158 Shares 7029 views

Kawiarnie i restauracje w Pskowie: Przegląd, menu, adres i opinie klientów

Psków – jeden z najpiękniejszych małe miasteczko położone w północno-zachodniej części Federacji Rosyjskiej. Gdzie mieszka łącznie 200 tysięcy osób, ale takie nie przeszkadza tu stale przybywających do turystów na wakacjach i ludzi biznesu na każdym spotkaniu. Hotele w Pskowie, całkiem sporo, więc omówić je, nie będziemy. Co jeszcze interesy ludzi odwiedzających miasto? Oczywiście, gastronomicznych!

Dziś głównym tematem tego artykułu jest omówienie obiektów, takich jak restauracje. Psków to małe miasto, więc znalezienie naprawdę świetne restauracje tutaj dość prosta. Daj nam raczej omawiać najciekawsze i godne uwagi i kawiarni podobnych zakładów. Restauracje (Psków) będzie można naprawdę niespodzianka!

Kompleks „Dziedziniec Podznoeva”

Ten obiekt jest ogromny projekt turystyka, gdzie istnieje kilka doskonałych restauracji, które omówimy w tym artykule bezpośrednio. W tym przypadku, można odwiedzić „Chamber piwne”, „refektarz”, „Chamber of Coffee”, „Pirogov Chamber” i „wino Chamber”. Kto by pomyślał, że w jednym kompleksie ma tak wiele różnych miejsc gastronomicznych.

Czas jest krótki, więc teraz omówmy każdy z wyżej wymienionych przedmiotów!

„Komora piwne”

Ten obiekt oferuje swoim gościom zakwaterowanie w jednym z dwóch dostępnych pokoi. Na przykład, można wybrać główny pokój przeznaczony dla 40 osób, gdzie najbardziej są głośne imprezy i inne uroczystości. Jednocześnie masz możliwość relaksu w drugim pomieszczeniu, w którym znajduje się bar. Zawsze jest spokojny, więc w tym przypadku będzie można spędzić czas mierzony.

Ceny dań z menu jest do zaakceptowania, i jakość przekazywanych kulinarnej bez skazy, jak smak. Co do harmonogramu, jest wystarczająco wygodne: codziennie od południa do północy biegu „posiłku Brewera.” Nawiasem mówiąc, niektóre restauracje (Psków) nie mogą zapewnić odpowiedniego poziomu obsługi swoich klientów, więc nie jest popularna.

Jeśli chcesz spędzić tutaj w każdym razie, należy zadzwonić do administratora na numer telefonu 8 (8112), 797-112.

„Refektarz”

Jest to ciekawy Restauracja jest mała restauracja, w której będzie wygodny dla wszystkich, bez wyjątku. W tym przypadku, można odwiedzić dwa z sali, całkowita pojemność, która znajduje się zaledwie 80 osób. Tutaj można precyzyjnie zjeść posiłek w towarzystwie przyjaciół, współpracowników, a nawet rodziny.

Logiczne jest, że główną zaletą tego miejsca jest catering wakacje możliwy na jego terytorium. Nawiasem mówiąc, tutaj można zjeść bardzo dobrze, próbując różnych kulinarnych arcydzieł w przystępnych cenach.

Komentarze na temat tej restauracji pozytywne. Klienci, którzy odwiedzili „refektarz” bardzo zadowoleni z poziomu usług, cen żywności i atmosfery, która panuje tutaj. Nawiasem mówiąc, tutaj można również przeprowadzać żadnych bankiety, a to powinien skontaktować się z Project Manager w liczbie 8 (8112), 797-111. W tym przypadku instytucja otwarta jest codziennie od południa do północy.

„Kawa Chamber”

Czy masz na coś słodkiego? Jeśli naprawdę traktować ludzi, którzy nie mogą żyć bez słodyczy, należy odwiedzić ten cafe cukierniczych. Tutaj przygotowują najsmaczniejsze dania klasycznych receptur, tak, że „kawiarnie” będziesz służył dokładnie to, co chcesz zobaczyć na talerzu.

Omawiając najlepszych restauracji Psków, należy zaznaczyć to miejsce catering, ponieważ dostaje ogromną ilość pozytywnych opinii na co dzień. Klienci byli zadowoleni z dobrej cynowania oraz nienaganny gust na napoje i posiłki.

Kawiarnia czynna jest codziennie od 10 rano do 22 po południu i skontaktować się z administratorem serwera, można zadzwonić pod numer 8 (8112), 797-113.

"Pirogov Chamber"

Te restauracje Psków po prostu nie ma, bo taka instytucja w mieście dokładnie jeden! Główną ideą tego projektu jest połączenie rozsądnych cenach żywności i doskonałej jakości serwowanego jedzenia. Tak więc w tym miejscu catering masz możliwość wypróbowania smaczne i tanie zarazem arcydzieł kulinarnych preparatu, która zajmie się najbardziej doświadczonych kucharzy. Tutaj można zamówić obiady, różne rodzaje ciast i wielki deser, który nie pozostawi nikogo obojętnym.

Praca „Pirogov Chamber” codziennie od 9 rano do 20 po południu, i omówić wszelkie problemy z administratorem, można pod numerem 8 (8112), 797-114.

„Wino Chamber»

Jadąc w Pskowie, kawiarnie i restauracje w tym poziomie należy odwiedzić jedną z pierwszych. Tutaj można spróbować różnych rodzajów napojów alkoholowych, ale nie będziemy się do niego. W tym przypadku instytucja trwa od 11.00 do 21.00 codziennie, a tu można zadzwonić przez telefon 8 (8112), 797-115.

Nawiasem mówiąc, wszystkie omówione wyżej instytucje są na ulicy Niekrasowa (1-b) w domu Psków.

"Hans"

Jeśli planujesz w najbliższej przyszłości, aby tu przyjechać i żyć tutaj i chcesz odwiedzić różne miejsca do jedzenia, pamiętaj, aby odwiedzić restaurację „Hans” (Psków). Tutaj można spędzić niezapomniany czas i spędzić minimum gotówki.

Jeśli jednak omówić menu restauracji w Pskowie, to wszystko jest podobne w wielu pozycjach. W tym przypadku, można zamówić sałatki, przekąski, zupy, desery, dania gorące i wiele więcej. Ceny dla każdej pozycji w menu jest do zaakceptowania (do 300 rubli. W niektórych przypadkach, bardziej lub mniej).

Restauracja „Hans” (Psków) znajduje się na ulicy Maksima Gorkogo dom (6a) i jest otwarta codziennie od południa do pierwszej. Komunikacja z administratorem mogą dzwonić 8 (8112), 700-190.

"Windy City"

Chcesz przyjść do Pskowa? „Windy City” Restauracja jest idealnym rozwiązaniem na obiad tutaj! Ta strona catering doświadczonych specjalistów, ponieważ nawet kelnerzy przyjmowanie zamówień dla pamięci, co oznacza, że prace w zakresie działalności nie jest to pierwszy dzień.

Jest to miejsce na ulicach Engineering (102 th dom) i jest otwarta od poniedziałku do czwartku, od 11 rano do północy w piątek i sobotę jest otwarty od 11 rano do 2 w nocy. Skontaktuj się z administratorem telefonicznie 292-700.

opinie

Wszystkie restauracje i kawiarnie, które zostały omówione w tym artykule są tylko pozytywne komentarze. Gości projekty uwierzyć, że mają doskonałą obsługę i wysokiej jakości żywności. W tym samym czasie, ceny żywności są bardzo rozsądne, a kelnerzy są zawsze gotowi pomóc w podjęciu właściwej decyzji.

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie kawiarnie, które zostały omówione w niniejszym materiale, należy odwiedzić, gdyż każda instytucja reprezentowana w tym artykule ma minimum 7 punktów na 10 możliwych (szacunki klienta). Dobry nastrój i dobry apetyt!