468 Shares 5830 views

Przy okazji anioł Anatolij

Imię Anatolij doszła do nas z Grecji, tworząc słowa „Anatolikos” i „Anatol” oznacza „Wschód” i „Sunrise”, odpowiednio. Stąd nazwa Anatolij traktowane jako „rano, jasne.”


Najbardziej popularna jest nazwa nabyte po 20 latach ubiegłego wieku. Zwane chłopcy Anatolia stają się mniejsze w latach sześćdziesiątych.

Jak wybrać dzień nazwisko

Wiele oprócz urodzin świętować urodziny. To obchodzi imieniny Anatolij, gdy dzień kultu niektórych świętych o tej samej nazwie. Nawiasem mówiąc, wiele z nich. Dlatego ten dzień można zauważyć Anatolij kilka razy w roku.

Anioł Anatolij dzień w kalendarzu kościelnym, obchodzony jest w dniu 23 stycznia w lutym (7 i 19 numerów), 6 maja. Urodzony w lecie mogą wybierać spośród następujących terminach: 16 lipca a 19 lub 6, 11, 12 sierpnia. W oznakowania Dnia anioła upadku Anatolij wolą 15 września lub dniach listopada: 3, 13 i 19 numer. Plus kolejne 3 i 23 ostatniego miesiąca roku.

Kogo świętych pamiętanych w tych dniach?

Anatolij Konstantynopol

Jest uważany za najbardziej szanowany mecenas Anatolii, który urodził się w Aleksandrii. Studiował filozofię i brał czynny udział w budowie i wyposażenia kościołów, a po przyjęciu san służył jako diakon w czasie Kirilla Aleksandriyskogo.

Ten święty za życia gorliwie walczył o czystość prawosławia i starał się wykorzenić różnych fałszywych doktryn. Kult książkach można znaleźć wiersze tego świętego.

Anatolij Nikeysky

Ten męczennik z powodu jego pochodzenia handlowego jest patronem kupców. Modlitwa do tego świętego zwiększyć obroty, a ikona musi być koniecznie tych ludzi, którzy nie mają zaufania i sąd – cechy tak niezbędne dla udanej kariery i stworzyć silną rodzinę.

Związane z tym świętym dniu Anatolij anioł będzie świętować 16 lipca.

Anatolij wojownik

Historia tego świętego męczennika związanego z Georgiem Pobedonostsem, mąki, którą oglądał i został uderzony przez wytrwałość świętych. Anatolij był świadkiem, jak łaska Boża jest w stanie utrzymać ludzki bez szwanku. To, co zobaczył spowodowało, że wierzy w Syna Bożego, co zapowiedział, za co został natychmiast ścięty.

Anatoly Optinsky (wysoki)

Ten święty żył w XIX wieku. Wychowany w zwykłej rodzinie, Anatolij ukończył seminarium i rozpoczął pracę jako urzędnik w Izbie Skarbowej w części finansowej. Laik Aleksey Moiseevich tonsured gdy Pan wybawił go z nieuleczalną w czasie konsumpcji. Więc na pustyni Optina pojawił następny wielebnego Starszego.

Miał niesamowitą zdolność, aby uspokoić emocje, ból Unimat, dostosowanie do następnego testu. On duchowo przygotować osoby do jego zbliżającej się śmierci. Pan dał mu wizję i dar uzdrawiania.

Najtrudniejszym wyzwaniem dla Najświętsza była śmierć duchowego przewodnika, z którego nie mógł zaakceptować.

Anatoly Optinsky (Potapov)

Wielebny nazywa pocieszyciel dla swojego wrażliwego serca. Był obdarzony darem uzdrawiania i intuicji.

W latach po rewolucji, gdy kler zaatakowany prześladowań, uczniowie wezwał starszych opuścić pustynię Optina, ale nie zgadza się na opuszczenie świętej siedziby. Kiedy już miał być aresztowany, przekonał KGB, aby mieć czas na przygotowanie. Wcześnie rano czytał modlitwy, a nawet zanim przyszedł do niego, on umarł.

Charakterystycznymi cechami Anatolii

Kiedy będzie świętować dzień nazwisko, Anatolij szereg zwykle określa datę urodzenia człowieka z tej samej nazwie. Wybrany najbliżej tego punktu, w dniu nazw.

Ale wszystkie Anatolii mają wspólne cechy. To mądry człowiek, zdolny łatwo znaleźć wspólny język z różnymi ludźmi. Są dobrymi liderami, ponieważ dzięki jego żywe poczucie sprawiedliwości zasłużyli, aby zachęcić i taktownie zwrócić uwagę na wady i błędy ludzkie.

Bez względu na to, kiedy obchodzi Anatolij anioł, człowiek o takiej samej nazwie odnosi się do kreatywnych i jest w stanie zarabiać pieniądze, ma wielką wyobraźnię i intuicję rozwiniętych.

Żonaty Anatolij preferuje że przeważały żonę i ma trudności w kwestii wychowywania dzieci. Często nosicielami tej nazwie mają duże doświadczenie seksualne, ale starannie ukryć wewnętrzny świat z wielu kolegów. Dla nich po prostu niezbędna, aby czuć się mile widziane i potrzebne.