303 Shares 4574 views

Rosyjski marki odzieżowe: lista, przegląd

Dla każdego człowieka szafa – integralna część jego życia. Każdy z nich ma swój własny, począwszy od przedmiotów codziennego użytku, a kończąc modne nowinki się pojawiać. Czasem wystarczy być bystrym i kupić jakieś uniwersalne rzeczy, które będą służyć wiernie w każdej sytuacji. Szafa zależy od indywidualnego stylu osoby, czy to będzie klasyczny, romantyczny lub sportowy, z jego zachowaniem. Równie ważna jest jego charakter, który jest rodzajem wewnętrznego rdzenia i wpływa na powstawanie cech osobowości.


Każda szafa dodaje się do smaku i koloru. Niektórzy ludzie wolą zagranicznych marek odzieżowych, inne pozostają zobowiązani do produkcji krajowej. Są tam wielu krajowych producentów i marki, które znamy? My nie popełniamy błędy w doborze, czasami biorąc rosyjskich marek odzieży dla zagranicznych, w ramach lokalnej pobytowego celowo dać ich produkt nazwę zagranicznego, w celu zwiększenia popytu na nie. Uzasadnione, aby oddzielić cenę odzieży różnych krajowych producentów? Prezentujemy w tym artykule są przykłady krajowych marek odzieżowych. Spróbujmy klasyfikować marek odzieżowych rosyjskich producentów według rodzajów w zależności od grupy docelowej.

Marka – to dla kogo?

On jest przede wszystkim związane ze znakiem towarowym, nazwą handlową. Najważniejsze dla niego – pozycjonowanie i reakcja społeczna. Ubrania marki – kompleksowe podejście do jakości komponentów, kosztów, następujące trendy w modzie. Nie jest tajemnicą, że rynek lekkiego przemysłu włókienniczego tylko obfituje w różnego rodzaju odzieży, takich jak marka, a także zwykłej produkcji fabrycznej. Niektóre marki znamy nie ze słyszenia, ale z własnego doświadczenia, inni są często słyszałem w ogóle z powodu ich szerokiego pozycjonowania, a niektóre z nich nigdy nie słyszał. Niekoniecznie odzież marki być drogie, zakres cena jest zróżnicowana. Oferowane przez znanych projektantów elita zbiórki odzieży lub odnoszących się do kategorii „rynek masowy” rzeczy ważne, aby być w stanie wybrać, aby stworzyć reprezentacyjny wygląd z jednej strony – aby podkreślić urok rysunku, a z drugiej – może ukryć pewne wady.

Studia doświadczonych psychologów dozwolony wizualizację wizerunku osoby, która stara się nosić tylko stylowe rzeczy znanych marek. Co do zasady, „markowych zakupoholiczki” – kobieta, 30 lat, który chce zrobić karierę i zobowiązuje się do ciepłych stosunków rodzinnych. Lubi komfort, często wysłuchuje poglądów innych. Była znane wielu, zarówno zagranicznych, jak i rosyjskich marek odzieży damskiej, lista rzeczy stale uzupełniane w swojej szafie. W rzeczywistości, markowa odzież wykonana jest dla wszystkich grup wiekowych. Stylowy wygląd, gotowy do zakupu to nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. A wybór jakości odzieży jest bardzo duże w stosunku do dzieci.

Jakie są zalety i wady krajowych producentów odzieży?

Rosyjski marki odzieżowe (lista krajowych marek zasługuje na szacunek!) Czasami nie są gorsze od zagranicznych. Wiele z nich zyskały dobrą reputację, zdolnego do przekształcenia wyjątkową osobę, aby podkreślić swoją godność, poczucie własnej wartości. Pozwolić sobie ubrania z zagranicznych wytwórni, zdolnych i chętnych nie wszystkich. Niektórzy nie lubią cenę, podczas gdy inni uważają się za patriotów, a nie są skłonni zmienić tradycję. Ponadto wiele rosyjskich marek ubrań nie są gorszej jakości i rozwiązań projektowych „braci” z zagranicy, jak produkowany i zachodniej technologii. Są one dostosowane do naszego klimatu, czasem dość trudne warunki, a są o wiele tańsze.

Kto nie zawiodła deklarowaną gamę produktów rosyjskich producentów, którzy nie chcą być jak inni, i chce przyciągnąć uwagę ekskluzywnym rzeczą nieskręcanego marki, idzie na zakupy w słynnych włoskich, niemieckich, brytyjskich, amerykańskich, francuskich butików. Oto najważniejsze – nie przesadzaj, nie grać zbyt długo, należy pamiętać, że nie jest rzeczą sprawia, że człowiek, i vice versa.

Dzieci. Kto szyje dla nich w Rosji?

W dużych miastach Rosji dostarczane produkcji odzieży dla dzieci począwszy od wyrobów pończoszniczych i wykańczania odzieży wierzchniej od gospodarki do premii. Większość producentów posiada szeroką sieć zaopatrzenia w wielu punktach kraju i znane są ich cech jakościowych towarów. Bliskiej zagranicy – to również jeden z najbardziej aktywnych odbiorców naszych produktów krajowych. I niech niektórych marek odzieży (nie tylko dzieci) nie aktywnie pozycjonowania siebie informacji, ale jeszcze ich lojalności. Niektóre z młodej matki nie uznała za konieczne, aby kupić małe dzieci, markowe ubrania, odnosząc się do szybkiego wzrostu ich dzieci. Ponownie, jest to sprawa prywatna. Na przykład, niektórzy rosyjscy marek odzieży dziecięcej, których wykaz jest podzielony na bloki, reprezentowana przez następujących producentów.

Górne i główne (codziennie, „Exit”), ubrania dla dzieci

Udowodnione, – rosyjskie marki odzieży dziecięcej może adekwatnie konfrontacji z Zachodem. Więc Fox cub (Rybinsk) zwalnia szczyt (przejście i zima) ubrania dla dzieci do 7 lat pod marką „Fox”. Podobne towary nieodłączne w firmie Moskwa „KidsStayl» (KidsStyle) z marką «Poszukujesz», niedaleko Moskwy «Monarch» marka «Magiczne wełny». Brands' Favorite pipsqueak «i» Miracle pipsqueak «ta sama nazwa» Miracle Pipsqueak „- to cykl interesujących propozycji w postaci czapki, rękawice z jednym palcem, rękawiczki, rękawice z jednym palcem, trzewiki.

Wśród zbiorów elitarnej dzieci, nie jest gorsza od zagranicznej w oczach wymagających odbiorców, można zauważyć:

– Moskwa towarowym włoska nazwa «Gioia di Mamma» ( «radość mama") – jest reprezentowana rozwiązania konstrukcyjne kolektor;

– «ILD» lub «I Love Dream» Firma „BestKidsKlab» (BestKidsClub) – wytwarzania modeli w «nie» dorywczo styl, przypominający małą kopię dorosłych osobników;

– «Niebieski przycisk», «Gulliver», «Gulliver niemowląt» od spółki «Gulliver» (Moskwa) – wzory do szycia na każdą okazję w stylu «» dorywczo, «przypadkowy Sport», «Moda», «szkoły».

Dobra pozycja siebie i uwalniając codziennie dzianiny rosyjskich marek odzieży dziecięcej. Lista obejmuje ubrania przeznaczone dla najmłodszych:

– «Crockid», «Optop» z «Grupa Soley» Firma, która produkuje i odzieży wierzchniej i zakres wyrobów pończoszniczych i różnorodność zestawów dla niemowląt;

– podobny do produkcji marek «Słodki Berry niemowląt», «Słodki Berry», «Luminoso» z «KidsStayl” (Moskwa);

– powszechnie rozkręcone marki "S +" (lub "Umka +") z "OylTeks" (Podolsk regionie Moskwa).

Również popularne: „Limoni” firmy Moskwa „Funtik”; «Na szczęście dziecko» przez tę samą firmę (fabryka „Interkafe, Mytischi, Moskwa Region); „Happy Baby” z nazwą firmy w Moskwie; «Pollo» przez Moscow firma «Babypollo»; «Zagraj dziś»; «Golden Rose», «Adagio», «ARISTA» od tego samego producenta w Moskwie «Arista»; «Cosmi-ko», «Gamma», «Fragola», «Vnoskah.ru» tego samego producenta wyrobów pończoszniczych dla całej rodziny "Gamma" (Orel).

Przegląd marek odzieżowych młodzieżowych

Młodzi ludzie – siłą napędową społeczeństwa. Aktywny, jasny, bold, dzielni faceci chcą wyglądać oszałamiająco w każdej sytuacji. Zabrali swoje unikalne, kreatywne rozwiązania, łącząc absurdalny w czasach, ale jednocześnie nie zapominając o komfort i wygodę.

W kategorii „młodzież rosyjska odzież marki własnej grupy docelowej często zawierać następujące elementy:

– «Befree» – ekscentryczny marka dla młodych ludzi, wymagające społeczeństwo od producenta «Melon Fashion Group»;

– «Savage», «Mondigo», «Conver» – marka stylowych rzeczy w przystępnej cenie;

– „nici” – marka młodzież Moskwa do produkcji bluzy i koszulki z nadrukiem indywidualną;

– «Kyrochki-na» – marka, przeznaczony dla młodych i aktywnych mody, którzy chcą oszałamiający wygląd i ekskluzywny.

Ta kategoria może obejmować: «Oggi», «Sela» i szereg innych, którzy produkują wiadomość nie tylko dla młodzieży, ale również dla innych grup wiekowych.

Marki kultura ulica młodzież

Ulica młodzież subkultury reprezentowana przez takich wybitnych rosyjskich marek odzieżowych takich jak: «CodeRed», «PeperMilk», «Saint-P Apparel», «Mrówkojady», «G stylu», «ZIQ & Yoni», «Mono Apparel», «Anteater odzież "" Petersburg Tarcza "" Larousse »,«Ural»,«Taboon comoon»,«Ostatnia skóra»,«Miecz Odzież»,«TAIGA ORIGINAL»,«UMIEJĘTNOŚCI WEAR»,«TRUDE»,«AGNI»,« Trailhead »,«FICTION WEAR»,«Underground atelier Krakatau»,«The Underlocals»,« mrówkojada "" Bat Norton "" Harms "" Spinner”. Wiele z nich pojawiły się niedawno, ale już dobrze sprawdzony z powodu dobrej jakości materiałów, wyjątkowego stylu. Odzwierciedlają tradycje ulicy, większość Petersburgu. Oryginału, z własnego indywidualnego tematu. Często produkowane w limitowanych edycjach.

Rosyjski marki odzieży damskiej: lista

Każda dziewczyna chce wyglądać piękne, kobiece, nieprzewidywalne. Jest w naturze niego. Trzeba zrobić ogromną garderobą, z drugiej – tylko kilka rzeczy, w różnych kolorach i możliwość ich łączenia, podnosząc w zależności od sytuacji, preferencji i sezonu. Zarówno zagranicznych i rosyjskich marek odzieży damskiej są troska o dobre pół ludzkości.

Rozważmy najbardziej popularne wśród krajowych marek.

Często problem może być w rękach jednego producenta z kilku marek odzieży dla różnych grup wiekowych. W ten sposób firma «grupa Melon mody» jest szeroko reprezentowana przez sieć sklepów stosunkowo niedrogich i wysokiej jakości odzież, zarówno w Rosji i pobliskich krajach za granicą: Kazachstanu, Armenii, Białorusi, Gruzji i Ukrainy. Łączy obszary dla kobiet:

– «MIŁOŚĆ RZECZPOSPOLITA» – marka mody i flirtuje;

– «Zarina» – marka stylowych, pewnych siebie kobiet.

Ta sama firma jest właścicielem marki młodzież «Befree», który został wymieniony powyżej.

Równie popularne, zwłaszcza wśród gwiazd muzyki pop, marek: «Tom Klaim» (pozwalają swoim klientom na zawsze pozostanie „na wysokości»), «Yukostyle» (prezentuje ekskluzywne modele projektowe czerpanego), «YETONADO» (marka odzieżowa dla mężczyzn, którzy starają się żyć „na bieżąco” o negocjowanie wynik, pełne świeżych pomysłów i aspiracji), «VISaVIS» (pomoc młode dziewczęta, kobiety tworzą wizerunek współczesnej kobiety mody, pogrubienie, jasne, podkreślając jej kobiecość i romantyczną naturę), „Fabryka Moda »,«Wisell». Pozostają atrakcyjne i sexy, nawet gdy jesteś w ciekawym położeniu, pomagając marką „Fest”. Rosyjski marki odzieżowe: «X'cluSIve», «Dena Savati» są niezwykłe decyzyjny kurtki damskie, płaszcze, futra. Komfortowy, wygodny ubiór niedbały (elegancka bielizna, szlafroki) przedstawił «Laete» Marki, «AIRIDACO» (Przedsiębiorstwo «» BEAUTY LV), «Nieskończoność Bielizna», «ELIS», «Clever damska».

Ostatnio, istnieje wiele młodych projektantów produkujące własną linię ciekawych rzeczy. Są stosunkowo nowa marka rosyjski odzież nazwany na cześć jego twórcy. Jako przykład, sporo popularnych marek: «Kira Plastinina», «D.VA», «Anastasia Tchir», «Victoria Irbaieva», «Igor Gulyaev», «Cyrille Gassiline», «Vika Smolyanitskaya», «Ianis Chamalidy», «Kate Frankfurt», «Julia Dushina», «Ksenia Knyazeva», «Vassa & Co». Ale tak znanych projektantów mody jak Valentin Yudashkin Erika Zayonts, Ekaterina Smolina wielokrotnie bronił honoru rosyjskiego pokazach mody na świecie. Ponadto, popularność zyskał modne ubrania rosyjskiej marki: «Chistova & Endourova», «Dwie wieże», «KOGEL», «Razu Mikhina», «Giulia Rossi», «Libellulas», «Mary Mea», «Olivegrey», «IQ Dress »,«Deffinesse»,«Virginia Style»i wiele innych.

Przegląd stylowych męskich marek odzieżowych

Nie tylko samica, ale również mężczyzna chce wyglądać jak w business-stylu, poważny, elegancki, modny, czasem ograniczone. Co do zasady, w męskiej szatni nie ma nic zbędne, tylko wszystkie najbardziej potrzebne. Najważniejsze dla mężczyzn – praktyczność i komfort. Dlatego rosyjski męskie marki odzieżowe są także szeroko reprezentowane przez różnych znanych producentów. Wśród nich możemy wymienić: włoską firmę do pewnego stopnia pod tytułem «D.Polgri» szycie stylowe rzeczy tej linii «Yierman» Kurtki. Młody i dynamiczny GroStyle Rosyjska marka nazwany jego główny projektant Wiaczesław Gross, który jest zaangażowany w produkcji kolekcji modnej odzieży w stylu «» dorywczo dla mężczyzn. Przyzwoity wybór akcesoriów męskich, czy krawaty, motyli, paski, szaliki, kamizelki, to marka mody «Elsago». Wiele firm specjalizuje się w produkcji odzieży mody dla obu płci. Ponadto mężczyzna połowa tkwi w stylu sportowym w ubraniach, często uciekają się do wyboru modne rzeczy sportowych.

Przegląd sportowej. Producenci i marki

Wszyscy wiemy, że współczesne życie – ruch, rytm sportu, który ma bezpośredni wpływ nie tylko na zdrowie fizyczne, ale także stworzyć pozytywne emocje. Aby ćwiczenie przynosi satysfakcję, duże znaczenie ma tzw sprzęt sportowy. To powinno być łatwe, praktyczne, wygodne, komfortowe. Obecnie istnieją różne rosyjskie sportowa marka odzieży dla wszystkich grup wiekowych. Wśród zdobytej popularności są:

– «DEMIX», który należy do sieci „Sportmaster”;

– «Maxx» Firma Sport «Maxxisport» (Perm);

-. "Rhythm of Success" «Prawdziwe Pump» Firma Moskwa

Sprzęt dla rosyjskiej reprezentacji olimpijskiej – marka «Dalej» i tytułowej Moskwa spółka «BOSCO» z firmy «Bosco di Ciliegi»;

Także wśród znanych należą: "A.V.T.- sport" z Perm, «Sportego», Sport Vision "i" Dzeta z Petersburga, "Oktakem" z Moskwy, "Alfa-sport" od Barnauł, „Sport link „od Wielkie Łuki,«Baltic Bridge». W przypadku sprzętu sportowego dla dzieci lekcje z właściwego źródła dobrze sprawdzonej, „Elena and Co.», «Aliera», «Quart», «Flammber», «Ekstremalne Direkshn”.

Ubrać całą rodzinę w butiku

Wielu producentów cechują wydaniu markowych przedmiotów dla wszystkich grup wiekowych. Tak, to jest modne ubrać cała rodzina może być w butikach reprezentujących marki:

– Gloria Jeans i Gee Jay – to jest modne dla dzieci i dorosłych firmy odzieżowej „Gloriya Dzhins”, którego właścicielem jest biznesmen Vladimir Melnikov. Główna siedziba firmy znajduje się w Rostów nad Donem;

– «Sela» – marka mody damskiej i męskiej, a dzieci i nastolatków Odzież z dość rozsądnych cenach i dobrych parametrach jakościowych, szczególnie istotnych dla młodych ludzi;

– O'stin – należący do sieci „Sportmaster” sklepach, marka odzieżowa oferuje wszechstronność, prostotę i niskie ceny;

– «Zolla» – marka kolekcjonowania przedmiotów dla mężczyzn i kobiet w popularnej rosyjskiej firmy «Factor LLC»;

– Oodji (OGGI) – marka należąca do tej samej firmy, która produkuje damskie, męskie, ubrania dla dzieci;

– wysokiej jakości marek odzieży damskiej i męskiej „InCity” i bielizny „DESEO” wyprodukowany przez rosyjską firmą „Moda Continent”;

– spośród znanych rosyjskich marek dla produkcji odzieży zewnętrznej wyróżnia się: «BEARLOGA», «Laboratorium Mody », «PLAXA», «NES & West», «Vizani», «Sinta», « Marnelli";

– po zapoznaniu się także odzież marki «Vassa & Co», «Pelikan», «Mondigo», «Eniland».

Niestety klienci bardzo wielu nawet szeroko reklamowane marki odzieży z niezwykłą nazwą umieszczona ich pochodzenia zagranicznego w żaden sposób potwierdzone, oprócz pięknie opisać historię miejsc, w tym te związane z nazwiskami znanych osób, które w tym samym czasie zawiera sieć tylko rosyjskie butików i sklepów. Za granicą, tym samym prawie nic nie wiadomo o tych linii odzieży. Wielu z nich są szyte na zwykłym rosyjskim lub fabryk w Chinach. Jako przykład, znak: «Ketroy», «Simoni», «Al Franco», «Meucci», «Alfred Muller», «Taya Jeans», «Giovanni Botticelli». Wiele z nich jest charakterystyka kosztów, które nie zawsze są zgodne z jakości towarów.

Nie jest to pełna lista krajowych marek odzieżowych, ale tylko niektóre z ich przykładów, zyskały zaufanie klientów, aby obserwować tradycję standardów produkcji i jakości, a nie znalazły uznanie wśród konsumentów.