do 120 km / h, ale jest ona przeznaczona dla stałej prędkości w zakresie od 90 do 100 km / h, co jest typowe dla jazdy w środowisku miejskim. Model posiada dwumiejscowy, więc można wygodnie podróżować razem, chociaż to wpłynie na sprawność. Jeśli pójdziesz do jednego, oryginalne zawieszenie, aby poradzić sobie ze wszystkimi zakrętami i włącza absolutnie żaden sposób, nawet słabo zadowalający brud. Hamulce również wykonuje świetną robotę z ich zadania – wpływa na lekkie cieszyły motocykli „Classic”. Przy prawidłowej i prawidłowego funkcjonowania tego modelu będzie służył przez wiele lat.

charakterystyka

Maksymalna moc silnika – o 15,6 KM przy 8000 obr./min produkowanych na minutę. Układ zasilania paliwem wyposażony w gaźnik, paliwo, nawiasem mówiąc, to najlepiej użyć AI-92, pojemność zbiornika 18 litrów. W odniesieniu do wielkości motocykli „VM 200 Classic” skromne: długość 2230 mm i szerokość 840 mm, waży prawie 148 kg. Reflektor w klasycznym stylu i pokryte chromem, zapewnia doskonałe oświetlenie w nocy.

dodatkowe funkcje

Dodano wygodę i deski, z nimi ty i twoi pasażerowie czują się komfortowo i zadowolony, a to bardzo ważne podczas podróży przez chopper. Można również zainstalować dodatkowe powrotem do tyłu. Wszystkie wskaźniki poziomu paliwa i przesunąć dobrze czytać i umieszczony na zbiorniku paliwa. Innym estetyczny chwila – to felgi aluminiowe i dwie bagaż kaseton. Dzięki najnowszym można dostać wszystko, czego potrzeba na drodze. Jeśli lubisz podróżować z dużą prędkością, zaufanie daje niezawodną przedni hamulec, co spowoduje zmniejszenie drogi hamowania. Na panelu prędkościomierza ma telefon komórkowy wskaźnik – w sposób nie zawsze można usłyszeć sygnał, ale wyświetlacz nie zawodzi.