156 Shares 4714 views

Niezależnie od tego, co zrobić inhalację

Jednym z najskuteczniejszych sposobów leczenia chorób układu oddechowego i przeziębienia rozważanych do inhalacji, to wdychanie pewnych leków. Przy inhalacji mogą być traktowane nieżyt nosa, zapalenie oskrzeli, zapalenie migdałków, zapalenie płuc i inne. Inhalacji stosuje się w postaci aerozolu lub pary, tak substancji leczniczej zawartej w inhalatorze, odnosi się do największej powierzchni błon śluzowych, drogi oddechowe, w większości są pochłaniane bezpośrednio do krwi, a tym samym i działać szybko.


Czy zrobić inhalację w temperaturze wyższej niż 38 stopni? Lekarze nie zalecają, ponieważ pod wpływem bardzo wysokiej temperaturze pary może wzrosnąć jeszcze bardziej. Można mieć procedura zrobić, jeśli temperatura spadła co najmniej 37,5 stopni. Jeśli masz specjalny inhalator urządzenia, para wpłynie tylko lokalnie, na gardle i nosie. W tym przypadku, działanie gorącej pary wodnej na organizm jako całość będzie mniejsza.

Również jest to niemożliwe do przeprowadzenia inhalacji krwawienie z nosa, z niewydolnością oddechową i sercowo-naczyniowego. W związku z tym, czy to zrobić w postępowaniu powinien rozwiązać się z lekarzem.

W celu przeprowadzenia wdychania było tylko dobre, powinny one być przeprowadzane po dwie godziny po posiłku, aby skupić się na procesie, bez względu na to, co nie jest konieczne otvlekatsya. Wdychania leku podczas inhalacji powinien być stresu przez nos lub usta, w zależności od leczonej choroby. W ciągu godziny po zabiegu nie jest konieczne, aby wziąć jedzenie i przecedzić sobie długą rozmowę lub śpiew.

Lekarze mówią, że nebulizator można zrobić przy inhalacji parowej temperatura, drogi oddechowe i tu nie należy robić w temperaturze jak w neybulayzere ciepłej pary i mgły – rodzaj chmury aerozolu, który składa się z roztworu mikrocząstek.

Należy zauważyć, że istnieją tylko nebulizatory dziś ogrzewany, które łączą zalety i rozpylania pary ultradźwięków inhalatorach, takich jak w podwyższonej temperaturze, nie powinny być stosowane. W odniesieniu do kompozycji wziewnych – które mogą być używane w wodzie soli fizjologicznej mineralnej można użyć rumianek lub szałwia. Podstawowa procedura w suchym kaszlem – nawilżanie oddechowej. Nie zaleca się stosowania olejków eterycznych, jak często mogą one wzmocnić suchy kaszel. Przy podejmowaniu decyzji, czy aby nebulizator do inhalacji w temperaturze lub przy pomocy pary, omówić z lekarzem. Jeśli nie masz inhalator, możliwe jest, aby zrobić inhalację parową. Jest to niezbędne do tego, aby wziąć czajnik zwyczajne, w którym pokrywa zamyka się szczelnie. Na wylewki należy umieścić na rurze gumowej, a na drugim końcu do mocowania plastikowy lejek, przez który przejdzie parę.

Zmniejszyć ogień więc woda jest umiarkowanie gotowane, wydać podobną wdychania przed pójściem spać wieczorem lub w ciągu dnia, gdy nie masz, a potem wyjść, bo cały efekt zabiegu znika w zimnym powietrzu.

Być bardzo ostrożnym podczas inhalacji parowej u dzieci! Proszę pamiętać, że dzieci z wdychania zabronione ciągły wrzącą wodą! Często istnieje oparzenia pary górnych dróg oddechowych u dzieci, ponieważ w wyniku tych procedur. Dzieci są bardziej odpowiednie ciepłe procedury (do 40 stopni). Czy zrobić inhalację na dziecko, należy poinformować pediatrę. Do przygotowania takiego wdychania wsypywać żądanej temperatury wody w dziobek czajniczek raczej wąskie, że kładzie się na lejku kartonu (młodszych dzieci, bardziej odległość musi wynosić do wrzącej wody). Czas trwania inhalacji dla dziecka – przez około trzy minuty, oni powinni zrobić 2 razy dziennie.