819 Shares 9136 views

Poliwęglan Szklarnia – przeglądy materiałów praktycznych i trwałych

Zaangażowany w uprawie warzyw i kwiatów roślin kochają cały rok? Wtedy na pewno myśli o budowaniu wygodną i praktyczną teplichke, ponieważ pozwala uprawiać przez cały rok. Polietylen jest tani i jest krótkotrwały, szkło jest trwalsza, a cena „ugryzienia”. Złoty środek jest nadal znaleziono – szklarnie z poliwęglanu. Recenzje pozwalają ogrodnicy powiedzieć, że jest to świetne rozwiązanie dla rolnictwa. Przemysł oferuje wysokiej jakości i dość trwały materiał, który jest słusznie zajął miejsce lidera w budowie obiektów pomocniczych.


Zalety nowego wynalazku

Wzór chemiczny materiału jest dość skomplikowany, ale to jest to, co daje mu taką wyjątkową jakość. Jest przejrzysty i pozwala przejść do 95% światła słonecznego, a tym samym blokuje przenikanie szkodliwego promieniowania ultrafioletowego do roślin uprawnych. Poliwęglan jest stworzony w taki sposób, że może stracić dużo ciepła wewnątrz budynku, bez utraty użytecznej energii ze słońca. Konstrukcja ta powłoka doskonale załamuje światło i skutecznie rozprasza je na całym obszarze sadzenia.

Opinie poliwęglanowe cieplarnianych o niej powiedzieć, potrwa ci 15 do 50 lat bez większych napraw! Nie trzeba demontować go na zimę, materiał jest doskonały wytrzymać grad i śnieg, jest odporna na silne podmuchy wiatru i nie boi się bez wilgoci. Podnoszenie tak silną strukturę, będzie można uprawiać wszystkie niezbędne przez cały rok – będzie to wytrzymać spadek temperatury od -50 do +100 stopni. Nawet jeśli mieszkasz w północnych regionach, ten projekt będzie Ci całkowicie.

Co może być zbudowana z poliwęglanu

Zakres tego polimeru jest bardzo obszerne i materiałem rolniczym się tylko do zastąpienia rozwiązaniem ekonomicznym. Po pierwsze, jest on łatwy do pracy: można wyciąć i zebrać za pomocą śrub i wkrętów, a po drugie, instalacja wykorzystuje profile lekkie, co obniża koszty budowy. Wzniesiony taką konstrukcję bardzo szybko i bezpośrednio na swojej stronie. To lekkie, różne gęstości i stabilności.

Szklarnie z poliwęglanu (wymiary takich struktur może być wybrana według uznania) ściśle ograniczona i standardy nie są. Nie można się martwić, czy budowa będzie niska lub krótkie, to zawsze można zdemontować i zbudować niezbędne sekcje. Materiał jest lepszy w szkle siła jest prawie 200 razy i jest gorszy w wadze do 16 razy, i nie trzeba się martwić o jej kruchości. Nawet jeśli jest on uszkodzony, nie zranić, gdyż nie rozpadają się na małe ostre kawałki.

Pomimo wielu zalet nowego wynalazku, niektórzy uważają, brak wysokich kosztów szklarnie poliwęglanowe. Ceny są bardzo różni się od przestarzałych konwencjonalnego polietylenu lub szkła. Ale analizując zasadność, zdasz sobie sprawę, że jest to opłacalne nabycie. Trwałość, przewodność cieplna, przezroczystość i doskonała trwałość usprawiedliwić koszty.

wady pokrycia

Opinie poliwęglanowe cieplarnianych tego potwierdzić, poważne braki ma praktycznie żaden. Nie używać materiałów ściernych i narzędzi tnących w pielęgnacji materiału, można oczyścić za pomocą pędzla i płótna tradycyjnego. Nie jest zalecane, aby umożliwić kontakt z powierzchnią z różnych kwasów organicznych i rozpuszczalników. Polimer może być uszkodzony i zaczynają się kruszyć, a nie do pracy z takimi narzędziami, nawet blisko szklarni.

Należy uważać, aby ogień – poliwęglan jest wysoce łatwopalny jednak, gdy do spalania nie wydziela szkodliwych gazów toksycznych. Zapalił „strumienie”, które nie są natryskiwane i natychmiast biec w dół i ochłodzić się bardzo szybko. Poliwęglan cieplarnianych otrzymała tylko pozytywne opinie z prawidłowego funkcjonowania obiektu.