417 Shares 3518 views

Wybierz Wool pled – Kup za ciepło i komfort.

Jak wybrać koc wełniany dla ciepła i komfortu?


W zimne zimowe wieczory, kiedy jest jeszcze ciemno, rano i wieczorem, po zmroku, a poza mrozem okna i zamieci, Coming Home chcą ciepło, komfort i wygodę. Zaparzyć sobie herbatę i usiadł z książką przed komputerem lub telewizorem, owinąć się w swoim ulubionym ciepłym i wygodnym koc. I jaki ma wybrać sobie wełniany koc, który można byłoby związane z komfortu, wygody i ciepła?

Dobrze chusta, chusta wykonana jest z wełny. Wełniany koc można kupić w naszym internetowym magazine.Tolko włosy lepiej niż inne materiały utrzymuje ciepło zapewnia dobrą cyrkulację powietrza i pochłania tyle wilgoci. Jakie są rodzaje dywanów wełnianych są wykonane?

Najczęstszym typem włosa do produkcji dywanów jest normalny polar. Nie jest to zaskakujące, ponieważ jest runo, jedna z pierwszych osób, które dostosowują się do Twoich potrzeb. Obecnie produkuje około 300 ton wełny w świecie rocznie. Zależnie od jakości i czystości otrzymanego wełną stosuje się przy wytwarzaniu różnych produktów. Bardziej gruba wełna jest stosowany do wytwarzania filcu lub dywanu. Z miękkiej wełny wykonane ubrania, koce, narzuty, koce i tak dalej.

Na drugim miejscu popularności są wełna merino lub wełna z rasy Merino owiec. Ze względu na cienkich włókien 13-20 mikronów, wełna merino nie dopuścić do zamarznięcia na zimno i nie pozwoli na przegrzanie w czasie upałów. Wełna merino kratę (koc merynos) doskonale wchłania wilgoć i może wchłonąć do 1/3 swojej wagi, co czyni go niemal zawsze pozostaje sucha.

z wełny alpaki, lub jak to nazywa się inaczej – południowoamerykańskie lamy. Plaid alpaki są droższe „zwykłych owiec” i pledy z wełny Merino, ale mają dodatkowe korzyści i możliwości. Na kratę alpaki nie pojawi się „granulki” koce z wełny alpaki jest bardziej odporna na ścieranie, a zatem będzie mógł was dłużej. W porównaniu do wełny owczej wełny alpaki jest bardziej sztywna, a jej artykułów nie odwrócił miękka, to jest często używane w połączeniu z innym rodzajem wełny.

Koc z wielbłądziej sierści – najbardziej kosztowne, ale są one bardziej cenne, wygodne i nawet bardziej użyteczne. Koce z podkładem wielbłądziej lub jak to nazywa – od wielbłąda w dół. On jest dwukrotnie lekkich koce z wełny owczej i nie jest gorsza od nich w ich właściwościach. Ze względu na wysoką zawartość lanoliny (tłuszcz zwierzęcy) w wielbłądziej wełny, te dywany doskonale łagodzi bóle mięśni i stawów, łagodzi i normalizuje ciśnienie krwi, łagodzi bóle głowy. Nawet małe dzieci z kolką brzuszku stosowanej do małego kawałka wełny. koce Camel są tylko naturalne odcienie – od jasnego beżu do brązowego piasku i bagnie jak wielbłąd włosów jest praktycznie niemożliwe do barwienia.

Kupując koc z wełny, nie będzie doświadczać większych trudności w opiece nad nimi. Wełniany koc można kupić na naszej stronie – http://cozyplace.ru można znaleźć przytulne, ciepłe i piękne koc wełniany i nauczyć się dbać o niego, tak aby służył Ci przez długi czas i proszę Cię swoim ciepłem, a wasze wnętrze swoim pięknem !

Wygodne do ciebie zakupy!