367 Shares 9910 views

Grupa Nikita: Historia powstania, nazwiska i biografii uczestników

Nikita – grupa, która zajmuje niszę w rosyjskim show-biznesu. Seksowne i szokujące dziewczynki nigdy nie przestaje zachwycać fanów z ich piosenek i zapalających szczere filmy. Chcesz wiedzieć nazwiska śpiewaków zespołu? Czy jesteś zainteresowany w historii stworzenia kolektywu? Teraz powiemy wszystko.


Grupa Nikita: jak to wszystko się zaczęło

Pomysł stworzenia dziewczyna duet należący do znanego ukraińskiego producenta Jurij Nikitin. W 2006 roku na jednej z imprez towarzyskich, spotkał się z piękną Darey Astafevoy. W tym czasie była już znana jako model i brał udział w wielu projektach telewizyjnych. Nikitin poprosił ją, aby spróbować się jako piosenkarka.

Nikita Grupa powstała w 2008 roku. Druga była solistka Julia Kavtaradze. Pieśni i stroje dla dziewczynek zostały przygotowane. Mogłem tylko wymyślić nazwę dla grupy. Jest rozważa kilka opcji. W rezultacie, Julia, Dasha i Jury postanowiło, że grupa będzie się nazywać „Nikita” (z akcentem na ostatnią sylabę).

rozwój kariery

W 2009 roku zespół wydał swój debiutancki album – „Maszyna”. Kilka tygodni później został przedstawiony tytułową wideo. Film, w którym dwie piękności w obcisłych sukienkach pokazać cudów akrobacji, zdobył niesamowitą popularność.

Wkrótce potem innym klipie do piosenki „Liny”. Był jeszcze bardziej szczery niż poprzedni. Julia i Dasha nadzy. Ich prywatne części objęte tylko czarnych prostokątów, które reprezentują cenzury w telewizji.

W 2010 roku grupa Nikita (patrz zdjęcie. Powyżej) udał się na zwiedzanie miast Ukrainy i Rosji. Przez dziewczęta spotkały się z entuzjazmem. Tak więc, tworzenie i funkcjonowanie zespołu, rozmawialiśmy. Teraz możemy przejść przez śpiewaków biografie surfaktantów.

Julia Kavtaradze

Urodziła się 4 czerwca 1985 roku w Gruzji. Później rodzina przeniosła się do Ukrainy. Julia ukończyła z dyplomem „Choreografia”. Prawie 3 lata występowała jako członek baletu Verka Serduchka. Potem poszła na urlop macierzyński. To był jeden z wokalistów zespołu „Nikita” od 2008 do 2011 roku.

Dasza Astafjewa

Pochodzący z ukraińskiego miasta Ordżonikidze. Ukończyła Szkołę Kultury, z siedzibą w Kijowie. To był udany model. Jej zdjęcia zdobiły okładki popularnych męskich magazynów, w tym Playboy. Nikita Grupa pozwoliło zadeklarować się jako piosenkarka. Ponadto zdobyła szeroki rozgłos.

Brand new member

W 2011 roku Julia Kavtaradze ogłosił swoje odejście z grupy. Producent Jurij Nikitin szybko znaleźć zastępstwo. Jego wybór padł na szczupła brunetka z Kijowa. Mówimy o Anastasia Kumeyko. Dziewczyna posiada wykształcenie choreograficzny. Na ramiona w zespole pracują je. Wirski i show-baletu "Todes".

Na początku 2012 roku zespół został Nikita trio. Nowy model został solistą Julia Brichkovkaya. Urodziła się w 1986 roku w Kijowie. Pracowała jako tancerka w klubach. Atrakcyjny zrelaksowany, a ona szybko dołączył do zespołu. Posiada własną armię fanów. Jednak jego kontrakt wygasł w styczniu 2016 r.

Konkludując

Nikita – grupa zdołała podbić rosyjską publiczność. Smukłe piękno podziwiane przez ludzi i zazdrościłam przez kobiety. Ich klipy są zamieszczone na YouTube, zyskując miliony wyświetleń. Życzymy ten uroczy dziewczyna kolejne trafienia i szczęścia w życiu osobistym!