373 Shares 4563 views

Sałatka z tuńczyka „Mimosa” recepty

Tradycyjny rosyjski sałatkowy „Mimosa” i przygotowuje większość z nich z tuńczyka. To danie okazuje smaczne i delikatne, dla których jest on kochał w rosyjskich rodzin, i nie tylko. Ponadto można gotować go wystarczająco szybko: Dodać jajka, marchew i ziemniaki, i że prawie wszystko. Konserw rybnych w sałatki „Mimosa” z tuńczyka bez ustępują świeże na właściwości użytkowe i obecność kwasów tłuszczowych omega-6 i omega-3. Jest ona również przydatna dla mózgu i układu sercowo-naczyniowego.

Standardowe tradycyjna sałatka „Mimoza” z tuńczykiem

Produkty: trzy ziemniaki, dwie marchewki, cztery jajka, jedna cebula, pół łyżki majonezu, 200 g tuńczyka w puszkach, sól. To danie jest odpowiednia dla świąteczny stół, a na co dzień. Proces przygotowania sałatki, „Mimoza” z tuńczykiem: jaja gotowane, marchew i ziemniaki. Warzywa rozprzestrzeniają się na talerzu, ostudzić. Jaja statek do zimnej wody. Oczyścić i przeszlifować cebuli. Mash widelcem tuńczykiem, ułożone na talerzu z słoika. Oczyścić marchwi, ziemniaków i jajek. To ostatnie oddzielenie żółtka od białek. Rub on a białkami trących wielkogabarytowych, żółtka i warzywa – na grzywny. Jak dotąd wszystko idzie zgodnie z oddzielnym pojemniku. Weź miskę i zaczyna go wypełniać. Na dnie położyć ziemniaki i smaruje majonezu, a następnie – po – tuńczyk, cebula i sos ponownie. Ponadto na całym obszarze leżał białka jaja, smaruje majonez, sos top marchew. Na koniec posypać całą sałatkowy żółtko i udekorować zielenią. Pieprz. „Mimoza” z tuńczykiem gotowy.

Przepis na klasyczne sałatki

Niezbędne składniki: sześć jaj z jasnym żółtku, Bank konserw rybnych, w tym przypadku – tuńczyk, 150 g twardego sera, 250 g sos majonezowy, 100 g masła, cebula – trzy, pięć gałązek świeżego koperku lub pietruszki, plasterki pomidora żółty, cytryna – do dekoracji.

Tak, sałatki „Mimoza” z tuńczyka receptury. Advance statek w zamrażarce masła. Dziesięć minut gotować jajka, możemy je przesuwać jak zawsze w zimnej wodzie po ochłodzeniu oczyścić. Koniecznie podziel żółtek i białek. Najnowsze Czop drobno nożem zacieru żółtka widelcem. Przykryć naczynie z kawałkami jajek. Chop nożem, bardzo dokładnie, obrane cebuli. Na drobnej tarce trzeć ser i przykryć. CUT szorstkie gałęzie na zielono, resztę nożem mielenia.

Składniki naszej sałatki

Otrzymujemy od banków ryby jeśli jest tłusta, suchy zalecane, używając swojego ręcznika papierowego, złóż go w kilku warstwach. Zacier w oddzielnej płytki w mieszalniku lub zniszczyć. Zaczynamy stosu warstw. Ale zanim się do tego konieczne jest, aby wszystkie składniki są takie same temperatury. W tym celu mogą one być 30 minut w lodówce. Weź niezbyt głęboki, ale szeroki danie postępować. Kładziemy pierwszą warstwę białek i pokryć je z tartym serem na wierzchu i mają puree ryby. Pierwszy raz smaruje nasze sałatki z majonezem, posiekaną układane na wierzchu cebuli. Następnie rozłożyć połowę sosu gotowanego żółtka jaja, posypać ziołami. Następnie wyjąć zamrożone masło i natrzeć na małej tarce. Końcowa warstwa żółtka, puree przez sito łyżką. „Mimoza” z tuńczykiem i serem gotowe. Wysyłamy sałatkę co najmniej dwie godziny w lodówce, ale lepiej – w nocy. Karmienie na stole, Udekorować plasterkami pomidorów, cytryny i zieleni. Składniki można podzielić na dwie części, aby kolejne warstwy.

Sałatka noworoczny „Mimoza” z tuńczyka przepis

Większość sałatka ktoś ma niezbyt zaskoczony. Ale jeśli nieco zmienić samą zasadę gotowania dodać ideę karmienia porcje, to tak jakby sama zmiana posiłku spowoduje mu nowe zainteresowanie gości i domowników. Tak więc, dla czterech porcji, musimy następujące produkty: konserwy z tuńczyka – 200 waga gotowane ziemniaki – dwa duże kawałki, jajka – dwa gotowana marchew – jedna cebula – pół głowy, żółty ser – 50 gramów, majonez, sól, zioła koper – do dekoracji podczas stosowania. Majonez w tym przypadku zaleca się używać w domu. Kilka jednostek zaczynające się na ten przepis sałatki „Mimosa” z tuńczykiem. Gotować, pożądane jest, aby używać pierścień ciasto, ale jeśli nie, można zastosować rondlami, miski, filiżanki herbaty i folią, która została pokryta w pojemniku. Następnie warstwy przygotowuje sałatkę, obrócić go do góry nogami, usuń taśmę.

Proces przygotowania Bożego Narodzenia „Mimosa”

Pocierać ziemniaków na drobny tarką i cienką warstwę w misce, spłaszczyć i smaruje majonezu. Scalanie sok z ryb rozgnieść je widelcem i umieścić na górze, ubijania dobrze. Kolejna warstwa – posiekaną cebulę, następnie znowu majonez. Dalej – marchew, startego na drobnej tarce, sos. W ten sam sposób możemy pocierać białek i wysłać w misce, trochę ubijanie. Inna warstwa – drobno startego sera. Ponownie – majonez. A następnie – żółtka jaj, startego na drobnej tarce. Nie zapomnij spłaszczyć wszystkie warstwy. Kończymy nasz projekt tartych ziemniaków i majonezem. Druga warstwa ziemniaków odbywa się dla wygody toczenia sałatki do serwowania. Zamknąć filmu przez 60 minut rezerwy moczyć w temperaturze pokojowej, a następnie umieścić w lodówce. Sałatka „Mimoza”, to przepis, z którego tuńczyk przyjrzeliśmy gotowy. Na stole serwowane jest bezpośrednio z lodówki i dekoracji z żółtek jaj, ziół i tarty ser.