164 Shares 8143 views

Spotkanie scenariusza Armii

Przez cały rok, a czasem jest to nawet dłużej, nie myślisz o swojej ukochanej i drogiej człowieka, który gdzieś daleko w innym mieście / regionie / kraju, aby dać z powrotem do ojczyzny. Wielu zastanawia: jak spotkanie odbywa żołnierz z armii? Jak spełnić bliskiej osoby, niż się go zadowolić i który przygotował niespodziankę?


Opcje na spotkaniu

I jest bardzo mało wykrzesać. Wszystkie z nich czekają w oczekiwaniu na długo oczekiwany moment. I spełnienia armię naprawdę niezapomniany, to powinno być dobrze przygotowane do tego, aby dopingować się siebie i Dembele.

Głównym dar, który dzień – to ty. Spotkanie żołnierz z armii, skrypt, którego jesteś w stanie przygotować się, może upłynąć wiele sposobów. Najważniejszą rzeczą – aby stworzyć świąteczny nastrój. Dlatego zmusić się, ubrać się na wakacje. Człowiek i tak przez długi czas wpatrując się w formie monochromatycznej codziennie. Dziewczyna (jeśli pozwala na to pogoda) mogą nosić lekkie ubrania, które podkreślają jej figurę. Nie jest to konieczne w przeszłości, aby zebrać dni do eksperymentowania z wyglądem (jasny kolor włosów, zmiana wizerunku, wielki włosy i makijaż). Facet jest zachwycony, aby zobaczyć swoją dziewczynę, gdy spojrzała na niego ze zdjęciami cały czas rozłąki.

Odebrać z pociągu domu

Advance skontaktować się z facetem i znaleźć konkretne miejsce, gdzie odbędzie się spotkanie z wojska, i przyjazd pociągu. Przydatne nawet numer samochodu, w którym przybywa. Jest bardzo ważne, aby spotkać ukochaną osobą na stanowisku, że zdał sobie sprawę, jak bardzo byli znudzeni i czeka na niego z powrotem do domu.

Tak więc, przed spotkaniem z wojska żołnierzy. Scenariusz, konkursy i zabawy działalności – wszystko trzeba przygotować z wyprzedzeniem. Zbierz wszystkie krewnych i przyjaciół. Witała Kupuj i ręczne balony, flagi, latarnie. Idealne rozwiązanie zostanie sporządzony okolicznościowe plakaty, na których można pisać miłe słowa, aby wyrazić swoją miłość i życzymy powodzenia w swoim przyszłym życiu.

Kiedy żołnierz odbyło się spotkanie armii, plakaty, zdjęcia i różne transparenty pozostanie przyjemne wspomnienie tego jasnego dnia. Na Whatman papieru, można napisać: „Welcome back”, „! Jesteś w końcu do domu”, „! Nawet jeśli wszystkie baraki omijane lepiej Człowiek nie znajdzie”, „Peace – spokój, żołnierz – demobilizacji”, „Gdzie sytości i spokój, czekając na domu żołnierza! „- i wszystko w tym duchu. Przynieść butelkę szampana, aby złagodzić napięcie montażową.

To jest niemożliwe do przewidzenia z góry, jako że spotkanie będzie wystąpić z wojska. To jest normalne. Najważniejsze – Twój uśmiech, który kasuje wszystkie klatki z zażenowania. Aby łatwiej i bardziej przyjemne, można przygotować niektóre z haseł:

  • „To był koniec naszej separacji, rozstanie z tobą, jak mąki.”
  • „Pełen ludzi, nasi żołnierze fartuchy napędzane samochody.”
  • „Demobilizacji jest coraz bliżej, moje serce coraz bardziej, że niedługo wróci do szczęścia.”
  • "Ojczyzna wystarczy, aby chronić, nadszedł czas (Evgesha / Andrew / Cyril / Vanyusha / Daniel …) reszta".

Chodźmy do domu. Jak świętować powrót do domu żołnierz?

Co trzeba gotować w pierwszej kolejności mieć spotkanie zabawa przeszedł żołnierz z armii? Scenariusz. Home każda minuta musi być dokładnie rozważone. Po łzach szczęścia, głośnym śmiechem i innych pozytywnych emocji prawdopodobnie wolą krewnych przynieść Człowiek z powrotem do domu i jak się je nakarmić. Pre-order taksówkę, aby dostać się szybciej i nie skradanie się dookoła w środkach transportu publicznego z rzeczy, które facet przyniosą ze sobą.

W wojsku, jedzenie jest monotonne i od dawna dość swojego syna, brata, przyjaciela lub faceta, jesteś z powrotem do domu czeka. Półprodukty należy unikać, jak widzieli go też nie widział w tym czasie wiele razy. Cukierki, czekolada i inne słodycze, owoce i warzywa, suszone owoce i orzechy, prawdopodobnie już przyniósł faceta, więc można się bez nich obejść. Poświęć trochę czasu, aby przygotować smaczne i zdrowe domowe jedzenie. Umów się na wakacje, jako Dembele i brzuchu.

Prace muszą oczywiście razem. U znajomych powinni wiedzieć, że facet jest najkorzystniejszy. Podczas gdy idą do sklepu, moja mama i moja dziewczyna rozpocznie pierwszy gotowanie. A potem będzie „święto”. Przygotować, na przykład, galimatias (mało prawdopodobne w wojsku było mnóstwo produktów mięsnych), ziemniaki w piekarniku i kurczaka. Można gotować lub zamówić tort z tematem napisów Dembele.

Jak nie robić

Nieruchomość powinna być uporządkowany, ale nie zmienić wnętrze tak, że były żołnierz nie mógł go rozpoznać. Chce wrócić do domu, więc co śnił w moich snów i wyobrażeń o Dembele. Ale tutaj można trzymać plakaty z napisami ( „Witamy z powrotem!”, „Jesteś w domu”, „Witaj w domu”, „Home – sweet home”), kolorowe balony i wiele innych. Trzeba przygotować dom na przybycie nowego lokatora starego.

Nie martw się, jeśli nie zapłacić demobilizacji uwagi, co chcesz. Rozumiem, że brakuje mu dużo ludzi, wszyscy chętni do rozmowy. Wszyscy, a zwłaszcza jego dziewczyną, jeszcze czas, aby nadrobić zaległości, mówić dobrze. Podczas spotkania w domu chce rozmawiać tylko o wszystko. Z tym, że nie chce się wstawać rano, a wcześniej były podane do obiadu. Człowiek będzie przytłoczony emocjami. Zdaje sobie sprawę, że czas nie wrócił i chce wspominać. Trzymaj się blisko niego i uważnie słuchać. Wasze wsparcie jest dla niego bardzo ważne.

Grzanki i wiersze

Co powinno być spotkanie żołnierz z armii? Grzanki i wiersze – bez niej? Nie skąpić na toasty, życzenia i gratulacje.

„Nasz żołnierz służył.
I zebrać na żywo?
Serdecznie gratulujemy same,
Zdrowie dobrą wolę,
Aby uniknąć deptanie buty
Kocham swoją rodzinę i zająć ".

„Czekaliśmy długi czas ci,
Dzień po dniu rozpatrywane.
Rozdzielanie nas nie zabije,
I tylko moja miłość rośnie w siłę. "

Serwisant krewni często to, co spotka się żołnierz z armii. Toasty i gratulacje inne myśli z wyprzedzeniem. Urlop może trwać bardzo inny scenariusz. W Rosji i na Ukrainie, jest ona traktowana jako eskortą, i byliśmy witani z chlebem, solą i ręcznikiem. Można obserwować tę tradycję i stosuje się do piekarni i zamówić piękny bochen, i można gotować w domu. Po dawny żołnierz skłonił się nisko i ucałował matkę za rękę, mógł skosztować chleba.

wakacje w spokoju

Jak zorganizować spotkanie armii zależy od wielu czynników. Nie można wymagać od razu młodemu człowiekowi mówić o swoich planach na przyszłość. Potrzeba czasu, który był przyzwyczajony do życia w cywilu. Po tym wszystkim, ale nadal w tym czasie stać się oddalili od siebie, będą musieli się przyzwyczaić. Bądź cierpliwy i pamiętam, jak kochasz tę osobę. Army of chłopców sprawia prawdziwych mężczyzn. Teraz mężczyzna i jako porozmawiać z tym człowiekiem, który czuł jego znaczenie i siłę wyrazu. Atmosferę szczerej towarzystwa pomogą mu szybko wrócić do rytmu dnia codziennego.

niezapomniana noc

Jak powinno wyglądać spotkanie żołnierz armii? dom scenariusz często obejmuje spotkanie dwóch kochanków. Nie zapomnij o fizjologicznych potrzeb demobilizacji. Jeśli facet ma dziewczynę, która czekała na niego cały czas, inni będą musieli przechodzić nad chęć rozmawiać noce na koniec o swoim życiu w koszarach i pozwolić para być sam.

Nadchodzi wszystkie dziewczyny zorganizować wakacje do młodego mężczyzny. Oczywiście, on czekał na spotkanie z nią, bo w międzyczasie to niesamowite pragnienie kobiecego ciepła i czułości. Na spotkanie z żołnierzem armii poszło cudownie, należy myśleć z wyprzedzeniem wszystkie szczegóły, aby stworzyć romantyczną atmosferę. Jeśli mieszkasz z rodzicami, to najlepiej, aby ich nie przeszkadzać i pobyt w hotelu.

Ponownie zmusić się. Jeśli jesteś w czasie separacji zdobył kilka kilogramów – proszę kierowania ich do tego wieczoru z pomocą siłowni i diety. Chociaż to nie jest najważniejsze. Dokładnie iść na zakupy i wybrać najlepszą bieliznę, a które pojawią się przed najbliższymi. Pokrycie łóżko ładne pościel.

Nie zapomnij napoje i przekąski (owoce, na przykład). Świece zapachowe, ciche, przyjemne melodie i płatków róży doda romans. Nie ściskać, że twój facet. Teraz nie jest czas, który szukał swoje uczucia. Jego stan zdrowia fizycznego i psychicznego jest teraz w Twoich rękach. Odpocząć, pomyśleć o swoich wspólnych chwil wakacji i sytuacji. Zapraszamy na noc, co zarówno z was czekali. Jeśli chcesz kontynuować ucztę, a następnie zrobić to też trzeba pamiętać. Można wstępnie pobrać swoje ulubione piosenki Man i umieścić je na tle odtwarzacza, można znaleźć piosenki o żołnierzy i wojska i nauczyć je Dembele.

opcja spotkanie

Zapraszamy do małego skryptu dla człowieka armii spotkania, które można wykorzystać do własnych celów. Jest możliwe, aby zmienić lub wybrać jeden kawałek, jeśli to konieczne. Po pierwsze, nie należy zapominać o tosty, które dziś trzeba wlać rzekę (od rodziców, przyjaciół, dziewczyny, braci, etc.).

„Do przodu to było zabawne,
Pijemy teraz za Dembele. "

anegdota:

– Towarzyszu kapitanie, my powinniśmy jeść mięsa!
– Cóż, jeść.
– Ale my nie powinniśmy!
– Wtedy nie odważą się jeść!

„Kto był w wojsku, cyrk nie śmieje! Więc pijmy naszych prawdziwych mężczyzn, którzy przetrwały wszystkie klaunów, które znajdują się w pobliżu, a w spokoju wrócić do domu! "

„Pijemy na te buty mają przetarł krew nogę.
I niech żołnierz zachorował, to zawsze w pośpiechu, aby pomóc. "

Prezenty są miłe dowolny

Zawsze coś przedstawiać chłopakiem / Brother / syna. Na przykład, elementy z atrybutami armii, kubki, pyszne ciasta, koszulki, torby, długopisy i tak dalej. Zdemobilizowany może stanowić dobrą technikę lub ubranie. W ciągu roku, a jego upodobania mogły ulec zmianie, więc nie skąpić i kupić ukochanej dobry projektant ubrań.

Spotkanie z żołnierzem armii: Konkursy

Konkursy że cheer i demobilizacji i jego otoczenia:

  • „Zgadnij, gdzie służyłem”. Wstępnie trzeba kupować Whatman aby to okrągły otwór, który może być włożony głową wyciągnąć trochę ramiona i nogi człowieka i wymagane atrybuty i kształt. Mężczyzna kładzie głowę i staje się żołnierzem. On musi odgadnąć, w którym wojska służył jego charakter, prosząc wiodące pytania, które można odpowiedzieć tylko „tak” lub „nie”. Na przykład: „Noszę beret?” „Mam go na niebiesko”?
  • Nadszedł czas, aby zobaczyć, w jaki sposób i co nauczył się w wojsku. Wykonujemy dwa zespoły i utrzymać prędkość palnika. Którego zespół szybko osiągnie on ołów, umieścić na masce gazowej, wraca, wyjąć i przekazać pałeczkę do drugiego.
  • „Dekodowania”. Z tych listów trzeba utworzyć słowo.
  • Żołnierze często pochodzą z pakietów przepisów, zwłaszcza w święta. I co do zasady, nie wszyscy czekają na uwolnienie lub wolnego czasu, aby je odkryć. Tylko pudełko grub i zapach mają różnego rodzaju gadżety. Można zrobić bitwę pokoleń: starszych mężczyzn i ojców, którzy długo służył i młodzieży. Każda z kolei przyjść i dać się wyczuć pewną przyprawę lub coś innego. Najpierw trzeba określić, jakiego rodzaju potrawy lub produktu, a następnie wybrać te, które mogą być przekazane do armii, a które – nie.

  • „Bagno”. Żołnierze są często wymagane, aby wydostać się z najbardziej nieoczekiwanych miejscach, często w torach. Przed nami jest sztafeta, dwa zespoły z czterech arkuszy papieru. Każdy zespół otrzymuje dwa. Stojąc na jednym arkuszu papieru, pridvinuv innych do siebie, a pierwszy raz popchnął do przodu, trzeba dostać się do miejsca docelowego.
  • Konkurs "pierestrojki" lub "Page-of-the-ysya!". Każdy stoi w kolejce. Ludzie będą musieli ustawić się w pewnej kolejności wzrost, kolor oczu (od jasnego do ciemnego), długości włosów, pierwsze litery nazwy (w porządku alfabetycznym), długość nóg, ramion, szyi, obwód talii, i tak dalej. Co najważniejsze – to zrobić bez słów.

wniosek

W każdym przypadku, niezależnie od tego, w jaki sposób przygotować, pod warunkiem wszystko z góry jest niemożliwe. Twoim głównym celem jest zaspokojenie żołnierz z armii (skrypt kwestionuje, gratulacje) odbyło się na wysokości. Bądź szczery i dostosowany do komunikacji, pomaga żołnierzowi ponownie, aby przyzwyczaić się do roli faceta cywilnego. Nic więc dziwnego, że czeka na niego!