631 Shares 1755 views

łuki akustyczne z rękami

Jedną z najbardziej irytujących czynników, które występują, gdy pojazd jedzie, zawieszenie jest hałas dochodzący spod nadkoli. Jest to szczególnie zauważalne w samochodach krajowych, gdzie izolacja akustyczna najbardziej nieskuteczne. Więc dzisiaj będziemy patrzeć jak łuki izolacyjne wykonane własnymi rękami.

Należy zauważyć, że obecnie istnieje kilka sposobów, dźwięku i wibracji maszyny, ale rozważymy jedną z najbardziej efektywnych i popularnych metod dzisiaj, który jest nazywany „łuki izolacyjnych z rękami na przetwarzanie liner”.

Więc co trzeba zrobić?

Zacząć podejmować leczenia zewnętrznego ciała. Ale zanim to zrobisz, musisz przygotować zestaw narzędzi i, oczywiście, materiał izolujący dźwiękowo. Podczas pracy, musimy użyć gumowo-bitumicznej masy uszczelniającej i arkusze dźwiękoszczelne. Ponadto, musimy mieć poduszkę, rękawice (najlepiej gumową) i szczotki do stosowania kit.

Teraz można mellow zacząć pracować. Pióra na etapie izolacji łuków z rękami towarzyszy przygotowania powierzchni nadwozia samochodu w celu przetworzenia. Konieczne jest, aby dokładnie oczyścić cały kurz, brud i inne brudne materiałów. Na koniec łuku powinna być traktowana acetonem odtłuszczenia powierzchni. Należy zauważyć, że miejsce w samochodzie jest najbardziej zanieczyszczone, jak to robi się tam wszystkie śmieci pochodzących spod bieżnika. Dlatego na przygotowaniu powierzchni trzeba pracować co najmniej jedną godzinę. Ponadto, w tym miejscu przemywa się i po kilku minutach, gdy woda jest sucha (można użyć suszarki do włosów lub wentylator, aby przyspieszyć proces) można bezpiecznie kontynuować stosowania bitumu. Należy zauważyć, że oczyszczone łuki trzeba wszystko, nawet fabryczne materiału izolacyjnego. W przeciwnym razie nasza dźwiękoszczelne prostu rozpadnie się w ciągu najbliższych kilku kilometrów.

Teraz pozostaje niewielka. Poppy w pojemniku z lanego i bitumicznej pędzlem i traktują naszą powierzchnię. Materiał ten może być stosowany w wielu warstwach, to tylko poprawia jakość dźwiękochłonnych łuki.

Co Szafki?

Mamy również traktować je z asfaltu na podobnej technologii. Zauważ, że dźwiękoszczelne rozszerzenia nadkoli własnymi rękami niekoniecznie jest wskutek tego będzie prawie minimalne. Tak więc, bitum będzie stanowić barierę akustyczną, popychając w ten sposób wszystkie hałasy zewnętrzne wydzielane z pod podwoziem pojazdu. Należy również pamiętać, że jeśli stosuje się materiał izolacyjny drgań poddaje się obróbce wstępnej oznacza „Splen”, które rozciągają się skuteczność i właściwości materiału.

Co otrzymujemy w wyniku?

łuki dźwiękochłonne, z rękami oborudovannnaya – jest to bardzo skuteczny sposób, bo przecież praca powyżej ekspozycja na hałas pochodzący z drogi, aw szczególności zawieszenie pojazdu spadnie o co najmniej 20-30 proc.