320 Shares 7826 views

Recenzja: HTC One M8. Plusy i minusy Telefonu Komórkowego

Telefony najnowszej generacji HTC Steel Company jako całość jest całkiem udany władca, i mimo, że urządzenie nie jest wciśnięty mocno stojąc na podium, dobre oceny, sprzedaży i kochają fani wykazały „Samsung”, że marka nie zamierza zrezygnować i zrobić wielki wysiłek, aby wyjść z trudnej sytuacji, walcząc o każdy pozytywny test.


HTC One M8 może wykazać, jak poważny zestaw Tajwańska firma – jest to urządzenie wysokiej jakości, umiarkowanie wyważona, dobrze dopasowane i dość szybko.

projekt

W zakresie projektowania modelu M8 to nic innego jak jego poprzednik M7. Choć oba modele wyglądają prawie tak samo, znacząca różnica jest zauważalna po obu urządzeniach odwiedził w twoich rękach. Główną różnicą między ostatnim wierszu teraźniejszości – to integralność ciała, a jeśli obudowa M7 wykonana jest z aluminium, a wyglądał jak projektant, który złożony z kilku części, nowy telefon HTC One M8 wydaje monolityczne i ciężkich.

Efekt ten został osiągnięty poprzez eliminację nowego modelu wkładek plastikowych – widać je tylko w miejscach anteny i wszystko. Wspólne cechy smartfony stają się bardziej zaokrąglone i gładkie, ze względu na to urządzenie doskonale leży w dłoni, mimo zwiększonych wymiarach, a potwierdzeniem tego – nikt lewej do przeglądu.

HTC One M8 jest dostępny w trzech zakresach kolorów: złoty, srebrny-jasnoszarym i ciemnoszarym. Gamma bardzo dobrze dopasowane, a smartfon również w żaden sposób nie wygląda nudne lub matowa gadżet, a ciało ze względu na właściwy dobór drogiego i szlachetnym odcieniu.

montaż

Praktycznie cały corpus zbierane przez technologię unibody (bez wymiennych elementów), z wyjątkiem zasobnikach pod SIM i karty SD, więc model jest bardzo dobry pod względem jakości wykonania, potwierdza to dosłownie każdą opinię.

HTC One M8 pozbawiony skrzypienie lub części wobbly, to nie znajdzie luzy lub braki, bo inteligentny telefon wygląda metalowego pręta, wiarygodny do jego właściciela. Jedyną wadą tego typu konstrukcji – konserwacji, ale to już inna historia.

pokaz

Model M8 wyposażony w pięć-calowy wyświetlacz Super LCD3 z rozdzielczością 1920 na 1080 pikseli w FullHD omiatania z gęstość 441 ppi kropka, w tym samym ekranie został wyposażony gadżet i przeszłość M7. W HTC One M8 przegląd ekran maksymalnie rozmieszczone: bez względu na kąt trzymać go albo, obraz nie będzie rozmyty lub zniekształcony.

Urządzenie posiada przyzwoity zapas jasności, więc działa w słoneczny dzień bez problemów. Wyświetlacz odwzorowanie kolorów zbliżonych do naturalnych, a kolory wyglądają soczysty i umiarkowanie bogata, bez kwasowości i nadmiernego kontrastu.

Automatyczna regulacja wyświetlacza działa poprawnie w większości przypadków, więc pragnienie, aby wyregulować ustawienia ekranu ręcznie nie powstaje. Dzięki automatycznej regulacji, można całkowicie zapomnieć o interwencji użytkownika w ustawieniach, a to się podoba, tym bardziej, że dla takiej funkcji telefonu nie mam pozytywną opinię.

HTC One M8 ma pewne różnice w stosunku do poprzedniej wersji M7 wyświetlacza. Nowy model obsługuje dotykowy rysik, ma lepszą odpowiedź na dotyk mokrymi palcami i pozwala użytkownikowi obsługiwać ekran w rękawicach.

kamera

Podobnie jak w przypadku poprzedniej generacji, nowy model jest wyposażony w aparat fotograficzny 4 MP. W rzeczywistości, HTC jedną kamerę M8 dzieli się niejako na dwie części – pierwotne i wtórne. Pierwsze (UltraPixel) ma przysłony f / 2.0 oraz obiektyw 28 milimetrów, a drugi zbiera szczegółowe informacje o głębi sceny, a punkt ostrości. Wszystko razem to się nazywa HTC Duo Aparat oferuje właścicielowi wiele nowych funkcji oraz cech wyróżniających podczas pracy ze zdjęciami.

Aparat posiada szeroki zakres scenariuszy, które pozwalają dokładnie wypracować głębię sceny, aby zmienić ostrość w trybie automatycznym i manualnym, rozmycie obiektów, pozostawiając jedynie przedmiot fotografowania, stosować efekty animacji lub wolumin obrazu.

wideo

nagranie z kamery wideo, można napisać w maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Średnia prędkość zapisu 30 klatek na sekundę przy szybkości transmisji 20 Mbps. Ścieżka dźwiękowa została napisana w jakości stereo ze średnią 190 Kbps, co jest bardzo dobre dla HTC One M8.

Przegląd i ostrość mogą być zmieniane zarówno ręcznie jak i przy pomocy autofokusa, ale w tym ostatnim przypadku, maksymalne powiększenie film pokazuje pracę stabilizacji optycznej, który niektórzy mogą nie podoba. Mikrofon radzi sobie z zadaniem w pięciu punktach: bez owsianki dźwięku oraz wszystkich dźwięków dość rozpoznawalnych, które nie uniemożliwiają nawet wiatr i hałas pociągu.

HTC One M8 Pracuj w trybie offline

Cena ciągłej pracy urządzenia – jest to dość mocny i nieusuwalne Li-Pol akumulator 2600 mAh pojemności (300 mAh). Poprzedni model M7 podczas odtwarzania wideo wysokiej jakości (720 p) był w stanie utrzymać się trochę więcej niż siedem godzin, natomiast M8, z tych samych warunkach osiągnie próg 10 godzin.

Jeśli mówimy o każdy dzień, i dość aktywne wykorzystanie smartfonu, bateria trzyma około jednego dnia 40-60 minut czasu rozmowy 3-4 godzin dla muzyki i radia, w Internecie 1-2 godzin, 20-30 esemesok i poczty w trybie Push- poczty.

Smartfon wyposażony jest w możliwość przełączania się w tryb oszczędzania energii, oszczędzając w ten sposób znaczną część baterii, zmniejszając jasność wyświetlacza, usunięcie wibracji i innych małych konsumentów. Jako tryb krytyczny zapewnia zwiększoną dyrektywę oszczędzania energii i odłączyć czujnik, czujniki i wszystkie aplikacje – pozostaje dostępny tylko na możliwość wywołania zaakceptować / wysyłanie wiadomości SMS i e-mail klienta.

Reasumując

W tym momencie modelu M8 – połączenie wszystkiego co najlepsze, że może zrobić tajwańskiej firmy HTC: łatwo rozpoznawalny, w przeciwieństwie do innych smartfonów, urządzenie jest łatwe i intuicyjne dla każdego użytkownika. Oczywiście, istnieją w linii minusów i jakichś „zgrzytów”, ale w ogóle, model był udany i zasługuje na uwagę.

Godność (według opinii):

  • montaż i obudowa (nie zabrudzona, prawie porysowana, charakterystyczny wzór);
  • dźwięk z BoomSound (wyraźne, głośne i jakości we wszystkich aspektach);
  • wysoka wydajność (w porównaniu z konkurencyjnymi modelami);
  • stabilność i przewidywalności zastosowania;
  • Szeroka przednia kamera o wysokiej rozdzielczości;
  • HTC Dot Zobacz przypadek korporacyjnych i wielofunkcyjne;

Wady HTC One M8:

  • Cena (więcej niż 30 000 do podstawy);
  • aktywnej pracy urządzenia może być ogrzewany
  • Ładowanie akumulatora.

Reszta modelu M8 – miarą nowoczesny smartfon, który będzie nie tylko wykonywać wszystkie niezbędne czynności, ale także, aby cię zadowolić każdego dnia, z estetycznego i praktycznego punktu widzenia. Werdykt jest jednoznaczny – zaleca się zakup.