135 Shares 8811 views

Western „Survivor”: aktorzy i fabuła

Pod koniec 2015 roku został on wydany w czynszu sensacyjnym filmie „Survivor”. Aktorzy, którzy grali główną rolę – to gwiazdy Hollywood, takie jak Leonardo DiCaprio i Tom Hardy sławny. Dyrektor niestandardowych westernach – Mexican Alejandro Inarritu.


Obsada

W tytułowej roli w filmie „Survivor” – aktorów Hollywood Leonardo DiCaprio i Tom Hardy. Ten film jest grany przez Leonardo goodie Hyu glassâ, który przeżył śmierć swojej żony, i jeszcze nie przetrwać utratę jedynego syna. Warto zwrócić uwagę na pozycję Hugh i jego dzieci, że zajmują one w społeczeństwie myśliwych. Chociaż Indianie nie były uważane za istoty ludzkie, a syn Hugh, podobnie jak jego ojciec, nie mógł żyć normalnie jakiegokolwiek plemienia Indian, ani w społeczeństwie europejskim. Ogólnie rzecz biorąc, film „Survivor”, aktorzy i którego rola jest w pełni zgodne ze sobą, jest niezwykłe dla jej rygor i uczciwości.

Tom Hardy odgrywa negatywny charakter. Jest silny i samolubny człowiek, który przez wzgląd na siebie zdolnym do zabicia osoby lub pozostawić go własnemu losowi. Ale jego odwaga nie wystarczy coś się twarzą w twarz z tymi, których zdradził.

W roli rdzennych Amerykanów

W filmie „Survivor” aktorów grających role Indian, zasługują na szczególną uwagę. Inarritu specjalnie szuka potomków rdzennych Amerykanów, film jest nie tylko zgodne z epoki, ale także miał swój niepowtarzalny klimat.

Western "Survivor". Aktorzy i role. Krótka opowieść

Historia Hyu Glasse jest oparty na prawdziwych wydarzeniach. Akcja toczy się w pierwszej połowie XIX wieku, w północno-zachodniej części Ameryki Północnej. Myśliwy Hyu glassâ atakuje rozwścieczonego niedźwiedzia ochrony jej młode. Z tego powodu, zespół został zmuszony podzielić na dwie części. Jedna składa się z ranne Hyu szkle, jego syn-Krwi, Dzhim Bridzher i Dzhon Fitsdzherald. Musieli czekać na śmierć Hyu glassâ a następnie zakopać. Ale sprawy idą tak, że John Fitzgerald zabija syna Hugona i pod groźbą śmierci sprawia Bridger rzucać rannego łowcę. Ale mimo wszystkich okoliczności Hyu Szkła nie umiera, i przeciwstawia się naturze, plemion indiańskich i zimy. Należy zauważyć, że w zachodnich aktorów „Survivor”, podbił publiczność z jego gry.

Szkło na swojej drodze, aby przejść przez wiele trudności i prób. On więcej niż raz uratowany od wrogich Indian, którzy stracili córkę lidera. Ich podejrzenia spadły głównie na grupie, której towarzyszyła Hyu glassâ. Ale okazało się, że jej córka została porwana Francuzów, Hindusów, którzy w obrocie skór różnych zwierząt na koniach. Przez przypadek córka lidera został uratowany przez Hyu Glassom który przeniknął do obozu francuskiego ukraść konia. Ale wkrótce po ucieczce z Indianami, został zmuszony do ujawnienia jego brzuch już martwego konia, aby spędzić tam noc i nie umrzeć z zimna.

Pod koniec szkle nadal udaje się dostać do jego obozu, w którym szczątki jego zespołu w obliczu Bridger i Fitzgerald. Ten ostatni, po zapoznaniu się z Hugh zbawienia, okradanie własnych i wkrótce zabraknie obozie. Warto zauważyć, że aktorzy z filmu „Survivor” doskonale poradził sobie ze swoimi rolami, pomimo faktu, że istniały również nieprofesjonalistów. Po krótkim pościgu Szkło łapie Fitzgerald i Dogfight dzieje między nimi. To zabójca Szkło syn został poważnie ranny. Hugh nie zabić swojego wroga, i dał Indianom prawo do decydowania o jego losie. Jednak one nie wykazały litości dla Fitzgerald, usuwając skórę głowy i zabijając go. Pod koniec filmu, „Survivor”, aktorzy, którzy nie są liczne, bohater wspina się na wzgórze, na którym swoje marzenie żony. Ostateczna strzał pokazuje jego twarz, szkło wzrok jest skierowany prosto w kamerę.

Aktorzy filmu „Survivor”: ciężko strzelanie

Stworzenie takiego arcydzieła – to ciężka praca wielu ludzi. Filmowanie z „Survivor”, aktorzy, którzy pracują w niedopuszczalnych warunkach, odbyły się w Kanadzie i Kolumbii Brytyjskiej, a także w Argentynie, gdzie uczestnicy mieli podróżować w poszukiwaniu śniegu.

Zwłaszcza do fotografowania zbudowany kilka zestawów: obóz myśliwych, zniszczone albo przez Indian, albo kościoła pogody, fort i kilka wiosek. Ponadto, w konstrukcji z zastosowanych materiałów, które pasują do ery, które opisano w filmie. Jednakże góra bizona czaszki symulowano za pomocą ramy drewnianej. Był zabezpieczony około stu pięćdziesięciu wabików ze specjalnego lekkiego ale wytrzymałego materiału.