630 Shares 4678 views

Domowe twarzy sody zarośla

Większość z nas kojarzy się z sody gotowania i takim pomocnikiem kuchennym mycia naczyń, powierzchnie kuchenne i sanitarne. Przez właściwości przeciwbakteryjnych, jest ona wykorzystywana jako główny składnik do leczenia zapalenia gardła i stanów zapalnych w jamie ustnej. Ponadto wodorowęglanu sodu (nazwa chemiczna soda) neutralizuje zapachy i nawet używane do czyszczenia artykułów wykonanych z metali szlachetnych. Soda – nie tylko bardzo popularnym narzędziem w życiu codziennym, a najbardziej wszechstronny związek chemiczny.


Jak aplikować

Zastosowanie wodorowęglan sodu w domu kosmetologii również cieszy się dużą popularnością, a jeden z nich – soda peeling twarzy. Cechy produktu uczynić tego typu peel oddziaływania odpowiednim dla skóry problem. Taka procedura pozwoli na suchej skóry i usunąć stan zapalny. Mimo to właściciele suchej skóry również należy zwrócić uwagę na to zarośla. Jak dla nadmiernie wrażliwej i skórze cienką, lepiej uważać, aby nie uszkodzić skóry.

Dobroczynne działanie sody zarośla

Jeśli weźmiemy pod uwagę cząstki sody przez mikroskop, można zauważyć, że wyglądają jak kryształów o dość ostrych krawędziach. Ponadto, skład chemiczny soli sodowych nie może również oferują łagodny wpływ. Mimo to, wiele kobiet są z powodzeniem stosowane sody w domu kosmetologii. Wynika to z wielu funkcji, które przeprowadza się w kompozycjach z peelingów domowych i zarośla:

 1. Eliminuje stany zapalne i zaczerwienienia.
 2. Oczyszcza pory.
 3. Likwiduje łuszczenie i martwe komórki naskórka.
 4. Rozjaśnia skórę.
 5. wysycha ona porów.
 6. Usuwa „czarnych punktów” i zaskórników.

Popularność i powołanie

Najpopularniejsze Peeling do twarzy dziewczynki sody z skóry tłustej i mieszanej. Procedury wykorzystujące wodorowęglan zmniejszyć stan zapalny, zmniejszają wydzielanie sebum i usunąć „czarne punkty”.

Co trzeba wiedzieć, zanim będzie można użyć sody peeling twarzy w domu? Soda – dość agresywny produkt, dlatego należy przestrzegać następujących zasad:

 • Soda Scrub nie można stosować na uszkodzoną skórę. Obecność sieci naczyniowej, również jest przeciwwskazań do zabiegu. W tym przypadku procedura będzie tylko pogorszyć problem.
 • Ideałem byłoby przeprowadzenie peelingu obszarów problemowych z powiększonych porów i trądziku.
 • Agresywne działanie produktu jest konieczne w celu złagodzenia więcej sparing komponenty, w tym w medycznych zarośla, śmietana, śmietana.
 • Przed pierwszym procedury jest to konieczne do badania reakcji alergicznej przez zastosowanie kompozycji na nadgarstku. Jeśli skóra reaguje negatywnie – to zaczerwienienie, obrzęk lub stan zapalny, peeling twarzy nie można stosować sodę.
 • Czas tej procedury jest ograniczona i nie może przekroczyć 10 minut. Wodorowęglan sodu – bardzo silne działanie.
 • Po zabiegu opalania i należy unikać zamrażania powietrza. Idealny czas na obieranie jest wieczór.
 • Po skrobanie, zawsze stosować krem odżywczy.

Co dodać do domu twarzy sody zarośla?

Nowoczesne kosmetologii często stosuje wodorowęglan sodu. Leży w samym sercu popularnej salonie peelingi i maski. Korzystanie z sody w domu, można dodać prawie żadnych składników. Aby wpływ zarośli był tak samo skuteczny, jak to możliwe, należy wziąć pod uwagę rodzaj naskórka.

 1. Sucha skóra wymaga zmiękczenia i odżywienia, więc najlepiej kosmetycznych olejów bazowych, jogurt, śmietanę i herbatki ziołowe.
 2. Tłustej i mieszanej skóry właściwej potrzebuje dodatkowego oczyszczenia, tak jak dodatki lepiej jest użyć soki owocowe, sól i specjalne olejki eteryczne.

Przepisy peelingi i maski z sodą

Twarzy klasyczny zarośla i sól sodowo

Aby przygotować takie zarośla musi być zmieszany z wodorowęglanu sodu soli w równych częściach, a następnie dodać 04.03 części mycia żelu. Oczyszczone i parzona się skóry stosuje się mieszaninę, robiąc delikatny masaż. Po 3-5 minutach płukania i umieścić krem na skórze.

Peeling zrobić takie nie może być zbyt często – raz w tygodniu dla skóry tłustej i mieszanej, a nie więcej niż dwa razy w miesiącu do wyschnięcia.

Głęboko oczyszczający peeling

Szorowania niezbędne soda, jogurt, kosmetycznych gliny i świeżego soku z cytryny w równych proporcjach. Mieszaninę tych składników jest dobrze czyste pory, rozjaśnia naskórek i zapobiega tworzeniu się zaskórników.

Twarzy zarośla z soli i sody

Kolejny przepis dla skóry tłustej z efektem oczyszczającym. Maska ma działanie bardzo agresywny, więc najlepiej jest wziąć pod uwagę wszystkie czynniki, tak aby nie powodować uszkodzenia skóry. Dla procedur dostatecznie oczyszczone do surowa skóra powodować z kolei sól sody pomocą ruchów masażu.

sodowo zarośla i miód twarzy

W tym przypadku, nie tylko złagodzić działanie sody miód, ale także wzbogacić skrabiruyuschuyu mieszankę minerałów i witamin. Aby zrobić maskę, trzeba wziąć sody i miodu w stosunku 3: 1, dodać trochę ciepłej wody i stosować na skórę. Bakteriobójcze kompleks miodu i wodorowęglan sodu wyschnie i odżywiają skóry właściwej użyteczne substancje sprawiają, że miękka i jedwabista.

Owies sody maska twarzowa

Owsianka jest częścią maski delikatnie na skórę, odżywia i regeneruje naskórek. Aby przygotować takie zarośla koniecznym łyżka owsiane wlać gorącą wodę i połączony z napojem. Mieszanina ta może być stosowana do suchej skóry, łuszczenie, aby usunąć cząstki i rogowaciejące peelingu.

Zarośla kefir, z dodatkiem wodorowęglanu sodowego

Aby przygotować zarośla, może być mieszany z sody jogurt do konsystencji bardzo gęstej śmietanki. Mieszanina jest najlepiej stosować do gorąca ręcznikiem skórę. Jogurt jako część zarośli ma rozjaśniające i nawilżające działanie.

sodowo zarośla i śmietana

Aby oczyścić skóry suchej i normalnej lepiej jest stosować mieszaniny opartej na tłuszczu śmietaną lub kremu kosmetycznego. Oni zminimalizować wpływ agresywnego sody, będzie miał nawilżające i kojące.

Mydło pomóc

Nawiasem mówiąc, drugi użyteczną metodą odrywania będzie wzór węglanu sodu i produkt mydlany! mydło dziecięce jest potrzebne do tej procedury. Najpierw musimy spienić twarz i dobre mydła pianki w gęstej piany. Następnie można zastosować sodę i ostrożny masowanie umyć twarz. Mydło wyschnie stan zapalny i zmniejszyć połysk.

Aby zatrzymać reakcję, wszystkie preparaty muszą być starannie umyć twarz.

Dość często, soda jest używany jako dodatkowej substancji do wytwarzania wieloskładnikowych masek i peelingów. Także w warzywach i owocach add. Kwasy naturalne delikatnie do skóry, idealnie czyste, ton i zmniejsza przebarwienia.

Jak skuteczny peeling do twarzy z napojem?

Recenzje dziewczyn, które wykorzystywane sody peeling twarzy jest zazwyczaj pozytywne.

Kobiety, które w połączeniu skóry z rozszerzonymi porami w strefie T, używając soli sodowo-peeling raz w tygodniu, że po jego zastosowaniu pory są zwężone, skóra wysycha i nie świecą w obszarach problemowych.

Każdy wie, że po niekończące się stan zapalny i trądzik skóra staje się matowa i szara. Dla tych, którzy mają do czynienia z takimi problemami, sodowo-wapniowo zarośla – prawdziwego zbawienia. Zapalenie odejść, to odświeża skóra staje się miękka i jedwabista.

Niektóre stosować mieszaninę sody z zmiękczonej pulpy bananowej dla delikatnego myjącego skóry. Cząsteczki ścierne razem z miękkiego banana dobrej oczyszczają i odżywiają skórę. Skóra staje się gładka i jedwabista, pochłania nawilżające.

wniosek

Soda – najlepsze i godne zaufania towarzyszem dla tych, którzy chcą mieć czyste i świeże skórę. Ale soda oczyszczająca – jest mechaniczne czyszczenie, a nie zaszkodzić, stosujące twarzy sody szorowanie, należy wziąć pod uwagę typ skóry, trzymać się podstawowych zasad stosowania i przestrzegania tego środka.