725 Shares 1989 views

Jak sprawdzić, czy wiadomość e-mail czytać, że wysłałeś?

Kiedy wysłał wiadomość o wielkim znaczeniu, nie może być pytanie: skąd wiesz, czy e-mail czytać. Po tym wszystkim, zrozumienie, kto i kiedy otworzył wiadomość, unika niepotrzebnych emocji. Istnieje kilka sposobów, jak to zrobić.


Skąd mam wiedzieć, jeśli odczytu e-mail „mila”?

Jeśli jesteś klientem usługi poczty Mail.ru i są zainteresowani, skąd wiesz, czy pismo czytać wiadomości e-mail, będzie to łatwiejsze do zrozumienia niż użytkownicy innych usług.

„Mila” ma wbudowaną opcję – „Potwierdzenie odbioru”. Jeśli go aktywować, nadawca otrzyma wiadomość jak najszybciej listu otwartego.

Działa to tak:

 1. Poszukaj znak po lewej stronie pola wprowadzania adresu. Wygląda na to trzy poziome pasy. Po kliknięciu menu kontekstowego gdzie pada wybierz „Informuj do czytania.”
 2. Mail.Ru Nowa konstrukcja jest jeszcze prostsze: kliknij na kopercie w prawo w wątkach wjazdowych. Po najechaniu kursorem pojawia się wyrażenie „z ogłoszenia.”
 3. Gdy odbiorca otworzy list, to pop-up, aby potwierdzić odczytanie wniosku. Niestety, osoba może odmówić. Następnie, po otrzymaniu wiadomości nie poznać.

Warto zauważyć, że niektórzy użytkownicy skarżą się na poprawności funkcji wysyłania do innych usług poczty.

Skąd mam wiedzieć, czy użytkownik przeczytał list „Yandex.Mail”?

Odpowiedź na pytanie „Jak mogę sprawdzić, czy e-mail czytać w” Yandex „?” To nie będzie bardzo różni się od instrukcji Mail.

Jedyną różnicą jest położenie przycisków na włączenie powiadomienia. Użytkownicy „Yandex.Mail” spojrzeć na nią na dole wiadomości. Czytaj potwierdzeniem jest wysyłany automatycznie. Innym przydatnym w przeciwieństwie do kolegów z „Mayl.ru” – poczta „Yandex” alarmy są wywoływane prawidłowo, a przy wysyłaniu listów do innych usług.

Skąd mam wiedzieć, czy odbiorca przeczytał list wysłany w Gmailu?

Ale zanim oni wiedzieć, czy e-mail czytać „Google”, trzeba użyć innego podejścia. Funkcje wbudowane wsparcie użytkowników nie oferują. Jak dobrze, nie jest substytutem dla ekspansji ich Google Chrome! Te aplety pracować jeszcze lepiej. Abstrahując od faktu, czytania, może również:

 • powiadomimy Cię jeżeli odbiorca otworzył załącznik z literą, a jeśli kliknięciu na linki;
 • Przypomnijmy, jeśli po określonej okres nie otrzymał odpowiedzi;
 • pomóc masowe wysyłanie osobistych listów do ludzi.

W chwili obecnej istnieje kilka przyzwoitych opcji. Ale bardzo popularne plug-in o nazwie Yesware. To działa na tej samej zasadzie jak w wielu innych. W liście, aby wstawić mały obraz. Ale to nie jest piękna, i jako Tracking Pixel. Kiedy osoba otwiera odebranej wiadomości e-mail, obraz jest ładowany z własnymi serwerami firmy. W tym samym czasie, oczywiście, pozostawiając ślady „cyfrowych”.

Yesware odbiera sygnał otwarcia obrazu, a ty – potwierdzenia odczytu. ostrzega też można później przejrzeć menu. premia cenna: korzystania z usługi, można zwiedzić miasto i urządzenie ludzką że przeczytał list.

Jak ukryć, że przeczytałeś email cudzym?

Czasami można znaleźć się w miejscu, człowieka, który chce ukryć fakt czytania listu.

Jeśli chodzi o ciebie, użyć kilku sztuczek:

 • Wyłącz wyświetlanie obrazów w treści wiadomości. Lepszym i nie otwierać e-maili od nieznanych nadawców.
 • Jeśli list jest zamknięty odnośnik, najedź kursorem na jej temat. Ale nie spiesz się wcisnąć! Spójrz w lewym dolnym rogu przeglądarki. Nie będzie wyświetlany adres, pod którym porusza się po kliknięciu. Jeśli on nie ma nic wspólnego z tym w linku nie jest warte ryzyka.

Skąd mam wiedzieć, czy pismo czytane przez psychologię?

Nie ma czasu ani chęci, aby zrozumieć zawiłości techniczne, ale pozostaje pytanie, skąd wiemy, czy e-mail jest czytać? Następnie można użyć prostego psychologiczny trik:

 • Odnoszą się do adresata po imieniu i podkreślić, że tekst został napisany osobiście przez niego. Większość z nich znajduje się bezpośrednio w pobliżu automatycznie wygenerowanych tekstów.
 • Bądź zwięzły, inaczej czytanie listu jest prawdopodobne, aby odkładać na później. Czy ty nigdy nie robią to nie grzech?
 • Formatować tekst, tak aby to była przyjemność czytać. Usuń słowa i konstrukcje, które nie niosą znaczenie. Przerwa historię na części. Można korzystać z list, podkreślenie lub pogrubienie. Najważniejsze jest, aby nie przesadzić.
 • Zadać konkretne pytanie do odbiorcy. Jeśli jest to możliwe, aby szybko reagować na parę zdań, wiele osób to zrobić tylko raz. Ale długie opus będzie wymagać czasu, aby się przygotować.