805 Shares 966 views

Co robi bóle ból w sercu?

Pain – sygnał nieprawidłowego działania ciała w nim. Dlatego najważniejszą rzeczą – nie pozbyć się bólu, i znaleźć jego przyczynę. Bóle w sercu nie zawsze może być objawem problemów z układem krążenia. Kiedy czujesz dyskomfort w prawej stronie klatki piersiowej, spróbuj podać go jako bardziej precyzyjna definicja może być. Konieczne jest, aby ustalić, co, ile bólu, jak długo to trwa, co jest uczucie – przeszywający, cięcie, rysunek, naciskając? Może to dokuczliwy ból w okolicy serca? Lub ostry i rośnie?

Konieczne jest również określenie okoliczności, w których powstały. Ważne jest również, jak się czujesz, kiedy ból pojawia: Czy nudności, osłabienie, zawroty głowy, lęk i tak dalej.

Przyczyny, które mogą być bóle ból w sercu, może być różny, a także diagnoz z nim związane. Przede wszystkim muszę powiedzieć, że ból w tym obszarze mogą mieć pochodzenie serca i bez serca. Organizm jest sieć zakończeń nerwowych, które są ze sobą połączone. Dlatego organy mogą przesłać sygnały w nieoczekiwanych miejscach.

Jeśli dokuczliwy ból w sercu jest serce, a następnie są one najprawdopodobniej objawem dławicy piersiowej. W tym przypadku, skomlenie mostka, ciągnie i popycha. Zjawisko to występuje po wysiłku i krótkotrwałe. Ostry ból w okolicy serca występuje, gdy osierdzia. Towarzyszy temu stan gorączki i ogólnego złego samopoczucia. Inny może objawiać się mięśnia sercowego (ostry, ból tępy lub pieczenie). Falopodobne uczucie i trwa długo. Naciśnięcie ból w sercu towarzyszy wypadanie płatka zastawki dwudzielnej. Choroba może również towarzyszyć bóle głowy, zaburzenia ciśnienia, wysoką zmęczenia.

Ból może mieć pochodzenie niekardiologicznych. Następnie sensu brać leki serca, konieczne jest, aby ustalić przyczynę występowania tych nieprzyjemnych doznań. Na przykład, ból w okolicy serca mogą towarzyszyć chorobom trzustki. Poza tym, ten rodzaj bólu może powodować półpasiec. W przypadku nerwobólu uwięzienia lub uszkodzenia krawędzi zwiększa się palpacyjnie. Długotrwały i silny ból w lewej piersi może być spowodowany przez osteochondroza. Taki ból może być podana w ramieniu, łopatce i zmienić swoją postać w trakcie ruchu. Ponadto, w lewej stronie klatki piersiowej mogą być podane do zgagi. W pozycji leżącej doznań wzmacniany.

Zapalenie opłucnej i płuc są również wyraził ostry ból w sercu (na wdechu i podczas kaszlu). Cardioneurosis charakteryzuje się także pobolewania w tej dziedzinie. Choroba ta jest spowodowana wstrząsy psychiczne, pociąga za sobą naruszenie układu nerwowego. Podczas ataku dana osoba jest w stanie niepokoju i zamieszania.

Kiedy uporczywy ból, który nie kończy się na pięć minut, a następnie wymioty i problemy z oddychaniem, a także wtedy, gdy ból jest nie poszedł po zażyciu tego leku jako „nitrogliceryna”, potrzebne opieki medycznej. Proszę wezwać karetkę. Jeżeli ataki bólu w klatce piersiowej przeszkadza ci od czasu do czasu, konieczne jest, aby zdać egzamin, aby rozpocząć odpowiednie leczenie.