215 Shares 2402 views

Najpiękniejszy film aktor

Beauty – pojęcie jest bardzo warunkowy, zwłaszcza w filmie. Po tym wszystkim, publiczność kocha aktorów nie tylko wygląd, ale także za talent, odpowiednią rolę znaku. Jak inaczej wytłumaczyć fakt, że przez wiele lat ulubieńcem kobiet na całym świecie byli ludzie tacy jak Robert De Niro, Zherar Deparde lub Quentina Tarantino? Przystojny nazywają je bardzo trudne, ale są niezwykle utalentowani i uroczy ludzie, którzy po prostu nie mogą pomóc sympatię. Można jednak spróbować zrobić jakąś listę atrakcyjnych mężczyzn, którzy zgodzili się z większością. Jest to i biorą udział w licznych publikacjach drukowanych i internetowych, dzięki różnego rodzaju rankingach najpiękniejszych, sexy, romantyczny … Spróbujmy je analizować.


Najciekawsze aktorzy-men

Przez długi czas był uważany za najbardziej atrakcyjny mężczyzna Brad Pitt. A także najseksowniejszą człowiekiem na świecie. Piękny, mądry, bogaty, żona Andzheline Dzholi – on zawsze podziwiałem czarnych kobiet i zazdrość ze strony męskiej populacji. Wraz z nim (o tytuł „najbardziej przystojnego aktora”) na długi czas rywalizowali Dzhonni Deppa, który ma nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również otrzymał najwyższe opłaty w świecie. Jednak z upływem czasu, a nowe bożki przybyć. A dziś, Hollywood trójce czele Armand Douglas. I naprawdę, kto może mieć tytuł „najbardziej przystojnego aktora”, jak nie przystojnego księcia (filmu „Królewna Śnieżka i krasnoludków Revenge”)? Drugie miejsce przyznano Henry Cavella ( "The Tudors", "Immortals"), trzeci – "Supernatural" Jensen Ackles, który przyniósł chwałę serialu "Smallville" i Byłego przywódcy na kilka wierszy poniżej: Brad Pitt – pierwsze dziesięć (9.) Dzhonni Depp – na pozycji dwunastej. Ale nie sądzę, że „starej gwardii” w końcu opuszcza scenę – w pierwszej dziesiątce są nadal obecne gorący Antonio Banderasa i wiecznego kawalera Dzhordzh Kluni.

Na tle ogólnego „vampiromanii” nie można powiedzieć o ranking aktorów, aby zagrać wampira. W 1994 roku najlepiej parę „wampirów” były Tom Kruz (Lestat) i Brad Pitt (Louis) po premierze filmu „Wywiad z wampirem”. Następnie publiczność chwilę kochać Stephen Moyer ( „True Blood” serii). Teraz serca wszystkich fanów wampirów temat o równo podzielona Robert Pattinson ( "Zmierzch") i Ian Somerhalder ( "The Vampire Diaries"). Obrazy te różne: romantyczny i lojalny rycerz, a drugi – czarujący łajdak, nie, jednak bez pewnej szlachetności. Nazwy dwóch aktorów podjąć pierwsze linie w różnych ocen, w tym tytuł najpiękniejszej, najbardziej seksownych mężczyzn, mężczyźni z najpiękniejszych oczach i tak dalej. N., więc kto jest najprzystojniejszy aktor jest trudno powiedzieć.

Najpiękniejsze rosyjscy aktorzy

Nasze kino posiada także przystojny mężczyzna. Wcześniej dwa ocena pierwszego rzutu zabrał Konstantin Habensky i Michael Porechenkov. Na tej samej liście zawarte Domogarova i Pevtsova. Obecnie tytuł „najbardziej przystojnego aktora rosyjskiego kina” należący do Władimir Maszkow. Jego główny rywal – Egor Beroev, pamiętany z filmów „Gambit turecki” i „Admiral”. Na trzecim miejscu – rola aktor Wasilij Stepanov, który zagrał w filmie „Przenicowany świat”.

Utrzymuje się przez długi czas, czy ten stan rzeczy, tylko czas pokaże. Ale jasne jest, że nic nie może być wieczny – usunie nowe filmy, a publiczność będzie nowych idoli.