160 Shares 3621 views

Kozieradki "Kochanie Paw". Przepis na gotowanie

Istnieje duża różnorodność potraw mięsnych . To jest duszone, gotowane, pieczone, smażone. A jeśli przekręcasz się na szlifierce do mięsa, lista może zostać ponownie uruchomiona. Z farszu można gotować wiele różnych potraw. Wszyscy od dawna byli przyzwyczajeni, na przykład do zwykłych kotletów. Ale doświadczeni gospodynie domowi, którzy lubią eksperymentować, od dawna opanowali nowe niezwykłe "klopsiki" "Niedźwiedzie Paw", przepis, który teraz tu i mówimy. Ponadto, nie jeden, ale kilka. Jedząc je, można jeść przez cały dzień. Szczególnie, jeśli z przybraniem.

Prosty przepis na gotowanie potrawy

Skąd pochodzi ta nazwa? Jeśli spojrzysz uważnie, to na zewnątrz są trochę jak łapa niedźwiedzia. Niezbędne składniki: wieprzowina – 650 g, wątróbka wołowa – 300 gramów, jedno jajko i jedna cebula, czosnek – dwie zęby, pół bochenek chleba białego, pieprz, olej roślinny i sól. Teraz o tym, jak przygotowywany jest "Bear's Paw". Przepis jest bardzo prosty, prawie każdy może to wziąć. Robimy mielone mięso, cebula, wątróbkę i czosnek. Dodamy jedno jajo, pieprz, sól i wymieszaj, a my staramy się poprawić. Najprawdopodobniej przebranie jest raczej cienkie, w takim przypadku należy dodać dwie łyżki do stołu mąki. Wymieszaj dokładnie i niech 15 minut stoi. Tymczasem przygotowujemy paski chlebowe, dobrze, gdy chleb jest suszony. W przeciwnym razie wysuszmy się w piecu. Tworzymy kotlety, otaczamy je ze wszystkich stron, bardzo mocno, z naszymi pasami chleba i umieszczamy na dobrze podgrzanej patelni. Przed rouge, smażyć po obu stronach, a następnie wysłać je do blachy do pieczenia i włożyć do piekarnika. Piec w temperaturze 180-200 stopni przez 30-40 minut. Dostajemy patelnię. Na tym wszystko – gotowa jest kotlet "Bear's Paw".

Nasze kotlety z dzieckiem

Przy przygotowywaniu takiego posiłku nie ma żadnych trudności. Oferujemy naczynia "Paw Pawi". Receptura ze zdjęciem pomoże poprawnie ją wypełnić. Potrzebujemy: jednego kilograma ziemniaków, dwóch marchewek, dwóch cebuli, 500 gramów mięsa mielonego, mieszanego z kilku rodzajów mięsa, 200 gramów twardego sera, dwóch łyżek oleju roślinnego. Myjemy marchewkę i ziemniaki, tłuczmy na dużą tarkę. Solim i wymieszaj, wyciśnij wydzielony sok. Wymieszać mielone mięso z cebulką, drobno posiekane. Smarować patelnię z olejem, układając w połówkę tartych ziemniaków, w małych porcjach. W takim przypadku nie staraj się tego robić, a przeciwnie, nierówne, podarte krawędzie dają naczynie wygląd prawdziwej, gęstej łapy.

W płaskich ciastach ziemniaczanych pakujemy plastry mięsa mielonego. By the way, wypełnienie, zamiast tego, może być dowolne – mięso z kurczaka, filety rybne, mięso mielone z wątroby, smażone grzyby z cebulą. Rozławiamy pozostałe ziemniaki, trzy sera i posypujemy talerz. Potem wstawimy szalce do piekarnika i piec przez 30-40 minut w temperaturze 200 stopni. Okazuje się, że pyszny "Bear's Paw", przepis jest opanowany. Aby służyć na stole w gorącym rodzaju.

Jak gotować niedźwiedzia

Skład: 300 gramów wieprzowiny, 500 gramów ziemniaków, trzy jajka, trzy ząbki czosnku, 100 gramów sera twardego, przypraw do mięsa, olej roślinny. O tej metodzie przygotowywania można powiedzieć, że są to prawdziwe przepisy mięsne, w których nie ma szlifierki do mięsa. Odetnij kawałek wieprzowiny wielkością dłoni i zdejmij, a następnie przetrzyj go przyprawą, czosnkiem i solą. Obierzemy ziemniaki i przetrzyj go na dużym tarkę. Solim, dodaj dwa jaja kurczaka. Można również dodać cebule, drobno posiekane. Ścisnąć małą masę ziemniaków i umieścić na płaskiej płycie. Puszczamy mięso do pobitego jajka i wkładamy do ziemniaków. Obejmujemy je również z góry. Rozgrzewamy patelnię z olejem roślinnym i delikatnie umieścimy na niej "Łapy niedźwiedzia". Staramy się upewnić, że nie rozpada się. Smażyć aż do skorupiaków, z dwóch stron. Następnie umieść na blasze do pieczenia, posyp go tartym serem i wyślij do piekarnika, gdzie w temperaturze 15 ° C przez 15-25 minut. Dostajemy to i mogą być podawane na stół.

Kolejna recepta na "łapy" wieprzowiny

W wyniku tego przepisu otrzymasz pyszne danie, a na świątecznym stole będzie wyglądało niezwykłe i wspaniałe. W jednym naczyniu łączone są soczyste mięso i przyprawa ziemniaków. Tutaj jesteśmy dzisiaj i opanujemy naczynie "Bear's Paw". Przepis nie jest zbyt skomplikowany, ale wynik jest doskonały.

Twoi goście, a nawet krewni przybywają z niego z zachwytu. Aby przygotować ten pyszny, potrzebujesz następujących składników: wieprzowina – 350 gramów, jajka – trzy kawałki, ziemniaki – 500 gramów, ser – 150 gramów, czosnek – pięć zębów.

Proces gotowania

A teraz "Niedźwiedź Paw", przepis ze zdjęciem. Kopalnia, my czyste, trzy ziemniaki na dużym tarkę, a następnie napełnij ją zimną wodą. Z tego wyjdzie z nadmiaru skrobi, i nie będzie ciemno. Tymczasem gotujemy mięso. My umyjemy je i przecinamy w steki, bijemy go dobrze, tak że staje się miękka i delikatna. Otrzymano chops pieprz, sól, pocierać czosnek i posypać przyprawami. Ziemniaki są najpierw wrzucone do durszlaka, a następnie ścisnąć dobrze rękami. Umieścić w pojemniku, dodać pieprz, sól i dwa jajka. Dokładnie wymieszać.

Whisk innego jajka w osobnej płycie. Umieść ziemniaki na płaskiej płycie i spuścić ciecz. Zetnij masło do jajka, włóż na ziemniaki i przykryj go z góry. Następnie przesuń "łapę" w rozgrzanym tłuszczu (z olejem roślinnym) i smażyć z obu stron do czerwonej skorupy. To samo dotyczy innych osób. Następnie umieść je na blasze do pieczenia pokrytej pergaminem i wyślij do rozgrzanego piekarnika na 180 stopni, przez 15-20 minut. To wszystko się skończyło.

Przepis na Nowy Rok "Bear's Paw"

Kiedy spotkasz nowy rok na stole, muszą być obecne dania mięsne. Jednym z nich jest "Bear's Paw". Składniki do przygotowania: ziemniaki – 500 gramów, polędwiczki wieprzowe – 300 gramów, ser twardy – 100 gramów, jaja kurczaka – trzy kawałki, czosnek – trzy ząbki, przyprawy, olej solny i roślinny. Wybraliśmy ten wybór. Wyciąliśmy wieprzowinę na kawałki, wybijmy, pocieramy przyprawami i czosnkiem. Kopalnia i ziemniaki obierane, na dużym tartaczku trzy, zetrzeć i wycisnąć sok, złamać dwa jajka i jechać.

Zanurkujemy kotlety w jajku i przykryjemy ziemniakami ze wszystkich stron, tak że boki są również zamknięte. Następnie smażyć kotle z obu stron do rumieniec, włożyć je do blachy do pieczenia, posypać serem, tarty i wysłać do piekarnika. Piec w ciągu około 20 minut w temperaturze 180-190 stopni. Służymy na stole, ozdabiając zielenią. Bon appetit!