303 Shares 1692 views

Keyt Apton: biografia i filmografia amerykańskiej aktorki i modelu

Keyt Apton – cute amerykańska modelka i aktorka. Publiczne ona jest lepiej znany jako model, reklamuje bieliznę. Ale Katherine nie chce poświęcić całe życie modelowania działalności, jej plany mają taką modę, jak podbój Hollywood. Upton uporczywie idzie do celu, nawet zagrał w kilku popularnych serii w Ameryce. Kate jest wielokrotnością osobowość, ona interesuje się kinem, od jego dzieciństwa uprawiania sportu, nauki gry na instrumentach dętych, a mimo to jest fanatycznym obrońcą zwierząt.


dzieciństwo Kate

Keyt Apton urodził się w dniu 10 czerwca 1992 roku w amerykańskim mieście Saint Joseph, Michigan, choć dzieciństwo spędził na Florydzie, Melbourne. Matka dziewczynki, Shelley Aton, były mistrz w tenisa, a Dzheff Apton ojciec pracuje na stanowisku dyrektora sportowego liceum. Jest oczywiste, że takie czynne rodzice sportowe jedyna córka mogła się urodzić. Kate, jako nastolatek, jest poważnie zaangażowany w konnej, a nawet był w amerykańskim programie Paint Horse Association. Dziewczyna z koniem brał udział w różnych konkursach, a nawet zdobył kilka tytułów.

Początek twórczy sposób

Od dzieciństwa, wszyscy krewni skonfigurować Katherine, która w przyszłości powinna być wzorem. Niebieskooka blondynka od 16 lat zdecydował się przejść casting w jednej z agencji modelek. Upton był bardzo szczęśliwy, że nie trzeba wędrować w poszukiwaniu pracy w Miami zobaczył swoją agencję «» Elite Model Management i natychmiast zaoferował do zawarcia umowy. Keyt Apton zanurzył się w świecie mody, więc wkrótce przeniósł się do Nowego Jorku, gdzie znalazł pracę w «IMG Models». W swoim czasie z tej agencji współpracował Sindi Krouford, Keyt Moss, Tyra Banks, Heidi Klum i inne gwiazdy o wielkiej skali.

modele kariery

W wieku 18 lat już pracował ze znanymi międzynarodowymi markami Keyt Apton. Biografia dziewczęta rejestrowane fakt, że w 2010 roku młody talent jest osobą «Guess» – producent mody. W następnym roku, znalazła "Otwieranie i Rookie of the Year", jej zdjęcie ukazało się na łamach magazynu Sports Illustrated Swimsuit «Issue». W tym samym czasie pojawiła się ona zupełnie naga, jej ciało pokryte kilka pociągnięć farby. Dla wydań «Esquire» i «Complex» Upton sfotografowany w kostiumie króliczka. Również w 2011 roku został zaproszony do Kate «Victoria Secret» roli jednego z aniołów, reklamuje bieliznę.

Nemodelnye parametry liczbowe

Wiele osób uważa, iż bardzo atrakcyjna i kobieca postać Keyt Apton. Wzrost, waga dziewczynki, niestety, a może na szczęście, nie spełnia nowoczesnych standardów branży modelowania. Wraz ze wzrostem 1,78 m Kate waży 60 kg, ale nie przeszkadza to trendy nazywają ją „tłuszcz wieprzowy”. Upton był bardzo szczęśliwy, pobiegła do hollywoodzkiej gwiazdy Devida Kirsha trener, który nie przebudować go na płaskiej hudyshku, i starał się utrzymać formę żeńską. Mężczyzna powiedział, że szczupłość wygląda bolesne, i nic w nim atrakcyjne, a co innego – zdrowe ciało, do którego i wyglądają ładnie.

Kto by nie powiedzieć, ale Keyt Apton nie jest leniwy, siedzący tryb życia, tych, którzy lubią dobrą gwiazdę żywności. Natura obdarzyła jej wyprofilowana, ale spędza 2-3 godziny cztery dni w tygodniu na siłowni. Kickboxing i boks – poważny sport Keyt Apton.

Filmografia

Katarzyna zdaje sobie sprawę, że nie może poświęcić cały swój biznes modelowania życie, bo piękno jest krótkotrwały, a tak naprawdę nie chcą otoczyć postrzegasz głupie, ale bardzo ładny pusta. Dlatego Upton przyjęty na Uniwersytet w Indianie, a obecnie studiuje na stopień gry na instrumentach dętych. Ona jest zainteresowany w kinie, więc w swoich planach na najbliższą przyszłość podbój Hollywood Olympus.

Bez przyczyny nie siedzi Keyt Apton. Filmografia gwiazdek już uzupełniane trzy prace. W 2011 roku młody talent zadebiutował w komedii akcji „Tower Heist: Zemsta”. Oczywiście, rola była epizodyczna, ale powinieneś zacząć. W 2012 roku, Catherine zagrała w komedii „Three nieuk”, aw 2014 roku przyszedł komedii romantycznej „The Other Woman”, który Upton odgrywa główną rolę. Biorąc pod uwagę młody wiek gwiazdy, to śmiało powiedzieć – Kate czeka oszałamiającą karierę. Atrakcyjny wygląd, zdolność do osiągania celów, nienaganne umiejętności aktorskie – te cechy pomogą Upton powoli, ale wspina się po drabinie kariery. Ona ma tylko trzy zdjęcia, ale nazwa dziewczyna ma niższą pozycję w kredytach przeniósł się do pierwszej trójki.

życie osobiste

Upton nie dzielić się informacjami z dziennikarzami o swoim życiu osobistym, tak dla swojego chłopaka, niewiele wiadomo. W przeszłości nie było pogłoski, że dziewczyna spotkała się z Kanye West, raper, potem nadana romans z MARKOM Sanchesom, piłkarz. Kate kocha zwierzęta, dlatego jest często odwiedzane schroniskach dla bezdomnych psów i kotów. sushi – ulubionym modelem danie.